Burcunuz:

Doğum saati:

By 30 Aralık 2012

2013 yılı balıklar aşk’a doyacak adeta aşk yönünden çok zengin bir yıl olacak gibi görünüyor uzun zamandır adeta iple çektiğiniz aşk size geliyor. Uzun 2013 Balık Burcu Yorumuzamandır nişanlı olan balıkların evlilik hazırlıklarına başlamaları an meselesi bekâr balıkların yıldırım aşkını yaşamaması için hiçbir neden yok bu yıl bekâr balıklara evlilik yolu görünüyor.

2013 Balık Burcu İş Hayatı

Ailenizin maddi açıdan size destek olacağı bu dönemde mutlu bir yuva kurabileceksiniz. Bu dönemin en güzel yanı patron yâda çalışkan bir işçi olabilir etrafınızdakilerin bu yönde beğenisini toplayabilirsiniz. Çalışkan kişiliğiniz ile birlikte iş yerinizde adeta liderlik yapabileceksiniz bu sene sizin için bambaşka olacak. Hayatınızda hiç olmadığı kadar iyi bir maddi duruma sahip olabileceksiniz ve daha iyi bir iş adamı yâda iş kadını olabileceksiniz. Şans bu yazın devamında sizin yanınızda olacak bundan emin olabilirsiniz Jüpiter’in kuvvetli enerjisi size şans verecek bu enerjinin açığa çıktığı andan itibaren yüzünüz gülecek.

2013 Balık Burcu Sağlık Hayatı

Kış mevsimi sağlığınız için tehlikeli bir dönem oldukça hassas ve deyim yerindeyse mızmız olan balıklar bu mevsimin gelişi ile ufak çapta hastalıklara yakalanacaklar. Sağlığınız için endişelenecek bir hastalık olmasa da sizi yatağa düşürebilecek bu kış günlerinde dikkatli olmanız gerekecek. Bir yandan da size yılın sonunda çok sevineceğiniz bir haber gelecek aileniz çevresinden yeni doğan bir bebek olabilir bu. Patikleri hazırlamanız an meselesi. Evli balıkların çocuk bakımına ayıracak vakti yok gibi bu yüzden 2013 yılını bebek için teğet geçeceğe benziyorlar.

2013 Balık Burcu Yorumu Hakkında Yorumlar

Hızlı Yorum Yaz
Adınız & Soyadınız
Mail Adresiniz
Web Siteniz
Yorumunuz