Burcunuz:

Doğum saati:

By 30 Aralık 2012

2013 yılında sizin için Jüpiter cömertçe şans ve genişleme imkânı getiriyor. Öte yandan bunların üstüne size negatif yükünüzü tamamen 2013 Başak Burcu Yorumuortadan kaldıracak ve size pozitif enerji sağlayacak aşk ve para vaat ediyor. Bütün yeryüzü ne kadar duygusal varlıklar olduğunuzu biliyor nitekim bunun size zararı yok siz başakları cazibeli hale getiren en büyük neden duygusallığınız. 2013 yılında ev sahibi olmayan başakların ev alacağının müjdesini vermiş olan Jüpiter şanslı bir yılın başakları beklediğini söylüyor.

2013 Yılı Başak Burcu Aşk ve İş Hayatı

Çevrenizde size baskı kurmaya çalışanlara aldırış etmeden aşk ve iş yaşantınıza devam etmeniz durumunda sizin başarısız olmanız mümkün değil.  Jüpiter size vaat ettiği her şeyi bu yıl sağlayacak size sağlam bir maddiyat ve güzel bir aşk sunuyor. Evli başaklar ailelerinde bulunan huzursuzluğun farkına varmalı bir an önce önlem alarak aile saadetlerini kurtarmalı 2013 evli başakların yüzüne gülmeyebilir. Sabırlı olunduğu takdirde bu yılın ortalarında ilkbaharın çıkışı ile birlikte evli başakları büyük sürprizler bekliyor. Bu sürprizlerin arasında aileden gelen sevindirici bir haber var.

2013 Yılı Başak Burcu Sağlık Hayatı

Kışa doğru gelindiğinde şüphesiz bir sağlık sorunu boy göstermektedir bunun için sağlığına dikkat etmeyen duygusal başakların bir an önce sağlıkları için önemli tedbirler alması gerekiyor. Yıl sonuna doğru üzücü haberler sizi bekliyor sevdiğinizi yada bir yakınınızın ölüm haberi sizi üzebilir zaten yoğun duygusal bir burçsunuz bu durumlarda sevdiklerinizden destek almalısınız.

2013 Başak Burcu Yorumu Hakkında Yorumlar

benim burcum basak burcu benim ozeliklerim askina hayatima heycan katmak cok hariketli bir gun yasamak herkesten akili olmak ve de dileklerimin gelceklesme si

mehmet kaya diyor ki:

b
slm ben mehmet basak buruyum 06091976 dogumluyum rica etsem buruma bakarmisiniz tskl ederim

Hızlı Yorum Yaz
Adınız & Soyadınız
Mail Adresiniz
Web Siteniz
Yorumunuz