Burcunuz:

Doğum saati:

By 28 Kasım 2011

2012 BURÇ YORUMLARI

2012-2013 yılı bir çok burç için yenilik ve mutluluk getirir iken bazı burçlar için ise sıkıntılı dönemleri beraberinde getirecektir.Herkesin istediği sağlık,para,huzur ve kariyer bazılarımızın bu sene ulaşamayacağı dileklerinden birtanesi olabilir.Önce sağlık,sonra huzur ve mutluluklar dileği ile 2012-2013 burç yorumlarını sizler ile paylaşıyorum.

2012 Boğa Burcu Yorumu

2012 yılının boğa burçlarına birbirinden güzel vadelerle geleceği tahmin ediliyor. 2012 Yılının başlarında sahip oldukları ve ya olacakları mesleklerinde çok güzel ve kusursuz bir dönem geçirecekleri açıkça görünüyor. Hatta iş alanınızda büyük bir Saygınlık kazanacağınız ve yükselebileceğiniz iş girişimlerine imza atabileceğinizi açıkça ortaya koyuyor. Bunun gibi olayların yanı sıra parasal durumlarınızda da iyi bir miktarda kazanç sağlayacaksınız ve maddi sıkıntılarınızdan tamamıyla kurtulacaksınız. Bu dönemde kendinizden daha emin olacaksınız ve şans her zaman sizin yanınızda olacaktır. 2012 yılının başlangıcını bitirdikten bir süre sonra yaklaşık 2012 yılının ortalarına kadar geçen şanslı zamanlarınızı da sonra hayatınızda bazı durumları göz önünde bulunduracaksınız ve yeni bir hayat tarzını benimseyeceksiniz.

Bu dönemlerde evliliğinde mutlu bir dönem süren boğa burcu olan kişiler evliliklerini daha da sağlam bir hale getirmek isteyerek bebek sahibi olmak isteyebilirler. Bunların yanı sıra bebek sahibi olma istekleri çevreden ve ya ailenin yoğun baskılarından dolayı boğa burcu tarafından istenebilir. İşte bu yüzden 2012 yılından boğa burçlarının bazı duygusal yönleri ortaya çıkacak ve boğa burcuna sahip kişiler için aşırı derecede yoğun olan bir flört dönemi başlayacaktır.
Boğa burçları 2012 yılında eğer ki geçmişte yaşadığı ve onu derinden etkileyen bir ilişki var ise yüksek bir ihtimalle tekrar gündeme gelecek ve size geçmiş ilişkinizi yeniden başlatabilmek için bir fırsat kazanmanız sağlanacaktır. Fakat bu fırsat sizin için daha da sıkıntılı günlere sebep olabilir ve eski ilişkiniz sırasında yapmış olduğunuz hataların sonucu olarak bu yeni başlangıçta eski hatalarınızın kötü sonuçlarını hissedebileceksiniz. Bunun olabilme ihtimali ile birlikte olabilecek başka bir durum ise ilişkiniz olduğu zamanlardaki sevgilinizin kötü bir sağlık probleminin ortaya çıkabilme durumdur. Sizde bu problem sonucunda derin bir üzüntüye kapılabilirsiniz.

Evlilikleri sırasında birbiri ile sorun yaşayan boğalar 2012 yılının gelmesiyle birlikte boşandıkları eşlerine ve ya küstükleri eşlerine bir şans daha tanıma ihtiyacı duyacaklardır. Çünkü boğalar bu dönemlerinde eşleri ile çok uyumlu olacak ve eşlerine ihtiyaç duyup özlem çekecekler.

Boğa burçlarının özellikle dikkat etmesi gerektiği bir durum olan hayat hedeflerini mantık çerçevesinde tek tek ele alması ve gerçekçiliğine göre düzenlemenizdir. Bu hedeflerinizi düzenlerken yapacak olduğunuz acele karar verme işlemi ve sürekli iyimser olarak düzenlediğiniz hedefleriniz kesinlikle size yarar sağlamayacaktır hatta size sorun olarak bile dönebileceklerdir. Jüpiter in 2011 yılına göre günümüz 2012 sinde göstermiş olduğu abartıcı enerjisi sizi maddi anlamda size rahatlık getirerek yorumlandığından sizin sıkıntıda olduğunuz her şeyi halledebileceğinizi düşüncesine kapılmanıza sebep olabilir. Fakat bu düşünceye kapılırsanız gerçekten derin sıkıntılara sebep olabilirsiniz ve maddi sıkıntılarınız ile ilgili birçok detayı gözden kaçırılarak sorumluluklarınızı da unutabilirsiniz. Böylelikle de başarılı bir şekilde adımlar atmanız daha da güç olacaktır.

Neptün gezegene göre de kariyerinizde mutlak başarıya ulaşmanız konusunda güçlü bir idealizm olgusunu size yaşatabilir. Her ne kadar şaşırtıcı gelse de zor olan yollardan size zirve için büyük bir şans verebilir. Meslek sanatları bakımından hayal gücünüzü çok daha rahat bir şekilde kullanabileceğiniz meslekler olan tiyatro, sahnede oynan sanatlar, sinemacılık, fotoğrafçılık, bazı ruhsal konular, reklamcılık, psikoloji, eczacılık, uzak deniz yolculuğuna çıkan kişileri ilgilendiren tüm mesleklerde rahatlıkla büyük başarılı girişimlerde bulunabilirsiniz. Bu dönemlerde yakın aile üyelerinizle aranızda ufak tefek gerginlikler olabilir. Aynı zamanda işinizle alakalı olarak güzel ve tam bir pozisyon elde etmeniz zorlaşabilir. Kimi zamanlarda da Neptün ün yoğun etkisinden dolayı her şeyi oluruna bırakmak isteğiniz durumlar ortaya çıkabilir. İdealizm güçlendiği halde, sorumluluk almaktan çok fazla korkabilirsiniz. İşte böyle durumlarda iradenizi kaybetmeyin ve sakin davranın.

 

2012 İkizler Burcu Yorumu

İkizler burcu 2012 yılının başlamasıyla birlikte çevrenizle olan ilişkilerinde geçmişe göre daha uyumlu olacaklardır. Aynı zamanda meslek hayatınızda hem arkadaşlarınızla uyumlu olmanız hem de dengeli ve sakin kalmanızı engelleyen bir etkiyi de beraberinde getirebilir. Yüksek düzeydeki özgür olma isteğinizle birlikte rutin bir iş hayatına sahip olmanız ve bu işe uygun bir şekilde çalışmanız sizin için çok sıkıcı ve zor bir durum olabilir. İşte bu yüzden kimseye bağlı kalmadan tek ve istediğiniz gibi çalışmak isteyebilirsiniz. Çünkü ikizler burcu olarak emir almayı sevmez ve istemezsiniz. İsyankar olan mizacınız ile bir türlü aynı doğrultuya yönelemediğinizden dolayı sürekli olarak çatışma içinde olabilirsiniz. Bu dönemlerde hayal gücünüzü ve güçlü olan ön sezgilerinizi kullanarak çok yaratıcı bir çok konuda gerçekten beğenilecek olağanüstü işler başarabilirsiniz. Bu dönemlerde mesleğiniz ile ilgili hiç beklemediğiniz bir anda olumlu ve ya olumsuz çok ani değişimler oluşabilir. Şu anda çalışmış olduğunuz bir meslek dalından bir anda vazgeçip istifa ederek birdenbire başka bir alanda çalışmaya başlayabilirsiniz. Özelliklede elektronik alanında, bilgisayar konusunda, birbirinden farklı buluşlar, metafizik konusunda veya mekanik araçlar ile alakalı işler size çok daha uygun gelebilir. İşte bu yüzden böylesine zeka isteyen bir iş konusunda diğer insanlara göre çok daha başarılı işler çıkartabilirsiniz.

2012 yılında ikizler burcu için ikili ilişkiler anlamında durumlar gerçekten çok rahat bir şekilde işleyecek gibi görünüyor. Sevgiliniz ile yaşadığınız ilişkinizde çok olumlu gelişmeler olabilir ve ilişkiniz çok daha güzel bir duruma ulaşabilir. Arada sırada ufak tefek tartışmalar yaşamanız sizi çok fazla üzmesin çünkü bu dönemlerde bu ufak tefek tartışmalar olası olaylar arasında yer almaktadır. Fakat anlayışlı tavırlarınızla sorunların büyümesine izin vermeden konuyu tatlıya bağlayabilirsiniz. Hayati kararlar almaya eğilimli olabilirsiniz. İlişkinizde sıkılıyorsanız, mevcut ilişkinizi noktalamak veya ilişkinizden memnunsanız ve bu ilişki daha ileriye götürüp evlilik kararı vermek gibi kesin yargılar içinde olabilirsiniz. Yalnız ilişkisi olanlar içinde bu dönem böyle olmakla kalmayacaktır. Yeni ayrılmış ve ya ruh ikizini arayan ikizler burcuna sahip kişiler yıl içinde size çok uygun olan ve çok rahat bir şekilde beyinsel temas kurabileceğiniz biri ile tanışabilirsiniz. Bu tanışma öncesinde kısa süreli ilişkilerinizde olabilir.

Yine bu yılın tümünde, ruhsallık konularına daha çok ilgi duymanızı sağlamaya devam ediyor. Dinsel konulara olan yoğunluğunuzda mantığınızı devre dışı bırakarak bu durumlara daha çok hassasiyet gösterebilirsiniz. Ruhsal aydınlanmalara karşıda büyük bir ilgi duyabilirsiniz. Dini deneyimler yaşamak uğruna sahip olduğunuz birçok değeri bir kenara atarak ufak bir maceraya çıkabilirsiniz. Aynı zamanda ilgi duyduğunuz dinle ilgili daha farklı bir karar alabilir ve bulunduğunuz durumun tamamıyla aksine bir karar verebilirsiniz. Aslında bu konuda tek dikkat etmeniz gereken konu yanlışı insanlar tarafından yönlendirilmemenizi sağlama ve insanları dikkatlice seçmektir. Bu kişiler tarafından kandırılıp kullanılabilirsiniz ve yapmamanız gereken olumsuz işleri yapabilirsiniz. Daha sonra da dini bilgilerini tam olmadığı ve doğruluğu hakkında kesin emin olmadığınız halde çevrenizdeki insanlara dini içeriklerde bilgi verebilirsiniz. Bu durumda da karşı tarafı yanlış bilgilendirebilirsiniz.

2012 senesi siz ikizler burcu için diğer isteklerinizden ayrı olarak çok fazla önem gösterdiğiniz ve gerçekleşmesiniz kalbinizde istediğiniz bir isteğiniz var. Kiminize taşınma, mekan değişimi getirecek bir hayal, kiminizin bir yeteneğini hayata geçirme hayali, kiminiz de bir ilişki, kiminizde evlilik hayali içindesiniz ve bu olayları çok fazla önemsiyorsunuz. Bunların tamamı çok önemli hayallerdir. Bunun için mutlaka bireysel mücadele vermeniz gerekiyor. Anlayacağınız bu işler kendi kendine elde edilmiyor. Hayalinize karışan bazı zor durumlar var ve karşınızda bazı aşılamayacak zor engeller var. Aslında bu bahsettiğim hayal geçen sene başlarından beri çok istediğiniz bir şey olabilir. Kiminiz kesin ulaştınız hayalinize ama ulaşmayan İkizler ne yapacak diye düşünüyoruz? İşte hayalleri gerçekleşmeyen ikizlerde yeni baştan planlarını tazeleyip sonbaharda ulaşma şansına kavuşacaklar.

2012 Yengeç Burcu Yorumu

2012 yılında yengeç burçları için çok şanslı olacağınız ve genişlik gezegeni olan Jüpiter in bütün yıl boyunca yanınızda olup size sağlık açısından çok yararlı bir dönem geçirtecektir. Birçok sıkıntınızda size yardımcı olacaktır ve çok güzel bir dönem geçirmenizi sağlayacaktır. Herhangi bir sıkıntınız veya sorununuz varsa Jüpiter in size faydaları dokunacaktır ve bu sıkıntılarınızdan kısa bir sürede kurtulmanızı sağlayacaktır. Sizde bu süreç içersinde kendinize karşı olan abartılı düşkünlüğünüz ve ilgilendiğiniz her konuya olan abartma eğiliminizden dolayı Jüpiter in 2012 yılında size yardımcı olma sebepleri arasında yer almaktadır. İş yaşantınızda başkalarına yardımcı ve sadakat duygusuyla hareket edecek oluşunuz ile birlikte sizi takdir edilecek bir duruma getiren işinize bağlılığınız herkes tarafından sevilip sayılan bir kişi olmanızı sağlayacaktır.

Yengeç burcu olarak 2012 yılında iş hayatınızda çevreniz tarafından saygınlığınız artacak ve işinizle ilgili olarak hata yapmayıp kusursuz işler çıkartmaya çalışıp ve kanun dışı işlere girmeden daha çok çalışmamaya gayret edeceksiniz. Kendinize olan güveninizle ve işinize olan sadakatiniz sebebiyle yüksek hedefler belirleyeceksiniz ve bu hedeflerinizi gerçekleştirmek için de elinizden gelenin en iyisini göstereceksiniz. Başarılarınız başta patronlarınız dikkatini çekecekken yanınızdaki birçok insanın size özenmesine ve size saygı duymasına yol açacaktır. Yengeç burçlarına sadece iş alanında değil sağlık alanında da iş yapacak olan yengeç burcu kişiler bu dönemlerde eğitimleri başarılı olacak ve sağlık sektörün de çok yüksek yerlere ulaşacaklardır. Bu süreçte dikkat etmeniz gereken konu, herkesten üstün olduğunuzu düşünüp kendinizi büyük görmemek ve çok fazla ayrıntılara girmemenizdir. Aynı zamanda her başarınızda muhakkak üstlerinizden veya arkadaşlarınızdan bir karşılık bekleyin ve her şeyi bildiğinizi gösterip birçok kişiye bunu duyurmak bu davranışlar arasına girer.

Yengeç burçlarında Aşk kavramına gelecek olursak; yengeç burcundaki birçok kişi bir ilişkiye girmek isteyeceklerdir. Bu istekleri onların sevilme duyularını arttıracak ve çevresi tarafından sevilen bir kişi olma yolunda yengeç burcu kişileri olumlu yönde etkileyecektir. Flörtçü bir duygusal hava girecek ve çok mutlu olacaksınız. Bu arada çok sevdiğiniz bir arkadaşınız ile bir anda aşkı karıştırma durumları da ortaya çıkabilecek ve bir flört süreci oluşabilecektir. Kiminiz de arkadaş saydığı birinden duygusal bir çıkış görüp şaşırabilecektir. Bazılarımız ise sırıl sıklam aşık olduğunu sandığı ve çok çekici bulduğu bir kişiyi yakından tanıyınca bir düşsel çöküntü yaşayabilir. Bazı yengeç burcu arkadaşlarımız ise dikkat etmeden ve düşünmeden zamanlaması erken olan bir evliliğe gitmeye kalkışacak gibi görünüyor. Kısaca özet geçmek gerekirse yengeç burçları için ilişkiler ve aşk konusunda gerçektende bol ve bereketli bir sene olacak gibi görünüyor.

 

2012 Aslan Burcu Yorumu

Aslan burçları 2012 yılında Neptün gezegeninin uzun yıllardır kova burcuyla aslan burçlarının yıldızlarının uyuşması süreci bu yılda devam etmekte olup aslan burcu için çok güzel vaatler olduğu açıkça ortaya konuluyor. Bu durumda sizin uzun bir zaman dilimi içersinde rüyalarınızı ve vizyonunuzu daha da ileri götürüyor. Çevrenizdeki insanların duygularına anlayacaksınız ve insanların duygularına karşı yüksek oranda duyarlı olacağınız bir süreç içersine gireceksiniz. Bu dönem sırasında çok dürüst düşünceler içinde olmaya özen gösteriniz. Aslan burçları için kötü bir haber ise maddi konularda konular da hiç beklemediğiniz bir süre içersinde ani düşüşler görülebilir yada maddi anlamda sorunlarla kısa bir süre içersinde karşılaşabilirsiniz.

Jüpiter size para bakımından kötü bir vaat de bulunsa da 2012 seni içersinde bir yıl boyunca aşk olaylarınızda ve her türlü kendinizi ifade etme olayları sırasında şans getirecektir. Bu dönem içersinde hayattan zevk alacaksınız ve aşktan yana birçok insan göre çok daha mutlu bir dönem geçireceksiniz. Eğer ki doğumunuzda herhangi bir işaretiniz var ise oynayabildiğiniz her türlü şans oyununda bu dönem içersinde gerçekten büyük kazançlar kazanabileceksiniz. Böylelikle de maddi sıkıntılarınızdan kurtulabileceksiniz. Sanata ilgi duymaya başlayacaksınız ve tiyatro gibi görsel sanatlara karşı ilgi duymaya başlayacaksınız. Kendi yeteneklerinize, davranışlarınızın doğru olduğuna dair yüksek inancınızın geliştiği bu dönemde kontrollü olmanızda çok büyük fayda vardır. Sorumsuz ve başkalarına yaslanmak konusunda dikkatli olunuz. Çünkü bir anda kötü bir durum ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Aynı zamanda şans oyunlarında her şeyinizi ortaya koymak durumunda çok dikkatli olunuz. Aşk maceralarınızı da kontrol altında tutmayı unutmayınız.

Neptün bu dönem sırasında size yıl boyunca evliliğinizi ve ya eşinizi idare etme isteğinizi arttıracaktır. Bu yüzdende bu dönem içersinde eşiniz için daha çok fedakarlıkta bulunabilirsiniz. Eşinizi her ne kadar ruhsal sorunları olan bir insan olabilir. Bu durumdan dolayı da eşiniz ile bu dönemlerde aslan burcu olarak bir çekişme durumu söz konusu olabilir ve eşinizle görüşleri ve fikirleri tamamen zıt olduğu için aranızda iletişim bakımından ciddi problemler görülecektir. Karşınızdaki kişi veya siz bir kurtarıcı veya ezilen rolü oynamanız dolayısıyla aranızdaki çekicilik çoğalacaktır.

Aslan burcu olarak bu dönemde iş hayatınızda sorumluluk sahibi bir kişi olup yoğun çalışabilen ve görevlerini en iyi şekilde yapıp rahat bir şekilde yürüten bir kişi olacaksınız. İş hayatınızdaki bu dönemde çevrenizdeki insanlar sizi fazlasıyla mesafeli ve soğuk bir insan sanabilirler. Bu sayede size karşı içten içe bir saygı duyulmasını sağlayacaksınız ve size karşı bir çekinme içgüdüsü olacaktır. İş hayatınızın yoğunluğuna kapıldığınız bu dönemde sağlığınıza da çok dikkat etmeniz gerekir.

 

2012 Başak Burcu Yorumu

Başak burcu 2012 yılında birbirinden güzel vaatler sunan Jüpiter yanı başına başaklara şans ve genişleme imkanı getirmiştir. Aynı zamanda Jüpiter cömert, kendinize güvenen, yurtsever ve pozitif enerji sağlayarak sizi mutlu edecek ve güzel bir dönem geçirmenizi sağlayacaktır. Eski zamanlarınıza göre daha varlıklı ve daha huzurlu bir hayata sahip olmanız için size büyük destek sağlayacaktır. Bu dönemde evi olmayan başak burçları yoğun bir arzulama ile ev sahibi olmak isteyeceklerdir. Aynı zamanda aile ve çevre baskısı ile karakterlerinde bir değişikli yapacaklardır.

Başaklara evlilik konusunda dikkatlice yapılan izlenimlere göre benzersiz ve alışık olmadık kişilere yöneleceğinizin tahmin ediliyor. Başaklar bu dönemde evlendikleri zamanda iki seçenekten biri ile karşılaşabilecekler. Bu seçenekler ya mükemmel bir anlayışla ve geçinme ile sonuçlanacak bir evlilik ya da evlilik boyuncu uzun süreli bir anlaşmazlık içeren evlilik olacaktır. Kendiniz ve eşiniz geleneklere uymayan ve her şeyi ile sizde şok uyandıran bir kimse de olabilme ihtimaline sahip olacaktır. İlişkinizde özgürlüğe karşı ilginiz kuvvetli olduğundan dolayı bir anlaşmazlık durumu olabilir.

Yine ilişkide bulunduğunuz kişi tarafından oldukça çekici bir kişi gibi görünebilirsiniz. Sizi bu dönem içersinde sizi gerçektende olağanüstü bir şekilde yakışıklı ya da çok güzel biri gibi görebilir. Bu beraberliğiniz sırasında ortaya çıkan bazı olaylar çevrenizdeki insanlar tarafından anlaşılmamasına sebep olabilir. Sizin bu dönemde çok mutlu olduğunuz ilişkiniz, diğer insanlar tarafından anlaşılmaz olup ilişkiniz çok kötü bir durumda sanıp itici gelebilir. Bu dönem içersinde ilişkisi kuramayan ve ilişkisi olmayan başak burçları pek ruh ikizi olmasa da ilginç insanlarla tanışabilirler.

Başak burçları için bu geçirecekleri dönem işyeriniz veya sağlık alanında çok ilginç ve farklı gelişmeler yaşatabilir. Bu dönemde başka insanlara yardımcı olmayı seveceksiniz ve onlara yardım ederken çok eğleneceksiniz. İş zamanlarınızda işinizi başlatmakta veya bir işi mutlaka başarmak zorunda olmak için mantığa uygun ve planlı çalışmak zorunda kalabilirsiniz. Bu yüzden bu dönem içersinde iş yerinizin size sunmuş olduğu şartların mutlaka konforlu bir yer olmasına ve siz başak burçları için güzel ve uyumlu bir ortam içinde olmasına çok önem veriniz. Çünkü bu şartların yerine getirilmediği zamanlarda sağlığınız bu durumdan etkilenebilir ve sağlık problemleri yaşayabilirsiniz. Bu dönem içersinde çok hayal güçlü hayaller kuracaksınız. İşte bu hayalleri işinizle ilgili daha çok kullanırsınız.

Çevrenizdeki yakınlarınızın ve ya aileniz içindeki kişilerin bu dönem içersinde bir çok problemleriyle yakından ilgilenir ve onların sıkıntılarıyla birlikte siz de sıkıntı çekebilirsiniz. Bu dönem içersinde eğer ki işinizin sahibi sizseniz çalışanlarınıza karşı yardım severliğiniz ve anlayışınız yükselecektir. Ruhsal iyileştirme yöntemlerine ilgi duyarsınız fakat bu yöntemleri bazen abartılı bir şekilde yapmaya kalkışabilirsiniz.

 

2012 Terazi Burcu Yorumu

Terazi burcuna sahip olan kişileri 2012 yılında Jüpiter tarafından yüksek bir enerji sağlanacaktır. Bu dönemde sizin için iyimserlik, gününüze uygun davranışlar, düşünceli bir kişilik ve saygılı bir insan olmanızı sağlayacak olan Jüpiter bu enerjiyi size sürekli olarak sunacaktır. Jüpiter in sağlamış olduğu enerjiden dolayı da karşınızdaki kişilere karşı güçlü bir sezgi gücünüz ortaya çıkabilir. Bu sayede neredeyse tüm olayları anlayacak ve zihninizin olgunluğuna vardığını hissedeceksiniz.

Bu yıl terazi burçları yine ilişkilerinizde ve karşınızdaki kişiyi anında etkileyip baştan çıkartmakta çok etkili biri olacaksınız. Bu yıl aşkta kendinizden geçmeye ve çok mutlu olmaya çoktan hazır gibisiniz. Bu davranışınızın size bu dönem içersinde birçok aşk fırsatını yakalamanızı sağlayabilir. Fakat bu aşkların pek uzun ömürlü olacağı söylenemez. Bu ilişkilerinizde ya aldatacaksınız ya da karşınızdaki tarafından aldatacaksınız. Bu durumu sezgilerinizle rahatlıkla öğrenebileceksiniz. Başkalarının dile getiremedikleri beklentileri onlara sunmada terazi burçlarının üstüne pek fazla kimse bulunamayacaktır. Kendinizi daha iyi anlayabilmek için aşka teslim olmak gerektiğini düşüneceksiniz. Sanatsal yeteneklerinizi fark edeceksiniz ve yaratıcılığınızı daha da ileriye taşıyacaksınız. Aynı zamanda erotizm duygunuzda sürekli olarak artarak devam edecektir. Bu dönemde kandırılması çok kolay bir kişi haline gelebilirsiniz. Bu dönem içersinde çok pasif biri kalacağınızdan dolayı da bir ilişkiye veya maceraya çok kolay sürüklenebilirsiniz.

2012 yılının gelmesiyle birlikte aklınızdan çıkaramadığınız ve gerçekleşmesini çok istediğiniz hayallerinize artık ulaşabilme imkanı gelebilir. Bu hayallerinizi gerçekleştirmek elinizden geldiğince çaba gösterin. Bu çabalarınızın yanında terazilere Neptün tarafından enerji sağlanacak ve hayallerimizin gerçekleşmesi sağlanacaktır.

Terazi burçlarında ilk olarak iş alanında yetenekleriniz gerçekten elle tutulabilir bir şeyler olacak ve birbirinden orjinal yöntemleriniz git gide artacaktır. Bu dönemde görünüş ve giyim tarzınız normal olmayan ve çevreniz tarafından pek alışık olmadığınız bir hale gelebilir. Bu dönemde yeni giyim tarzlarına merhaba diyebilirsiniz. Bu durum dolayısıyla da iş hayatınızda büyük ya da küçük değişmeler ortaya çıkabilir. Her ne kadar çok çalışıp en iyisi olmak için hırslansanız da iş vereniniz tarafından kötü bir görünüş sergileyebilirisiniz. Eğer ki iş veren kişi siz iseniz yanınızda çalışan kişiler ile aranızda bilgi ve iş çatışmaları oluşabilir. Ya da birlikte aynı işi paylaştığınız en sevdiğiniz iş arkadaşlarınızla aranızda büyük problemler çıkabilir. Bunun yanı sırada sağlığınızla ilgili çok ani ve beklenmedik durumlar oluşabilir.

 

2012 Akrep Burcu Yorumu

Akrep burçları yeni yeni gireceğimiz 2012 yılı döneminde sizin yıl boyunca güç ve başarısızlık konusunda sıkıntı çekeceğinizi gösteriyor. İşiniz bakımından ilerleme şansınıza karşın bir türlü kendinize güvenemeyebilirsiniz ve işinizdeki başarınızı azaltırsınız. Bu dönem içersinde kimsenin size yardımcı olmayacağı ve yakınlarınız tarafından kötü zamanlarınızda destek görmeyeceğinizi sanırsınız ve bir iş yaparken çok çekingen olabilirsiniz. Böyle durumlarda sizin için kötü sonuçlar oluşabilir işte bu yüzden kendinize olan güveninizi az da olsa arttırın ve karşınıza gelebilecek durumlar karşısında dimdik kalın. Eğer ki sizin için gelen bu enerjinin farkına varırsanız bu enerjiye göre kendinizi bir yön gösterebilirsiniz ve kendinize rahatlıkla yeni yollar açabilirsiniz. Bu durumun kesinlikle size karşı başarısızlık korkusu vermesine izin vermeyiniz.

Bunların yanı sıra akrep burçları bu dönemlerde çok alıngan olacağından dolayı sizin için biraz kötü olan davranışları ve ya sözleri sürekli büyüterek kötü sonuçları ortaya koyabilirsiniz. İşte buna yer vermemek adına dikkatli bir şekilde olayları çok büyütmeden iyimser davranmaya çalışın. Çünkü sürekli alıngan ve işleri büyüten bir davranış sergiler iseniz kendinizi diğer kişilere göre daha yetersiz hisseder ve sürekli olarak başarısızlık elde edersiniz. Sizin avantajınız bu kötü dönem sırasında bile başarıyı sağlayabilecek kapasiteye sahip insanlar olmanızdır. Bu sebeple de daha çok pozitif düşünün ve kendinizi toparlamaya çalışın. Bu döneminiz içersinde mesleğinizi yaparken genellikle bir işleri tek başına yapma isteğine sahip olabilirsiniz. Ama bunları yaparsanız o dönem içersinde neşeniz kaçabilir ve hayattan soğuyabilirsiniz. Aynı zamanda mesleğinizdeki mevkinizden daha da alt mevkiye düşme ihtimaliniz olduğundan korku dolu zamanlar geçirebilirsiniz. İşte bu sebeplerden dolayı bu dönem içersindeki amacınız sahip olduğunuz bu korkuyu yenmek ve sahip olduğunuz sorumluluklarınızı yaparken çok daha istekli olmaya çalışmaktır.

Bu arada şans faktörü çok önemlidir ve ayrıca sizin geliştirdiğiniz bilinç düzeyi de çok önemli bir durumdur. Bu çatışmalı döneminiz içersinde bilinç düzeyi yüksek bir Akrep burcu küçük sorunlar yaşayıp kolaylıkla bu dönemi atlatabilirsiniz. Kısacası böyle bir dönem içersinde yaşanış olduğunuz bir kilitlenme ve ya yaşamış olduğunuz bazı aksiliklerin sizi uğraştırması ile sıkılma gibi olaylar yaşayabilirsiniz. Bu dönemde sakin ve sağduyulu yaklaşımla bu dönemi rahatlıkla atlatabilirsiniz. Hatta bu krizli dönemi bir fırsata dönüştürüp kendin hakkında yapmak istediğim ve ya hayatında yapmayı düşündüğü değişiklikleri hayata geçirme şansını yakalayabilirsiniz ve bu durumları değerlendirebilirsin.

Değişimi çok derinden yaşayabilirsiniz ve tam anlamıyla farklı bir kişiliğe dönüşebilirsiniz. Akrepler burçları olarak kendinizi aynada göreceksiniz ve kişiliğinizde bir yerlerde gizli kalmış olgunlaşmamış yanlarınızı mutlaka fark edeceksiniz. Tabii sadece kendinizin farklı yanlarını fark etmekle kalamayacaksınız. Aynı zamanda başkalarının da gerçek yüzleriyle ve farklı kişilikleri ile karşılaşacaksınız. Bunlar sizi bir süreliğine savunmasız bir halde bırakabilir. Aynı zamanda bir afallama yaşayabilirsiniz. Çünkü bildiğiniz yöntemler ve doğrular karşınıza çıkan sorunları çözmeye yetmeyecektir.

Aşk hayatınızda ise yıllardır beklediğiniz aşka bu dönem içersinde yüksek bir ihtimalle kavuşacaksınız. 2012 yılı benim için tam bir aşk yılı bile diyebilirsiniz. Bu ilişkiniz uzun ömürlü bir ilişki olacak. Evli olan Akrepler ise bebek sahibi olmak isteyecekler.

 

2012 Yay Burcu Yorumu

Yay burçları için 2012 yılı birçok alan içinde olumlu yönde gelişmeler kaydedebilmek adına birçok fırsat ortaya çıkacaktır. Aynı zamanda bu dönem içersinde büyük şanslar elde etmeye başlayacaksınız. Yıllardır amansız bir şekilde aşık olarak başlayacakları ilişkiler 2012 yılının gelmesiyle birlikte yay burçlarının da kapılarını çalabilir. Bu ilişkiyi çok kısa zamanda büyük bir ilerleme kat ederek nişan ve ya evliliğe kadar götürmek ve ilişkinize ad koymak isteyebilirsiniz. Fakat hızlı bir şekilde bu ilişkinizi sonuçlandırmak aileleriniz tarafından şaşkınlığa yol açabilir ve karşınıza engeller koyulabilir. Bu duruma anlayışlı davranınız. Çünkü bu sizin için daha yararlı bir durum olacaktır.

Bir ilişki içinde olan Yay burçları ise gerçekten çok yoğun olacakları bir yıl geçirecekler diyebiliriz. Birden fazla olarak aşk olayları yaşayacaklar ve sürekli olarak bir oyuncak gibi ayrılıklar ve ilişki içersinde tartışmalar ortaya çıkacaktır. Bu durumda sizin ilişkiler yüzünden yıl boyunca yorgun bir hala bürünmenize neden olabilir. Özelliklede Yay burcunun zamanı içersindeki ilk 10 gününün içinde hayata gözlerini açmış yay burçları için bu durumun daha da şiddetli olabilecek durumlar arasında yer almaktadır. Ama hemen korkuya kapılmayın çünkü bunlar olması gereken durumlar olup sizin gerçekleri görmenizi sağlayacak olgulardır.

2012 yılına girdikten sonra 2012 yılının ortalarında ve ortalarından bir zaman sonra eşinizin akrabaları ile aranızda sorunlar ortaya çıkabilir. Aynı zamanda ticari işlemlerinizde ve öğrenciler için eğitim alanında karşınıza engeller çıkabilir. O nedenle herkesi ve her şeyi en doğru şekilde anlayın ve konular hakkında emin olmadan hareket etmeyiniz. Daha çok gözlem yaparak hareket etmeye ve net bir şekilde konuyu algılamaya çalışınız. Sabit bir dünya görüşü sizde hakim olmaya çalışabilir. Vicdanınız rahat olmaz ve sürekli duyduğunuz suçluluk duygusu sizi depresyona sokabilir. Bazı eksiklikleriniz yüzünden kendinizi ciddi boyutta cezalandırmalar görülebilir.

Bu durumlar olsa dahi kesinlikle inancınızı kaybetmeyin ve yaşadığınız hayatın her türlü saçmalığı karşısında acımasız bir çaresizlik duygusuna sahip olmamaya çalışın. İzah edilmeyen ve ya izah edilmesi zor olan her şeye güvensizlik duymayın. Eğer ki güvensizlik duyarsanız zamanla her şeyi red etmeye başlarsınız. Bütün bu etkilerin bilincinde olun ve şimdiden hayatınızdaki dengeyi kurmaya özen gösterin ve bu durum için çabalayınız. Birde şunu aklınıza kazıyın ki ileride kötü düşüncelere sahip olmayın. Kesinlikle Satürn gezegeni korkulacak ve ya kötü sonuçlar çıkaracak bir gezegen değildir. Satürn gezegeni sadece emin ve doğru bir şekilde adımlar atmanızı ve temellerinizi daha sıkı bir zemine oluşturmanızı sizden bekleyen bir enerjidir. Satürn gezegenin zorladığı alan ne ise, orada düzenlemeye acil olarak ihtiyaç vardır. Eğer siz bunu yapmazsanız, sizin dışınızda meydana gelen olaylar bunu size zoraki olarak yaptırabilirler.

Neredeyse hiçbir yerle hiçbir bağlantı istemez bir ruh hali de sizi sarsan durumlar arasına girebilir ve durup dururken evinizi terk etme ihtiyacı duyabilirsiniz. Amacınız tümüyle bağlarınızdan kopmaya çalışmaktır ve özgürlük sizde daha çok bir tutku halini alabilir. Oldukça bireysel ve sıra dışı bir ortamda yaşamak isteyebilir ve bunu gerçekleştirirken hayal gücünüz daha da yoğunlaşır. Daima hareket halinde olacağınız bir yaşam düzeni kurabilirsiniz. Beklenmedik ve ani girişimlerde bulunup etrafınızdakileri hayretler içersinde bırakabilirsiniz. Ve kimsenin de size hesap sormasından hoşlanmazsınız. Bu sürecin genel etkilerinin bilincinde olarak kendinizi dengeli bir şekilde yaşamaya alıştırmalısınız. Marjinal düşüncelerinizi uygulanabilirlik olarak sırayla ayırırsanız etrafınızdaki insanları da huzursuz ve daha da mutsuz etmemiş olursunuz. Tam tersi durumlarda da hiçbir yerde duramayan ve bir yerde oturmaya karar veren bir gezgine dönüşebilirsiniz. Tabii bu sizin için ne kadar kesin hatlarla istediğinizle de değişebilir. Doğum haritanızda bu tür bir oluşumu destekleyecek enerjiler varsa, bu yorum genelden çok özele dönüşebilir anlamı taşır. Kısaca özetleyecek olursak sakinliğinizi kesinlikle kaybetmeyin! Unutmayın ki kazanan her zaman siz olacaksınız…

 

2012 Oğlak Burcu Yorumu

Oğlak burcuna sahip kişiler için 2012 yılı çok tutumlu olacakları ve maddi bakımdan iyi geçinebilecekleri bir yıl olacaktır. Aynı zamanda işçi sıfatları daha da yoğunlaşacak ve tam bir iş kolik halini alacaklardır. Kendinize disiplin uygulamaya çalışacak ve güçlü disiplininiz ile birlikte parasal güvencenizi çok rahat bir şekilde elde etmeye çalışacaksınız. Bu çalışma hırsı sizi sosyal yönden ve cinsel yönden olumlu yönde etkileyecek olan olgular arasında yer alacaktır. Bu durumlarda ruhsal büyüme arayışı yoğun bir hal alacak ve başka insanlarla isteyebileceğiniz bütünleşme arzusu da sizin için daha çok gerekli hale gelecektir. Hem bu sebeplerden hem de oğlak burcunun size getirmiş olduğu bazı özelliklerden dolayı bu dönemde gerçektende muazzam bir aşık adayı olabilirsiniz. Sevdiğiniz kişiyi yüceltmede ve yükseklere çıkarma konusunda bu dönem içersinde neredeyse uzman konumuna gelebilirsiniz.
Bazın durumlarda mutlaka aklınıza takılacak düşünceler arasında yer alan dünyayı kazanmak uğruna insanın ruhundan vazgeçmesi gibi olaylara kafanızı takacak ve gerçekten tüm bunlar için değer mi? Diye düşünmeye başlayabilirsiniz. Geçmiş zamanlardan aklınıza gelen derin bir olaydan dolayı hissetmiş olduğunuz acı duygusunu bir dejavu gibi tekrardan hissetmeniz mümkündür. Cinsel yaşamınızda, sigorta işlemleri ve vergi sorunları gibi konularda bu döneminiz içersinde çok dikkatli olunmalıdır. Bazı oğlakların doğum haritalarına göre güçlü aşk eğiliminizde azalmalar ya da bu durum aksi hali olan çoğalmalar meydana gelebilir.

Çevrenizdeki insanlar sizi anlayamayacak ve neden bu yollarla düşüncelerinizi açıkladığınızı bir türlü algılayama bilirler. Hem bu sebepten hem de kendinizden dolayı ortaya çıkan bazı durumlardan dolayı zamanın ilerisinde düşünecek bazı anlarda zihniniz huzursuz ve çatışmaya hevesli bir hale gelebilecektir. Oğlak burçlarının dikkat etmesi gereken diğer bir konu ise akrabalarınızla olan ilişkilerinizde ve komşularınızla olan ilişkilerinizde bazı durumlarda farklılıklar ara sıra da gerilimler nüksedebilir. Kişiliğinizi önemseyecek ve sahip olduğunuz özgürlüğünüzü ne pahasına olursa olsun korumaya çalışacağınız bu dönemde konuşma tarzınız farklı, orijinal, canlı,  ve ya kaprisli bir halde olabilir. Hatta bazı zamanlarda ise tamamen kararsız ve sabırsız bir düşünme tarzı karşınıza çıkabilir ve hem kendiniz tarafından hem de başkaları tarafından göze çarpabilir. Aniden ortaya çıkan fikirler, algılar ve buluşlarınız da bu dönem içersinde var olabilir.

Bu süreçte içersinde hayalci veya bulanık ilişkilere de girebilirsiniz. İsteğiniz ruhsal güvence olduğu halde karşınıza çıkan kişiler gerçektende sizin kişiliğinize göre çok garip insanlar olabilirler ve sizi kandırmaya yönelik davranışlar gösterebilirler. Genel etkiler olarak bağımsız, açıklanması zor bir güvence isteğiniz vardır. Desteklendiğiniz zaman her türlü güçlüğü yenebileceğinizi bilir ve her zaman bu koşullar altında hareket etmek istersiniz. Bunların yanı sıra siz de her türlü zorluk karşısında dirençli bir insan haline gelirsiniz. Medyumluk yetenekleri ile para kazanırsınız. Para konularında gerçektende çok iyi koku alırsınız. Bu süreçte etrafınızdaki insanlara çok dikkat etmeye ve seçerken belirli kriterlere göre seçmeye özen gösterin. Paranızı da güvensiz olan yatırım şirketlerine yatırmayın ve riske girmeyin.

 

2012 Kova Burcu Yorumu

Kova burcuna sahip kişiler 2012 yılının gelip çatması ile birlikte sosyal hayatta daha uygun bir davranış gösterecek ve diğer insanlar tarafından kendinizi daha çabuk bir şekilde gösterebileceksiniz. Aynı zamanda bu popülerliğiniz sayesinde kendinizi daha güzel bir duruma getirebilmek için bol bol süslenmenize dikkat edeceksiniz. Sizi takip eden kişiler genel olarak sizden yaşça büyük ve olgunluk seviyesine yetişmiş kişiler olacaktır. Bu dönemde dış etmenlere göre daha fazla bir şekilde gerçekçi, dürüst ve sosyal hayatta etkili dostlar edineceksiniz. Aynı zamanda bu dostlarınız arasında çok popüler hale geleceksiniz. Büyük grupların aktivitelerini planlayabilecek ve organize etme gibi büyük bir sorumluluk elde edeceksiniz. İnsanların veya belirli bir kesim toplulukların destekleyicisi hatta belki kurucusu bile olabilirsiniz.

Bu süreçte yine çevreniz tarafından sağlam bir temel ile kurmuş olduğunuz arkadaşlıklarınızla dikkat çekeceksiniz. Dostlarınızı evinizde ağırlamaktan gerçekten zevk alacaksınız ve misafir perverliğiniz ile arkadaşlarınızın sevgisini alacaksınız. Gerçekten güvenebileceğiniz birçok dostunuz olacak fakat eski arkadaşlarınızla aralarındaki ayrımı gayet iyi kavrayabilecek duruma gelebileceksiniz. Çevreniz birçok arkadaşlar ve sayısı gerçekten fazla olan gerçek dostlarla dolu olacaktır. Birçok insan tarafından siz takdir toplayacaksınız ve sırtınızın bir daha yere gelmemesini sağlayabileceksiniz. Daha çok saygın kişilerle arkadaşlık edecek ve onların bulunduğu bağlı bulundukları yerleri ve yaşadıkları yerleri daha yakından inceleme fırsatı yakalayacaksınız.

Eğer bayan kova burcu iseniz, genelde eş arayışınızda baba figürünüze benzer birini tercih etmek isteyeceksiniz. ilişki kurduğunuz kişilerle aranızda önemli yaş farklılıklarına rastlayabilirsiniz. Bunların yanı sıra yine eşinizin sizin tüm yaşamınızı ayarlamasını ve yönetmesini bekleyeceksiniz.

Bu süreç ilişkinin ilerleme kat ederek evliliğe dönüşmesine engel olabilirken her iki tarafta da olduğu gibi herhangi bir tarafınız daha evliliğe hazır olmadığınız ve evlilik gibi büyük bir sorumluluğa karşı hazırlıksız yakalandığınız düşünebilir. İlişki devam edebilir fakat zamanla sevginiz biter ve artık ilişkiniz aşk iler ortaya çıkan ilişkinize göre daha çok sevgisiz bir şekilde ya tek taraflı ya da alışkanlık şekline dönüşebilir.

Kova burcuna sahip olan kişilerin özellikle Nisan ve Mayıs ayları içersinde ciddi bir ilişkiyi kurmayı istememe gibi veya hiç ilişki yaşamak istememe duyguları gibi etkiler de söz konusu olabilecek olaylar arasında yer almaktadır. Bu durum kimi kişilerde ise sorumluluk sahibi olgun bir kişiyle evlilik oluşabilme olasılığı olarak sayılabilir. Genelde kendinizden büyük bir kişiyi duygusal olarak bağlanabilirsiniz ya da maddi bakımından size uygun gelmesinden dolayı hayatınıza karşı bir güvence olarak görebilir ve evlenmek isteyebilirsiniz. Fakat ne olursa olsun karşınızdaki kişiye güvenmekte biraz sıkıntı çekebilirsiniz. Bu nedenle de ilişkiye kendinizi tam olarak veremezsiniz ve karşınızdaki kişi ile sıkıntılı bir durum oluşturabilirsiniz. Aynı zamanda o kişiye karşı kötü yaklaşımda sergileme durumları oluşabilir. Bazı durumlarda ise ümitsiz birçok insana aşık olma gibi bir durum da gerçekleşebilir. Arzuladığınız kişiyi boş yere beklemeye devam edersiniz ve ya işler yoluna girmeye başladığında ise her ne kadar beklemiş olsanız da gelişen olaylardan korkup kendinizi geri çekebilirsiniz. Sadece kendiniz olduğunuz için sevildiğinize inanmamak ta bu sürecin etkilerindendir. Aşkta garanti arama veya kanıtlar isteme gibi etkiler de görülebilir. İlişkiniz duygusal açıdan bitmiş olarak gözükse de bazen bu vaziyetler ilişkinin bitmediğini ve ilişki enerjisinin oluşma olanağıdır.

Kova burçları için 2012 yılının yaklaşık son aylarına doğru sanata düşkün ve idealist bir kişiliğe bürünebilirsiniz. Aynı zamanda hayalperest, ağır davranışlı ve çevrenize karşı yoğun duyarlı biri haline de gelebilirsiniz.  Hayallerinizin gerçekleşmemesi sizi bezgin, huzursuz, dengesiz ve mantıksız hale getirebilir. Düşkün ve muhtaç insanlar ilginizi çekebilir ve onların hikayeleri özellikle dikkatli dinlersiniz. Kendinizi bazı zamanlarda bir kurtarıcı olarak düşebilirsiniz ve çevrenizdeki olayların etkilerini kendinize yükleyip sıkıntılı günler geçirebilirsiniz. Duyarlılığınız da yine bu dönemde artabilir. Davranışlarınız başkaları tarafından hayalci ve kendinden geçmiş bir şekilde çok hassas olarak görülebilir. Sezgileriniz git gide artar ve doğru olan bir yolu doğru zamanda bulabilirsiniz.

 

2012 Balık Burcu Yorumu

Balık burcu 2012 yılında aşk bakımından çok zengin bir yıl geçirecek gibi gözüküyor. Uzun zamandır beklediğiniz büyük aşklara 2012 yılının gelmesi ile hemencecik kavuşabilir ya da uzun süren beraberliğinizi uzun bir bekleyişten sonra kısa bir süre içersinde bir karara bağlayarak mutlu sona ulaştırabilirsiniz. Bu mutlu son için ailenizden de maddi bakımdan ve manevi bakımdan güzel bir destek alacaksınız ve güzel bir yuvaya daha çabuk adım atabileceksiniz. Yine bu dönemde başarılı bir patron ya da çalışkan bir memur olabilirsiniz. İş olanaklarınızın sürekli aratacak ve iş bolluğuna karşı inancınız daha da yükselecektir. İş hayatınızda talihli ve iyi bağlantılarınız sayesinde meslek yaşamınızda büyük bir ilerleme sağlayabileceksiniz. Başka insanlardan destek göreceksiniz ve şerefli saygın bir mevkiye yükselip daha iyi bir iş adamı ve ya kadını olacaksınız. Liderlik pozisyonu sizin için biçilmiş kaftan olacak etrafınızdaki insanlara karşı aşırı derecede güven telkin edeceksiniz.

Balık burcu kişilerin iş hayatı her ne kadar mükemmel bir şekilde gelişse de 2012 yılın gelmesi ile sağlık konularında balık burcuna sahip kişilerin çok sıkıntı çekebileceği gözüküyor. Bu yüzdende sağlığınıza çok dikkat etmelisiniz.  Özelliklede yediğiniz gıdalara ve türlerine, bulunduğunuz alanların hijyenik ortamlara sahip olmasına ve dışarı da yemek yediğiniz yerlerin kaliteli yerler olmasına dikkat etmelisiniz.  Aynı zamanda dengeli beslenmek için diyetinize özellikle dikkat etmelisiniz. Vitamin alımınıza şimdiden başlamalı kendinizi zinde ve formda hissetmek için düzenli olarak doktor kontrollerinizi muhakkak yaptırmalısınız. Eğer şartlarınız müsait değilse en azından sağlıklı gıdalar yemeye ve sağlığınızı riske atmayan bir yaşam geçirmeye daha çok özen gösteriniz. İşinizde mutlaka vakit ayırarak egzersizler yapmak yada bir spor ünitesinde hazırlanmış olan bir programa dahil olup spor yapınız. Bu dönemde işyerinizle alakalı durumlarda günlük temponuzu zorlayacak durumlara karşın hazırlıklı olun ve iş yerinizin sağlığınıza her hangi bir zararı olmaması için biraz daha özverili olmaya çalışınız. Yanınızda çalışan kişilere yada birlikte çalıştığınız iş arkadaşlarınıza karşı sevgi ve saygı dolu davranın ve aşırı eleştirilerde bulunup çalışanlarınıza karşı tepki toplamayın. Her zaman görevinize sadık olan ve bunu yerine getiremeyen arkadaşlarınıza karşı sert amirlik göstermemeye de özellikle dikkat etmelisiniz.

Balık burçlarının 2012 yılının yaklaşık olarak son aylarına doğru iradenizi güçlendirici, bağımsız, özgün, ve sezginizin güçlü olmasını sağlayacak etkilerle dolu bir süreç yaşamanız için enerjiler açığa çıkacaktır. Heyecanlı ve teşvik edici kişiliğiniz ile insanları kendinize çekeceksiniz. Düşüncelerinizde inatçılık, kaygılı olma hali, heyecanlılık ve sinirlilik görülebilir. Huzursuzluk ve yalnızlık duyguları bulunabilir. Kendinize hoş gelen geleneksel fikirlerinizi açıklamak için alışılmadık yollar arayabilirsiniz. Sezgileriniz eskisine göre daha çok güçlenir ve bu durumdan artık daha fazla yararlanabilirsiniz.

2012 Burç Yorumları Hakkında Yorumlar

ayşe diyor ki:

Merhaba atusa hanım..

O kadar burç yorumcusu var ama sizin yazdığınız, söylediğiniz her şey günü gününe çıkıyor. En kısa sürede ben sizinle görüşmek istiyorum..

Bu arada burcum ikizler.

Merve diyor ki:

2012 yılını yarıladık, ve atusa hanımın Oğlak burcu için söylediği her şey neredeyse eksiksiz tuttu.

Nasıl bilebiliyorsunuz bu kadar şeyi gerçekten merak etmeden duramıyorum..

2013 umarım hepimiz için hayırlı olsun şimdiden..

2013 yorumlarınızı da sabırsızlıkla bekliyorum atusa hanım.

BELGİN diyor ki:

merhaba 27 haziran doğumluyum yengeç burcuyum 2013 te burcumu neler bekliyor ayrıca evliyim eşimde 12 nisan koç burcu koç burcuyla ilgilide 2013 için bilgi verirseniz sevinirim

ATUSA ABLA BEN HANDE KOLTUĞUNU YAKAN SİGARAYLA 🙂 SENİ TANIDIĞIM İÇİN KENDİMİ ŞANSLI SAYIYORUM SEN NE HOCA NE MEDYUM SEN ALLAHIN BİZE YOLLADIĞI ARACI MELEKSİN BENCE SEVENLERİ KAVUŞTURAN .SAYENDE YUVAM KURTULDU SANA İNANMAYANLAR VARSA PARALARINI FASO FİSOLARA HARCAMAYA DEVAM ETSİN ATUSA ABLA SENİ ÇOK SEVDİM HERŞEY ÇOK TEŞEKÜR EDERİM

tuba diyor ki:

http://www.medyumatusa.com/2012-burc-yorumlari.html
Koç burcu yorumu yer almıyor.

Hızlı Yorum Yaz
Adınız & Soyadınız
Mail Adresiniz
Web Siteniz
Yorumunuz