Burcunuz:

Doğum saati:

By 30 Aralık 2012

Oğlaklar için 2013 yılı tam bir tutum yılı olacak maddi bakımdan iyi geçeceğinin müjdesini veren Jüpiter hızlı bir ivme kazanacağı işlerinde 2013 Oğlak Burcu Yorumuyükseleceğinin habercisi.

2013 Oğlak Burcu İş Hayatı

Oğlaklar işçi sıfatlarının üstüne çıkarak adeta işveren olacaklar sağa sola koşturacaklar ve iş yaşantılarında bu senede olağan üstü bir çaba sarf ederek başarıya ulaşacaklar. İş hırsınız sizi sosyal yaşamdan uzaklaştırmayacak bu yıl farklı olacak duygularınızla hareket etmemenizi tavsiye ediyoruz bunun yanında sosyal kimliğiniz ve iş yaşamınızdaki başarıdan dolayı etrafınızda saygınlık kazanacaksınız. Sizdeki şu sürekli büyüme sürekli en iyisi en mükemmeli hırsı yok mu dikkat edin bu sene sizi kötü durumlara sürükleyebilir.

2013 Oğlak Burcu Aşk Hayatı

Mükemmeliyetçiliğinizi aşk’a yansıtmayın sizin için bu yıl mükemmel bir aşk yok. Cinsel yaşamınızda sorunlarınız olabilecek bunun nedeni işyerindeki büyük sorumluluklarınız ve maddi açıdan daha güçlü olma çabanız. Geçmiş dönemlerde yaşamış olduğunuz aşk acılarını bu dönem unutmaya çalışın yoksa aşk hayatınıza sıfırdan başlayamayacaksınız ve karşınızda size âşık olmuş bir insan bulamayacaksınız. Bir an önce eskiden yaşadıklarınızı unutarak sizin için bu senenin aşk yılınız olmasını sağlamalısınız.

2013 Oğlak Burcu Aile Hayatı

Ailenizin sizin için yaptığı şeyleri hafife almayın onların elinden geldiği kadar yanınızda olacağı bu dönemde onlara sırt çevirmeyin eve bazı şeylerin sorumlusu olarak gördüğünüz aileniz sizin iyiliğiniz için çabalıyor unutmayın. Bu yılın sonralarına doğru çok üzüleceğiniz bir haber alacaksınız bu haber için çok fazla kendiniz yıpratmayın dik durun bir oğlak karakterinde olun ve yaşamınıza devam edin.

2013 Oğlak Burcu Yorumu Hakkında Yorumlar

Hızlı Yorum Yaz
Adınız & Soyadınız
Mail Adresiniz
Web Siteniz
Yorumunuz