Burcunuz:

Doğum saati:

By 30 Aralık 2012

2013 yılında koç burçları için huzur sağlık ve mutluluğun yanında para vaat eden bir Jüpiter var yörüngesinde pozitif enerji yakalayan ilk on günde 2013 Koç Burcu Yorumudoğan koçların yüzü gülecek. Diğer yandan bu on günlük dönemde doğan koç burçlarının bekârlarını ilkbaharın ortalarına doğru evlilik yâda nişan bekliyor aşk ayınız nisan mayıs sevgili koç burçları. Maddi olarak güçlü sayılabileceğiniz bir dönem olan ilkbahar sonrası yaza doğru tatil maksadı ile maddi kısıtlamaya gitmezseniz bu kış sizin için iyi geçmeyecek gibi görünüyor.

2013 Koç Burcu İş Hayatı

2013 koç burçları için bereketin olduğu bir yıl olacak gibi bunun sebebi ise Jüpiter’in siz koçlara bu sene pozitif enerji sunması olacaktır. Bu pozitif enerjiyi yukarıya doğru taşımak ise size kalmış. İş konusunda yaratıcı fikirler sunarak iş yerinizde büyük bir beğeni ve övgü toplayacaksınız. İşyerinizde ki kıskanç insanlara dikkat etmelisiniz koltuğunuz sallanabilir.

2013 Koç Burcu Sağlık Hayatı

Aman dikkat edin bu dönem de sağlığınızla ilgili de olumsuz gelişmeler olabilir her şeyin üst üste gelmemesi için kendinize kış döneminde dikkat etmeniz gerekiyor. Her ne kadar Jüpiter siz koçlara pozitif bir enerji vaat etse de bunun negatife dönmesi de size bağlı. Kendinize bu konuda dikkat etmezseniz iş kaybı yaşar aynı zamanda maddi kayıpları da beraberinde getiren bir sürece girersiniz. Kış mevsimi sizin için olumsuz hava yansıtsa da bunu olumlu gelişmeler ile örtüştürebileceksiniz. Evlilik hazırlıklarınız halen devam ediyorsa bu dönemde ani gelişmelere hazırlıklı olun.

2013 Koç Burcu Yorumu Hakkında Yorumlar

Hızlı Yorum Yaz
Adınız & Soyadınız
Mail Adresiniz
Web Siteniz
Yorumunuz