Burcunuz:

Doğum saati:

By 30 Aralık 2012

2013 yılının başlarından siz boğa burçlarına birbirinden farklı ve güzel bir yılın haberini veren yükseleninizin Jüpiter ile uyumu mutluluk ve 2013 Boğa Burcu Yorumusağlığın habercisi oluyor adeta. Boğa burçları yılın ilk dönemlerinde işlerine önem verecek ve işlerinde saygınlık kazanmanın yanı sıra büyük başarılara imza atacak. Boğa burçları ilkbaharın başlarında maddi sıkıntılarından tamamen kurtulacaklar ve bununla birlikte yakınlarına maddi destek sağlayacaklar.

2013 Boğa Burcu Aşk Hayatı

Yaz sizin aşk mevsiminiz olacak yazın bir evliliğin geleceğini vaat eden Jüpiter bekârların buna hazırlıklı olmasının yerinde olacağını çoktan söylemiş. Evli boğaları bu yaz bebek sürprizi bekliyor bu dönem evli boğalar evliliklerinde ki mutluluğu bir bebek ile perçinlemek ailelerine bir fert daha eklemek isteyebilirler. Bekâr boğaları bu dönemde aşk dolu bir yaz bekliyor belki de Jüpiter’in vaat ettiği gibi onları bir yüzük ya da evlilik de bekliyor olabilir.

2013 Boğa Burcu İş Hayatı

İş yerinde başarı ve mutluluğun perde arkasında mutlaka evli boğaların eşlerinin, bekar boğaların sevgililerinin ya da ailelerinin olacağını söylemek mümkün. Boğaların bu yılın son dönemlerinde tedbiri elden bırakmaması gerekiyor maddi olarak çok rahat bir üç mevsim yaşansa da sağlığınızın zarar görmesi nedeni ile maddiyatınızda da kötü bir durum ile karşı karşıya kalacaksınız. Bunun için iş yerinizde çalışkan kimliğini korumanız kış mevsiminde size yetmeyebilir. O çalışkan kimliğiniz ve aşırı sabrınız hastalığınıza yenik düşebilir aman dikkat sağlıklı bir kış geçirmek için kendinize ve giyiminize dikkat edin.

2013 Boğa Burcu Yorumu Hakkında Yorumlar

Hızlı Yorum Yaz
Adınız & Soyadınız
Mail Adresiniz
Web Siteniz
Yorumunuz