Burcunuz:

Doğum saati:

By 30 Aralık 2012

Asabi kovalar 2013 sizin için soysal bir şölen olacak adeta hiç olmadığı kadar fazla sosyal aktivite peşine koşacaksınız aman dikkat bu dönemde 2013 Kova Burcu Yorumumaddi açıklarınızı kontrol etmeye bakın yoksa fakir bir kova olacaksınız. Sosyal yönden yükselen bir ivmeye sahip olmanız aynı zamanda çevreniz tarafından popülerliğinizi ön plana çıkaracak. Süs sizin olmazsa olmazınız bayılıyorsunuz süslenmeye güzel ve şık görünmeye. Sizi takip edenlerin gözlerini sizden alamayacağı güzel ve hoş vakit geçireceğiniz partilerle başlayan yıl böyle devam edecek gibi.

2013 Kova Burcu İş Hayatı

Bu sene dışarıdakilere aldırış etmeyin en büyük düşmanınız sizin çevrenizde size dost gibi yaklaşarak sizden menfaat sağlamak isteyen insanlar olacaktır. Bu dönem içerisinde sivil toplum kuruluşlarından birine üye olabilir kısa zamanda yükselerek yönetici durumuna gelebilirsiniz. Üst düzey iş potansiyeliniz sizi büyük ölçekli başarıya sürükleyecek iş yaşantınızda olan başarınız tüm sevdiklerinizin yüzünü güldürecek ve sizin için aşk gündelik ilişkilerden öteye gitmeyecek gibi görünse de bu durumu değiştirmek sizin elinizde olacak.

2013 Kova Burcu Aşk Hayatı

Sevdikleriniz vasıtası ile biriyle tanışıp kaynaşabilirsiniz ve bu sizin için olumlu bir hava yakalamanızın en büyük nedeni olabilir. Dikkat etmekte yarar var bu seneyi gündelik ilişkilerle geçirecek olan kova bekârları aniden sırılsıklam da olabilir.

2013 Kova Burcu Sağlık Hayatı

Yazın gelmesi ile birlikte tatil planlarınızın tamamın ertelemek zorunda kalabilirsiniz bu yaz ailenizden birinin ciddi sağlık problemi yeniden başlayacak.

2013 Kova Burcu Yorumu Hakkında Yorumlar

Asli diyor ki:

Tesekkurler

Hızlı Yorum Yaz
Adınız & Soyadınız
Mail Adresiniz
Web Siteniz
Yorumunuz