Burcunuz:

Doğum saati:

By 30 Aralık 2012

2013 yılı siz yengeç burçları için geniş zamanlı bir biçimde şans yılı olacak bu yıl şansınız her şekilde size gülecek güzel bir yılın habercisi. Sizin için 2013 Yengeç Burcu YorumuJüpiter’den geliyor yansıttığı pozitif enerji sayesinde şans sizden yana olacak. Yengeç burçları bu yılın ilk aylarında şans oyunlarına adapte olursa onlar için gerçek zenginliğin kapısı açılması an meselesi olabilir. Ama ne var ki gerçek zenginliğin sağlığınız olduğunu unutmamanız gerekiyor bunun için ilkbahar aylarında kendinize dikkat etmeniz gerekecek.İş kolik bir yapınız var ve işinizde başarıyı hedefliyorsunuz bu sizin için zor olmayacak.

2013 Yengeç Burcu Aşk Hayatı

Jüpiter’in yörüngesinde bu yıl yengeçler için çok özel bir enerji saklı durumda. Para aşk ve huzur dolu bir yıl sizi bekliyor. Bekâr yengeçler ucu bucağı görünmeyen bir aşk hikâyesine sürüklenecek. Evli yengeçlerin aile içinde bir takım huzursuzlukları olsa da bu huzursuzluklar zamanla aşılarak mutluluk sağlanacaktır. Bekâr yengeçlerin bu yıl yüzü gülecek aşk onların tam anlamı ile ayaklarına kadar gelecek olması ret edemeyecekleri bir güzellik olacak. Evli yengeçlerin bebek bakımı dersleri almasını tavsiye ediyoruz huzursuzluğu yılbaşında savmış olan evli yengeçleri yılsonuna doğru bebek sürprizi bekleyebilir. Bu sürpriz huzurlu aile ortamını adeta perçinleyecek.

2013 Yengeç Burcu İş Hayatı

İş yaşamında gayet rutin bir yıl sizi bekliyor olacak.İş konusunda büyük süprizler beklememenizi tavsiye ederim ama yılbaşında mutlaka bir piyango bileti almalısınız.

2013 Yengeç Burcu Yorumu Hakkında Yorumlar

buyil nolacak bizimile

Hızlı Yorum Yaz
Adınız & Soyadınız
Mail Adresiniz
Web Siteniz
Yorumunuz