Burcunuz:

Doğum saati:

By 30 Aralık 2012

İkizler burcu 2013 yılının başlarından itibaren geçen yıllara göre aşk ilişkilerinde daha sağlam zeminlere kavuşmuş olacak. Jüpiter’in pozitif 2013 İkizler Burcu Yorumuenerjisi sayesinde ilk aylar sizin aşk ayınız olacaktır. Mesleki hayatınızda büyük bir uyum sağlayabileceğiniz bir mevsim sizi bekliyor arkadaşlarınızla uyumu tam olarak yakalayacağınız ve birlikte büyük işler başarabileceğiniz bir mevsim 2013 yılında sizi bekliyor.

2013 İkizler Burcu İş Hayatı

İlkbaharın gelişi ile birlikte tüm maddi sorunlarınız aşacağınız konusunda Jüpiter size sürpriz hazırlıyor. Yüksek tempo ve sıradan bir iş yaşantısı olan ikizler tempoyu düşürecek ve sosyal aktivitelere ağırlık vererek iş stresinden tamamen uzaklaşmayı seçeceklerdir. Sıra dışı ve isyankar ruhunuz sizin olağan üstü yeteneklerinizle bütünleşerek iş yaşantınızda daha sağlam bir yere gelmenizi sağlayacak. Bu dönemde işinizle ilgili hiç beklenmedik olumlu ya da olumsuz bir hava oluşabilir aman dikkat kaç yapayım derken göz çıkaracağınız bir işe bulaşmayın. Bu dönemde ani bir iş değişimine sahne olabilecek bir yaşantınız var bu ani iş değişikliklerinde dikkatli olmanız gerekiyor. Zeka gerektiren bütün işlerde başarı gösterebilirsiniz ama bazen zekanın yetmeyeceği işlere kalkışmanız durumunda hüsrana uğrayabilirsiniz.

2013 İkizler Burcu Sağlık Hayatı

Sağlık konusunda bir sıkıntı yaşayacak gibi görünmeyen ikizlere ne olur ne olmaz diyor kendilerine dikkat etmelerini temenni ediyorum. Evli olmayan ikizleri bu yılın ortalarında bir evliliğin beklediği aşikâr. Sinirli bir yapıya sahip olan ikizlerin dikkat etmemesi durumunda farklı kavgalara ve aile içinde huzursuzluğa neden olabileceği bir dönemden geçeceklerini belirtmeden geçmeyelim.

2013 İkizler Burcu Yorumu Hakkında Yorumlar

Hızlı Yorum Yaz
Adınız & Soyadınız
Mail Adresiniz
Web Siteniz
Yorumunuz