Burcunuz:

Doğum saati:

By 30 Aralık 2012

2013 yılında yüksek enerji ve pozitifliğin yanında bol miktarda şans siz terazilere Jüpiter tarafından sağlanıyor. Bu dönemde sizin için güzel 2013 Terazi Burcu Yorumudavranışların ve düşünceli kişiliğin ön plana çıkması çevrenizde olumlu bir hava yaratarak sizin saygınlığınızı arttıracak. Üstün önseziye sahip terazi burçlarının farklı insanlarla tanışmasında yarar var bu yıl için farklı bir dünya sizin önsezileriniz ile birlikte geliyor.

2013 Terazi Burcu Aşk Hayatı

Aşk yaşamınızda karşınızdakini baştan çıkaracak ve ona olan duygularınızı açığa rahatlıkla vurabileceksiniz. Bu sene aşkta aldatmak moda sizin için. Bir insanı aldatmak çok hoşunuza gidecek ya da biri sizi aldatacak bu dönemde. Aşk ilişkilerinizde aldatıldığınızı önsezilerinizle anlayacak ve sesinizi çıkaramayacaksınız ilişkileriniz böyle sürebilir.Ruh haliniz ve bedeniniz bu yılda eskisinden daha fazla erotizme ihtiyaç duyuyor. Aşktan bu sene kaçışınız yok büyük ve tutkulu bir aşk sizin kapınızı çalmasa bile siz o kapıyı zorlayacaksınız. Mutluluk anahtarı Jüpiter tarafından gelen pozitif enerji ile size verilmiş adeta siz sadece kapıyı seçerek içeri gireceksiniz.

2013 Terazi Burcu İş Hayatı

Bazı insanların dile getiremediklerini terazilerin dile getirmesi daha kolay olacak. Bu yıl sanata olan yetenekleriniz ve yatkınlığınızı keşfederek sanat ile ilgili bir iş yapmak için çalışacaksınız bu işte başarı sizi bekliyor başarılı olmanız halinde de büyük bir zenginliğin içine girebilirsiniz. Ailenizle olan sorunlarınızın tamamını bu yıl içerisinde bitirebileceksiniz ve iş yaşantınızda sorumluğunuz büyük ölçüde artacak.

2013 Terazi Burcu Yorumu Hakkında Yorumlar

Hızlı Yorum Yaz
Adınız & Soyadınız
Mail Adresiniz
Web Siteniz
Yorumunuz