Burcunuz:

Doğum saati:

By 23 Aralık 2012

Sabırsızlıkla beklediğiniz 2013 burç yorumlarını sizler ile paylaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz.Bu senede bir çok burç için sıkıntılar,kırgınlıklar,mucizeler ve büyük para akışları gerçekleşicektir.Bazılarımız  bu yılı hareketli yaşarken bazılarımız ise ilişkide ki çatlakları onarmak ile uğraşacaktır.Yeni yılın hepinize sağlık,huzur ve para getirmesi dileği ile…

2013 BURÇ YORUMLARI

Burçların Aşk,iş,kariyer ve aile hayatları bu yıl nasıl olacak ?

 2013 Akrep Burcu Yorumu
2013 yılı akrepler için sıkıntı dolu geçeceğe benziyor iş bakımından ilerleme kaydedebilirsiniz fakat bunun için mutlaka cesaret göstermeniz gerekecek. Kendinize güvenmeniz halinde bu başarısızlıkların son bulacağı bir iş ile karşı karşıya kalacaksınız. Bu kötü döneminizde yakın çevreniz tarafından destek görmeyeceğinizi düşünüyorsunuz ama en büyük desteği onlardan alacaksınız. Bir iş yaparken çok fazla düşüneceksiniz ve risk almamaya gayret göstereceksiniz. Fakat ne var ki siz risk alarak beklide 2013 yılında size vaat edilen sıkıntıların üstesinden gelebileceksiniz.

2013 yılı sizin için aşk yılı gerçek aşkı bu sene bulabileceksiniz sevgiliniz varsa evlilik çok yakın görünüyor yok ise bu zaman zarfında mutlaka bir yüzük nişan gibi bir faaliyet kapınızı çalıyor.  Aşk yaşantınızın sıkıntı dolu geçmemesi için iş hayatınızda mutlak değişikliklere ihtiyacınız olacak.

Evli akrepler için maddi açıdan sıkıntıların daha fazla olacağı bu dönemde bu sıkıntıların aşılmasına en büyük destek yine aile fertleri tarafından olacaktır. İş yerinizde ve iş ortamınızda başarı sağlamanız için kendinize güvenerek risk almanız gerekecek. Akreplerin bu dönemde erotizm ile sıkı bir gerilimi olabilir cinsel isteksizliğin en büyük nedeni maddi sıkıntıların aşırı strese yol açması olacaktır. Özellikle evli akreplerin bu yönde önlem alması ve sıkıntılarını evliliğine yansıtmaması gerekiyor yoksa bu sene Jüpiter’in vaat ettiği bebek hayalden öteye geçmeyecek akrepler için. Sıkıntılı dönemleri atlattıktan hemen sonra ferah ve huzur dolu günlerin habercisi oluyor bu sıkıntılar.

2013 Aslan Burcu Yorumu
Aslan burçları 2013 yılının ilk aylarından itibaren Neptün gezegeninin uzun süredir devam eden kova aslan yıldız uyuşmasının bu dönemde de süreceğinin habercisi. Aşk dediğinizde aklınıza kova burcu ile olan uyumunuz gelmeli kova burcuyla aslan burçlarının yıldızlarının uyuşması süreci aslan burcu için aşkın ve evliliğine vaatlerini veriyor.

2013 yılının başlarında iş yaşantınızın pekiyi olacağı söylenemez buna rağmen siz kendinizi işinize adapte ederek bu negatif enerjiden kendinizi kurtarabilirsiniz. Kısa süreliğine iş yaşantınız ve ailevi düzeniniz ile birlikte maddi sıkıntı yaşayacaksınız bu dönemi kolaylıkla aşmanız için ailenizin ve yakın çevrenizin yardımına ihtiyacınız olacak. Bu yıl Jüpiter size para bakımından olumsuz bir vaatte bulunsa bile bu dönem içerisinde aşkın mutluluğun zirvesine çıkacaksınız adeta.

Bu yıl şans oyunlarından nasibinizi alabilir maddi sorunları bir nebze de olsa aşabilirsiniz aman kendinizi kaptırmayın zengin olma hayali ile elinizdekinden de olmanızın yeri ve zamanı değil. Aşk maceralarınızda ipleri elinizde tutmaya çalışın ipin ucunu kaçırdığınızda Jüpiter’in size bu yıl vaat etmiş olduğu maddi sıkıntılar başka bir boyuta taşınıp aşk yaşantınıza da işleyebilir. Aşk yaşantınızı maddi sorunlar yüzünden etkilenmemesi için sıkı bir iş temposu ile birlikte iş yaşantınızda düzeni sağlayıp maddi sıkıntıları aşmanız gerekecektir yani çok çalışarak iş yaşantınızda başarıyı yakalamanız durumunda aşk yaşantınızdaki sorunlarınız çözülmüş olacak.

2013 Balık Burcu Yorumu
Bu yıl balıklar aşk’a doyacak adeta aşk yönünden çok zengin bir yıl olacak gibi görünüyor uzun zamandır adeta iple çektiğiniz aşk size geliyor. Uzun zamandır nişanlı olan balıkların evlilik hazırlıklarına başlamaları an meselesi bekâr balıkların yıldırım aşkını yaşamaması için hiçbir neden yok bu yıl bekâr balıklara evlilik yolu görünüyor.

Ailenizin maddi açıdan size destek olacağı bu dönemde mutlu bir yuva kurabileceksiniz. Bu dönemin en güzel yanı patron yâda çalışkan bir işçi olabilir etrafınızdakilerin bu yönde beğenisini toplayabilirsiniz. Çalışkan kişiliğiniz ile birlikte iş yerinizde adeta liderlik yapabileceksiniz bu sene sizin için bambaşka olacak. Hayatınızda hiç olmadığı kadar iyi bir maddi duruma sahip olabileceksiniz ve daha iyi bir iş adamı yâda iş kadını olabileceksiniz. Şans bu yazın devamında sizin yanınızda olacak bundan emin olabilirsiniz Jüpiter’in kuvvetli enerjisi size şans verecek bu enerjinin açığa çıktığı andan itibaren yüzünüz gülecek.

Kış mevsimi sağlığınız için tehlikeli bir dönem oldukça hassas ve deyim yerindeyse mızmız olan balıklar bu mevsimin gelişi ile ufak çapta hastalıklara yakalanacaklar. Sağlığınız için endişelenecek bir hastalık olmasa da sizi yatağa düşürebilecek bu kış günlerinde dikkatli olmanız gerekecek. Bir yandan da size yılın sonunda çok sevineceğiniz bir haber gelecek aileniz çevresinden yeni doğan bir bebek olabilir bu. Patikleri hazırlamanız an meselesi. Evli balıkların çocuk bakımına ayıracak vakti yok gibi bu yüzden 2013 yılını bebek için teğet geçeceğe benziyorlar.

2013 Başak Burcu Yorumu
2013 yılında sizin için Jüpiter cömertçe şans ve genişleme imkânı getiriyor. Öte yandan bunların üstüne size negatif yükünüzü tamamen ortadan kaldıracak ve size pozitif enerji sağlayacak aşk ve para vaat ediyor. Bütün yeryüzü ne kadar duygusal varlıklar olduğunuzu biliyor nitekim bunun size zararı yok siz başakları cazibeli hale getiren en büyük neden duygusallığınız. 2013 yılında ev sahibi olmayan başakların ev alacağının müjdesini vermiş olan Jüpiter şanslı bir yılın başakları beklediğini söylüyor.

Çevrenizde size baskı kurmaya çalışanlara aldırış etmeden aşk ve iş yaşantınıza devam etmeniz durumunda sizin başarısız olmanız mümkün değil.  Jüpiter size vaat ettiği her şeyi bu yıl sağlayacak size sağlam bir maddiyat ve güzel bir aşk sunuyor. Evli başaklar ailelerinde bulunan huzursuzluğun farkına varmalı bir an önce önlem alarak aile saadetlerini kurtarmalı 2013 evli başakların yüzüne gülmeyebilir. Sabırlı olunduğu takdirde bu yılın ortalarında ilkbaharın çıkışı ile birlikte evli başakları büyük sürprizler bekliyor. Bu sürprizlerin arasında aileden gelen sevindirici bir haber var.

Kışa doğru gelindiğinde şüphesiz bir sağlık sorunu boy göstermektedir bunun için sağlığına dikkat etmeyen duygusal başakların bir an önce sağlıkları için önemli tedbirler alması gerekiyor. Yıl sonuna doğru üzücü haberler sizi bekliyor sevdiğinizi yada bir yakınınızın ölüm haberi sizi üzebilir zaten yoğun duygusal bir burçsunuz bu durumlarda sevdiklerinizden destek almalısınız.

2013 Boğa Burcu Yorumu
2013 yılının başlarından siz boğa burçlarına birbirinden farklı ve güzel bir yılın haberini veren yükseleninizin Jüpiter ile uyumu mutluluk ve sağlığın habercisi oluyor adeta. Boğa burçları yılın ilk dönemlerinde işlerine önem verecek ve işlerinde saygınlık kazanmanın yanı sıra büyük başarılara imza atacak. Boğa burçları ilkbaharın başlarında maddi sıkıntılarından tamamen kurtulacaklar ve bununla birlikte yakınlarına maddi destek sağlayacaklar. Yaz sizin aşk mevsiminiz olacak yazın bir evliliğin geleceğini vaat eden Jüpiter bekârların buna hazırlıklı olmasının yerinde olacağını çoktan söylemiş. Evli boğaları bu yaz bebek sürprizi bekliyor bu dönem evli boğalar evliliklerinde ki mutluluğu bir bebek ile perçinlemek ailelerine bir fert daha eklemek isteyebilirler. Bekâr boğaları bu dönemde aşk dolu bir yaz bekliyor belki de Jüpiter’in vaat ettiği gibi onları bir yüzük ya da evlilik de bekliyor olabilir.

İş yerinde başarı ve mutluluğun perde arkasında mutlaka evli boğaların eşlerinin, bekar boğaların sevgililerinin ya da ailelerinin olacağını söylemek mümkün. Boğaların bu yılın son dönemlerinde tedbiri elden bırakmaması gerekiyor maddi olarak çok rahat bir üç mevsim yaşansa da sağlığınızın zarar görmesi nedeni ile maddiyatınızda da kötü bir durum ile karşı karşıya kalacaksınız. Bunun için iş yerinizde çalışkan kimliğini korumanız kış mevsiminde size yetmeyebilir. O çalışkan kimliğiniz ve aşırı sabrınız hastalığınıza yenik düşebilir aman dikkat sağlıklı bir kış geçirmek için kendinize ve giyiminize dikkat edin.

2013 İkizler Burcu Yorumu
İkizler burcu 2013 yılının başlarından itibaren geçen yıllara göre aşk ilişkilerinde daha sağlam zeminlere kavuşmuş olacak. Jüpiter’in pozitif enerjisi sayesinde ilk aylar sizin aşk ayınız olacaktır. Mesleki hayatınızda büyük bir uyum sağlayabileceğiniz bir mevsim sizi bekliyor arkadaşlarınızla uyumu tam olarak yakalayacağınız ve birlikte büyük işler başarabileceğiniz bir mevsim 2013 yılında sizi bekliyor.

İlkbaharın gelişi ile birlikte tüm maddi sorunlarınız aşacağınız konusunda Jüpiter size sürpriz hazırlıyor. Yüksek tempo ve sıradan bir iş yaşantısı olan ikizler tempoyu düşürecek ve sosyal aktivitelere ağırlık vererek iş stresinden tamamen uzaklaşmayı seçeceklerdir. Sıra dışı ve isyankar ruhunuz sizin olağan üstü yeteneklerinizle bütünleşerek iş yaşantınızda daha sağlam bir yere gelmenizi sağlayacak. Bu dönemde işinizle ilgili hiç beklenmedik olumlu ya da olumsuz bir hava oluşabilir aman dikkat kaç yapayım derken göz çıkaracağınız bir işe bulaşmayın. Bu dönemde ani bir iş değişimine sahne olabilecek bir yaşantınız var bu ani iş değişikliklerinde dikkatli olmanız gerekiyor. Zeka gerektiren bütün işlerde başarı gösterebilirsiniz ama bazen zekanın yetmeyeceği işlere kalkışmanız durumunda hüsrana uğrayabilirsiniz.

Sağlık konusunda bir sıkıntı yaşayacak gibi görünmeyen ikizlere ne olur ne olmaz diyor kendilerine dikkat etmelerini temenni ediyorum. Evli olmayan ikizleri bu yılın ortalarında bir evliliğin beklediği aşikâr. Sinirli bir yapıya sahip olan ikizlerin dikkat etmemesi durumunda farklı kavgalara ve aile içinde huzursuzluğa neden olabileceği bir dönemden geçeceklerini belirtmeden geçmeyelim.

2013 Koç Burcu Yorumu
2013 yılında koç burçları için huzur sağlık ve mutluluğun yanında para vaat eden bir Jüpiter var yörüngesinde pozitif enerji yakalayan ilk on günde doğan koçların yüzü gülecek. Diğer yandan bu on günlük dönemde doğan koç burçlarının bekârlarını ilkbaharın ortalarına doğru evlilik yâda nişan bekliyor aşk ayınız nisan mayıs sevgili koç burçları. Maddi olarak güçlü sayılabileceğiniz bir dönem olan ilkbahar sonrası yaza doğru tatil maksadı ile maddi kısıtlamaya gitmezseniz bu kış sizin için iyi geçmeyecek gibi görünüyor.

2013 koç burçları için bereketin olduğu bir yıl olacak gibi bunun sebebi ise Jüpiter’in siz koçlara bu sene pozitif enerji sunması olacaktır. Bu pozitif enerjiyi yukarıya doğru taşımak ise size kalmış. İş konusunda yaratıcı fikirler sunarak iş yerinizde büyük bir beğeni ve övgü toplayacaksınız. İşyerinizde ki kıskanç insanlara dikkat etmelisiniz koltuğunuz sallanabilir.

Aman dikkat edin bu dönem de sağlığınızla ilgili de olumsuz gelişmeler olabilir her şeyin üst üste gelmemesi için kendinize kış döneminde dikkat etmeniz gerekiyor. Her ne kadar Jüpiter siz koçlara pozitif bir enerji vaat etse de bunun negatife dönmesi de size bağlı. Kendinize bu konuda dikkat etmezseniz iş kaybı yaşar aynı zamanda maddi kayıpları da beraberinde getiren bir sürece girersiniz. Kış mevsimi sizin için olumsuz hava yansıtsa da bunu olumlu gelişmeler ile örtüştürebileceksiniz. Evlilik hazırlıklarınız halen devam ediyorsa bu dönemde ani gelişmelere hazırlıklı olun.

2013 Kova Burcu Yorumu
Asabi kovalar 2013 sizin için soysal bir şölen olacak adeta hiç olmadığı kadar fazla sosyal aktivite peşine koşacaksınız aman dikkat bu dönemde maddi açıklarınızı kontrol etmeye bakın yoksa fakir bir kova olacaksınız. Sosyal yönden yükselen bir ivmeye sahip olmanız aynı zamanda çevreniz tarafından popülerliğinizi ön plana çıkaracak. Süs sizin olmazsa olmazınız bayılıyorsunuz süslenmeye güzel ve şık görünmeye. Sizi takip edenlerin gözlerini sizden alamayacağı güzel ve hoş vakit geçireceğiniz partilerle başlayan yıl böyle devam edecek gibi.

Bu sene dışarıdakilere aldırış etmeyin en büyük düşmanınız sizin çevrenizde size dost gibi yaklaşarak sizden menfaat sağlamak isteyen insanlar olacaktır. Bu dönem içerisinde sivil toplum kuruluşlarından birine üye olabilir kısa zamanda yükselerek yönetici durumuna gelebilirsiniz. Üst düzey iş potansiyeliniz sizi büyük ölçekli başarıya sürükleyecek iş yaşantınızda olan başarınız tüm sevdiklerinizin yüzünü güldürecek ve sizin için aşk gündelik ilişkilerden öteye gitmeyecek gibi görünse de bu durumu değiştirmek sizin elinizde olacak.

Sevdikleriniz vasıtası ile biriyle tanışıp kaynaşabilirsiniz ve bu sizin için olumlu bir hava yakalamanızın en büyük nedeni olabilir. Dikkat etmekte yarar var bu seneyi gündelik ilişkilerle geçirecek olan kova bekârları aniden sırılsıklam da olabilir. Yazın gelmesi ile birlikte tatil planlarınızın tamamın ertelemek zorunda kalabilirsiniz bu yaz ailenizden birinin ciddi sağlık problemi yeniden başlayacak.

2013 Oğlak Burcu Yorumu
Oğlaklar için 2013 yılı tam bir tutum yılı olacak maddi bakımdan iyi geçeceğinin müjdesini veren Jüpiter hızlı bir ivme kazanacağı işlerinde yükseleceğinin habercisi. Oğlaklar işçi sıfatlarının üstüne çıkarak adeta işveren olacaklar sağa sola koşturacaklar ve iş yaşantılarında bu senede olağan üstü bir çaba sarf ederek başarıya ulaşacaklar. İş hırsınız sizi sosyal yaşamdan uzaklaştırmayacak bu yıl farklı olacak duygularınızla hareket etmemenizi tavsiye ediyoruz bunun yanında sosyal kimliğiniz ve iş yaşamınızdaki başarıdan dolayı etrafınızda saygınlık kazanacaksınız. Sizdeki şu sürekli büyüme sürekli en iyisi en mükemmeli hırsı yok mu dikkat edin bu sene sizi kötü durumlara sürükleyebilir.

Mükemmeliyetçiliğinizi aşk’a yansıtmayın sizin için bu yıl mükemmel bir aşk yok. Cinsel yaşamınızda sorunlarınız olabilecek bunun nedeni işyerindeki büyük sorumluluklarınız ve maddi açıdan daha güçlü olma çabanız. Geçmiş dönemlerde yaşamış olduğunuz aşk acılarını bu dönem unutmaya çalışın yoksa aşk hayatınıza sıfırdan başlayamayacaksınız ve karşınızda size âşık olmuş bir insan bulamayacaksınız. Bir an önce eskiden yaşadıklarınızı unutarak sizin için bu senenin aşk yılınız olmasını sağlamalısınız.

Ailenizin sizin için yaptığı şeyleri hafife almayın onların elinden geldiği kadar yanınızda olacağı bu dönemde onlara sırt çevirmeyin eve bazı şeylerin sorumlusu olarak gördüğünüz aileniz sizin iyiliğiniz için çabalıyor unutmayın. Bu yılın sonralarına doğru çok üzüleceğiniz bir haber alacaksınız bu haber için çok fazla kendiniz yıpratmayın dik durun bir oğlak karakterinde olun ve yaşamınıza devam edin.

2013 Terazi Burcu Yorumları

2013 yılında yüksek enerji ve pozitifliğin yanında bol miktarda şans siz terazilere Jüpiter tarafından sağlanıyor. Bu dönemde sizin için güzel davranışların ve düşünceli kişiliğin ön plana çıkması çevrenizde olumlu bir hava yaratarak sizin saygınlığınızı arttıracak. Üstün önseziye sahip terazi burçlarının farklı insanlarla tanışmasında yarar var bu yıl için farklı bir dünya sizin önsezileriniz ile birlikte geliyor.

Aşk yaşamınızda karşınızdakini baştan çıkaracak ve ona olan duygularınızı açığa rahatlıkla vurabileceksiniz. Bu sene aşkta aldatmak moda sizin için. Bir insanı aldatmak çok hoşunuza gidecek ya da biri sizi aldatacak bu dönemde. Aşk ilişkilerinizde aldatıldığınızı önsezilerinizle anlayacak ve sesinizi çıkaramayacaksınız ilişkileriniz böyle sürebilir.

Bazı insanların dile getiremediklerini terazilerin dile getirmesi daha kolay olacak. Bu yıl sanata olan yetenekleriniz ve yatkınlığınızı keşfederek sanat ile ilgili bir iş yapmak için çalışacaksınız bu işte başarı sizi bekliyor başarılı olmanız halinde de büyük bir zenginliğin içine girebilirsiniz. Ruh haliniz ve bedeniniz bu yılda eskisinden daha fazla erotizme ihtiyaç duyuyor. Aşktan bu sene kaçışınız yok büyük ve tutkulu bir aşk sizin kapınızı çalmasa bile siz o kapıyı zorlayacaksınız. Mutluluk anahtarı Jüpiter tarafından gelen pozitif enerji ile size verilmiş adeta siz sadece kapıyı seçerek içeri gireceksiniz. Ailenizle olan sorunlarınızın tamamını bu yıl içerisinde bitirebileceksiniz ve iş yaşantınızda sorumluğunuz büyük ölçüde artacak.

2013 Yay Burcu Yorumları
2013 yılı yay burçlarına özellikle şans vaat ediyor bunun en büyük nedeni Jüpiter’in negatif yoğunluğu yay’ların üzerinden almış olması. Bu yıl içerisinde sevgili yay burçlarını iş olarak yoğun bir dönem beklemektedir.

Aşk’a vakit ayıramayacak olan yay burcu bekârları evli yay burçlarına göre çok şansız durumda adeta iş kolik olmuş olan bekâr yaylar görücü usulü bir evlilik mi kapıda sorusunu gündeme getiriyor. İş yaşamında oldukça büyük başarılara imza atacak gibi görünen yaylar bu başarıyı aşk hayatında gösteremeyecek gibi. Buna rağmen ilk on gün yaylarının bu durumla uzaktan yakından alakası olmayacak. Onlar için bu yıl aşk yılı olacak diğer yay burçları iş ile haşır  neşir ola dursun ilk on günde doğan yayları hızlı bir evlilik süreci bekliyor. Bu evliliğin acele verilmiş bir karar olacağı kesin oluyor ve bu evliliğe karşı çıkacak birileri gün yüzünde sizin mutluluğunuzu istemiyorlar gibi görünüyor. Fakat bu hızlı evliliğe olası bir durumda en çok aileniz karşı çıkıyor bunun nedeni ani değişen bir hayatın size zor geleceğine inanmaları. Evlilik çocuk işi değil gibi söylemler de olacak elbette ki siz kendi seçiminiz çoktan yaptınız bu yıl sizin aşk yılınız iş yaşamınızda başarı size daha çok hırs verecek. Aşk yaşantınızda kimseye aldırış etmeyip başına buyruk bir hal alırsanız eğer sonunuz pek iç açıcı görünmüyor.

Ailenizin isteklerini yabana atmayın, onların söyledikleri sizin için nasihatten öte olmalı bu sene sizi zor ve hareketli bir dönem beklemekte.Şimdiden kendinizi sürprizlere hazırlayın çünki gün geldi çattı kapıda…

2013 Yengeç Burcu Yorumu
2013 yılı siz yengeç burçları için geniş zamanlı bir biçimde şans yılı olacak bu yıl şansınız her şekilde size gülecek güzel bir yılın habercisi. Sizin için Jüpiter’den geliyor yansıttığı pozitif enerji sayesinde şans sizden yana olacak. Yengeç burçları bu yılın ilk aylarında şans oyunlarına adapte olursa onlar için gerçek zenginliğin kapısı açılması an meselesi olabilir. Ama ne var ki gerçek zenginliğin sağlığınız olduğunu unutmamanız gerekiyor bunun için ilkbahar aylarında kendinize dikkat etmeniz gerekecek.İş kolik bir yapınız var ve işinizde başarıyı hedefliyorsunuz bu sizin için zor olmayacak.

Jüpiter’in yörüngesinde bu yıl yengeçler için çok özel bir enerji saklı durumda. Para aşk ve huzur dolu bir yıl sizi bekliyor. Bekâr yengeçler ucu bucağı görünmeyen bir aşk hikâyesine sürüklenecek. Evli yengeçlerin aile içinde bir takım huzursuzlukları olsa da bu huzursuzluklar zamanla aşılarak mutluluk sağlanacaktır. Bekâr yengeçlerin bu yıl yüzü gülecek aşk onların tam anlamı ile ayaklarına kadar gelecek olması ret edemeyecekleri bir güzellik olacak. Evli yengeçlerin bebek bakımı dersleri almasını tavsiye ediyoruz huzursuzluğu yılbaşında savmış olan evli yengeçleri yılsonuna doğru bebek sürprizi bekleyebilir. Bu sürpriz huzurlu aile ortamını adeta perçinleyecek.

İş yaşamında gayet rutin bir yıl sizi bekliyor olacak.İş konusunda büyük süprizler beklememenizi tavsiye ederim ama yılbaşında mutlaka bir piyango bileti almalısınız.

 

2013 Burç Yorumları Hakkında Yorumlar

Neslihan diyor ki:

Esimden hayrilmak istiyorum cunku ic bir sey yolunda gitmiyor ve cok mutsuzum .

Hızlı Yorum Yaz
Adınız & Soyadınız
Mail Adresiniz
Web Siteniz
Yorumunuz