Burcunuz:

Doğum saati:

By 28 Kasım 2011

2012 ASTROLOJİ YORUMLARI

Yıl 2012 olmak üzere ve  gezegenlerin burç değişimlerinin önemli sabit yıldızlarla kavuşum yapmalarının yanı sıra bizim için önemli olan güneş tutulması, ay tutulması gibi olayların kısa bir süre sonra oluşacağını tahmin edebiliyoruz. Mayaların yıllarını harcadığı ve hayatları kadar önemsedikleri güneşin dikkatlice takip edildiği ilkel sabit yıldızıyla birlikte tepe noktası olarak adlandırdığımız zenit noktasında kavuşacaklarıdır. Bu olaydan yola çıkarakta 20 mayis 2012 tarhinde bu kavuşma olayı sırasında göz ile görebileceğimiz bir şekilde güneş tutulması gerçekleşecektir. Yani bu olaylardan yola çıkarak çok önemli bir değişime sebep olabilecek bu olaylar sebebiyle bir dönüşüm dönemine girebiliriz.

2012 ASTROLOJİ YORUMLARI NEDİYOR ?

Sürekli tekrarlanan düzen ve realitelerin gelişimi engelleyebilecek olan tehlikeli kalıpların ortadan kalkacak şekilde olan bir dönemin başlayacağını çok açık bir şekilde görebiliyoruz. İşte bu yüzdende çok dikkatli bir şekilde gelişecek olan ekonomik işler, sosyal davranışlar, ruhumuzdaki kişilik dönüşümü, manevi değerlerin göz önüne çıkması ve bir anda bizi etkise almasıdır. Bunların yanı sıra ilahi birliğimizin, ilahi yaratılış olayının ve yaratılış amaçları hakkında daha fazla bilgiye ulaşılıp öğrenilmesi bunların içinde yer alan bilgilerdir.Sadece bunlarla kalmayıp daha önce bir türlü yaratılışını anlayamayanlar için anlamaşılması kolaylacakdır. Aynı zamanda birçok insan üzerinde alçak gönüllülük, paylaşımcı bir davranış, kin tutmayan ve affetme duygusunun açığa çıkacağı düşünülmektedir. Bu değerlerimizin tamamı eski zamanlara göre daha fazla ortaya çıkacak ve evrensel sevginin oluşması yolunda gerçekten büyük adımlar atılacaktır.

Aynı zamanda birçok varlığın sonsuza kadar birleştiğinin mutlaka fark edileceğinin ve uygulanacağı bir döneme ayak basabildiğimizi görebileceğiz. Bütün bu güzel durumların yanı sıra mutlaka karşımıza kötü ve korkutucu olaylarda karşımıza çıkabilecektir. İşte böyle durumlardada kendi irademizi en iyi şekilde devreye sokup kullanmalıyız ve  bu kötü dönemlerimizde bizi etkisi altına alan korkularımızlada yüzleşip bu korkuları atlatmalıyız.

Ücretsiz Online Tarot Falı Bakımı İçin Tıklayın!

 

2012 YILI  NELER GETİRECEK ?

2012 yılı her ne kadar sancılı ama vaadları ile bizi umutlandıran bir dönemin geleceğini ifade ediyor. İnsanlık tarihinin yüksek oranda değişime uğrayacağı bir döneme geleceğimizi ve sahip olduğumuz kişiliklerimizi ve belki de sahip olduğumuz kişisel gelişimimizide test edecek fakat insanlığı önemli bir kazanç sağlayacağı bir döneme götürecektir. İşte insanların bu dönemde öinsan sahip oldukları ruhsal kapasitesinin, şekillendirdikleri ruhsal yönlerinin ve içinde bir yerlerde bulundurduğu ilahi gücünü hissedip yeteneklerini daha hızlı bir şekilde öğrenip en iyi şekilde bu yeteneklerini kullanacağını düşünüyorum.

2012 Astroloji Yorumları Hakkında Yorumlar

Hızlı Yorum Yaz
Adınız & Soyadınız
Mail Adresiniz
Web Siteniz
Yorumunuz