Burcunuz:

Doğum saati:

By 30 Aralık 2012

2013 Yay Burcu Yorumu2013 yılı yay burçlarına özellikle şans vaat ediyor bunun en büyük nedeni Jüpiter’in negatif yoğunluğu yay’ların üzerinden almış olması. Bu yıl içerisinde sevgili yay burçlarını iş olarak yoğun bir dönem beklemektedir.

2013 Yay Burcu Aşk ve İş Hayatı

Aşk’a vakit ayıramayacak olan yay burcu bekârları evli yay burçlarına göre çok şansız durumda adeta iş kolik olmuş olan bekâr yaylar görücü usulü bir evlilik mi kapıda sorusunu gündeme getiriyor. İş yaşamında oldukça büyük başarılara imza atacak gibi görünen yaylar bu başarıyı aşk hayatında gösteremeyecek gibi. Buna rağmen ilk on gün yaylarının bu durumla uzaktan yakından alakası olmayacak. Onlar için bu yıl aşk yılı olacak diğer yay burçları iş ile haşır  neşir ola dursun ilk on günde doğan yayları hızlı bir evlilik süreci bekliyor. Bu evliliğin acele verilmiş bir karar olacağı kesin oluyor ve bu evliliğe karşı çıkacak birileri gün yüzünde sizin mutluluğunuzu istemiyorlar gibi görünüyor. Fakat bu hızlı evliliğe olası bir durumda en çok aileniz karşı çıkıyor bunun nedeni ani değişen bir hayatın size zor geleceğine inanmaları. Evlilik çocuk işi değil gibi söylemler de olacak elbette ki siz kendi seçiminiz çoktan yaptınız bu yıl sizin aşk yılınız iş yaşamınızda başarı size daha çok hırs verecek. Aşk yaşantınızda kimseye aldırış etmeyip başına buyruk bir hal alırsanız eğer sonunuz pek iç açıcı görünmüyor.

2013 Yay Burcu Gelişmeler

Ailenizin isteklerini yabana atmayın, onların söyledikleri sizin için nasihatten öte olmalı bu sene sizi zor ve hareketli bir dönem beklemekte.Şimdiden kendinizi sürprizlere hazırlayın çünki gün geldi çattı kapıda…

2013 Yay Burcu Yorumu Hakkında Yorumlar

Hızlı Yorum Yaz
Adınız & Soyadınız
Mail Adresiniz
Web Siteniz
Yorumunuz