Burcunuz:

Doğum saati:

By 30 Aralık 2012

Aslan burçları 2013 yılının ilk aylarından itibaren Neptün gezegeninin uzun süredir devam eden kova aslan yıldız uyuşmasının bu dönemde de süreceğinin habercisi. Aşk dediğinizde aklınıza kova burcu ile olan uyumunuz gelmeli kova burcuyla aslan burçlarının yıldızlarının uyuşması süreci aslan burcu için aşkın ve evliliğine vaatlerini veriyor.

2013 Aslan Burcu İş Hayatı

2013 yılının başlarında iş yaşantınızın pekiyi olacağı söylenemez buna rağmen siz kendinizi işinize adapte ederek bu negatif enerjiden kendinizi kurtarabilirsiniz. Kısa süreliğine iş yaşantınız ve ailevi düzeniniz ile birlikte maddi sıkıntı yaşayacaksınız bu dönemi kolaylıkla aşmanız için ailenizin ve yakın çevrenizin yardımına ihtiyacınız olacak. Bu yıl Jüpiter size para bakımından olumsuz bir vaatte bulunsa bile bu dönem içerisinde aşkın mutluluğun zirvesine çıkacaksınız adeta.

Bu yıl şans oyunlarından nasibinizi alabilir maddi sorunları bir nebze de olsa aşabilirsiniz aman kendinizi kaptırmayın zengin olma hayali ile elinizdekinden de olmanızın yeri ve zamanı değil.

2013 Aslan Burcu Aşk Hayatı

Aşk maceralarınızda ipleri elinizde tutmaya çalışın ipin ucunu kaçırdığınızda Jüpiter’in size bu yıl vaat etmiş olduğu maddi sıkıntılar başka bir boyuta taşınıp aşk yaşantınıza da işleyebilir. Aşk yaşantınızı maddi sorunlar yüzünden etkilenmemesi için sıkı bir iş temposu ile birlikte iş yaşantınızda düzeni sağlayıp maddi sıkıntıları aşmanız gerekecektir yani çok çalışarak iş yaşantınızda başarıyı yakalamanız durumunda aşk yaşantınızdaki sorunlarınız çözülmüş olacak.

2013 Aslan Burcu Yorumu Hakkında Yorumlar

Hızlı Yorum Yaz
Adınız & Soyadınız
Mail Adresiniz
Web Siteniz
Yorumunuz