Burcunuz:

Doğum saati:

By 30 Aralık 2012

2013 yılı akrepler için sıkıntı dolu geçeceğe benziyor iş bakımından ilerleme kaydedebilirsiniz fakat bunun için mutlaka cesaret göstermeniz 2013 Akrep Burcu Yorumugerekecek. Kendinize güvenmeniz halinde bu başarısızlıkların son bulacağı bir iş ile karşı karşıya kalacaksınız. Bu kötü döneminizde yakın çevreniz tarafından destek görmeyeceğinizi düşünüyorsunuz ama en büyük desteği onlardan alacaksınız. Bir yaparken çok fazla düşüneceksiniz ve risk almamaya gayret göstereceksiniz. Fakat ne var ki siz risk alarak beklide 2013 yılında size vaat edilen sıkıntıların üstesinden gelebileceksiniz.

2013 Akrep Burcu Aşk Hayatı

2013 yılı sizin için aşk yılı gerçek aşkı bu sene bulabileceksiniz sevgiliniz varsa evlilik çok yakın görünüyor yok ise bu zaman zarfında mutlaka bir yüzük nişan gibi bir faaliyet kapınızı çalıyor.  Aşk yaşantınızın sıkıntı dolu geçmemesi için iş hayatınızda mutlak değişikliklere ihtiyacınız olacak.

2013 Akrep Burcu İş Hayatı

Evli akrepler için maddi açıdan sıkıntıların daha fazla olacağı bu dönemde bu sıkıntıların aşılmasına en büyük destek yine aile fertleri tarafından olacaktır. İş yerinizde ve iş ortamınızda başarı sağlamanız için kendinize güvenerek risk almanız gerekecek. Akreplerin bu dönemde erotizm ile sıkı bir gerilimi olabilir cinsel isteksizliğin en büyük nedeni maddi sıkıntıların aşırı strese yol açması olacaktır. Özellikle evli akreplerin bu yönde önlem alması ve sıkıntılarını evliliğine yansıtmaması gerekiyor yoksa bu sene Jüpiter’in vaat ettiği bebek hayalden öteye geçmeyecek akrepler için. Sıkıntılı dönemleri atlattıktan hemen sonra ferah ve huzur dolu günlerin habercisi oluyor bu sıkıntılar.

2013 Akrep Burcu Yorumu Hakkında Yorumlar

Hızlı Yorum Yaz
Adınız & Soyadınız
Mail Adresiniz
Web Siteniz
Yorumunuz