Burcunuz:

Doğum saati:

By 26 Kasım 2010

AKREP BURCU

“Dikkat tehlikelidir,Aman Dikkatli olun! Tüm Akrep bayanları gibi burcunuzla ilgili söylenen bu cümleyi sizinde duyduğunuza ve kimi zaman rahatsız olduğunuza eminim.  Ve defalarca

Akrep Burcu

akrep bayanlarının yaptığı gibi gülümseyip ” Benim Nerem Tehlikeli Acaba?” diye zaman zaman düşünmüşsünüzdür. Bir Akrep bayanının kendinden başka kimseye zarar veremeyeceğini sadece ve sadece Akrep bayanları bilir ve kimseye söylemezler. Unutmayın ki siz çok güçlü duyguların ve tutkuların kadınısınızdır. Yaşadığınız mutlulukları,acıları,sevinçleri,kayıpları,hüzünleri ömür boyu asla unutamazsınız. Çoğu zaman katı ve acımasızlıkla kişiliğiniz ile suçlanırsınız. Çünkü siz içinizdeki tüm fırtınaları kendi içinizde saklarsınız.Rekabeti seversiniz ama gizlice ve çaktırmadan. Bunu kimse fark etmez çünkü çevrenize bunu hissettirmezsiniz. İşte bu yüzden tüm başarılarınız hayretle karşılanır ve taktir edilir. Sevdiklerinize size bağlı kaldıkları sürece sizde onlara tutkuyla ve sadaakat ile bağlanırsınız. İhaneti ise asla affetmez ve bağışlamazsınız. Karşılaştığınız kişilerin sözlerinden çok gözlerine dikkat etmekdesnizdir. Size yalan söylemek gerçekten güçtür.
Anahtar sözcüğünüz: “Gözler yalan söylemez.”

AKREP BURCU

AKREP BURCU TAŞLARI

Burç Taşları : Hematit, Granat, Onix, Agat, Ametist
Ritm Taşları : Dumanlı Kuvars, Sitrin, Agat
Tılsım Taşları : Ametist
Horoskop Taşları : Malakit
Enerji Taşları : Jasper, Beril, Akuamarin
Element : Su
Gezegen : Pluton (Enerji ve Güçlü Simgesi)
Renk : Kırmızı, Kahve, Açık Mavi

Akrep Burcu Kadını Hakkında Yorumlar

çiğdem diyor ki:

kesinlikle çok doğru aynen beni tarif ediyor.

dila diyor ki:

Atusa Hanımı arkadaşım önerdi bana gerçekten olağanüstü bir insan. kendisiyle iletişime geçmek istiyorum fakat yurtdışındayım nasıl olacak bilmiyorum?=(

Efsane diyor ki:

Merhaba atusa hanım

Benim aşık olduğum bir kız var ve o da akrep burcu. Ne yaparsam yapayım benimle çıkmıyor, beni sevmiyor. Benim ona baktığım gözle o bana bakmıyor.

Ben de ikizler burcuyum, sizce arkadaşımı ikna edebilmem için ne yapmam gerekiyor, lütfen bana yardım edin..

Duyduğuma göre bu işte en iyi sizmişsiniz..

Aslı Fatoş diyor ki:

Gerçekten atusa hanım beni benden daha iyi tanıyor. Bana sizi öneren arkadaşıma ben ne kadar teşekkür etsem azdır, işinizde gerçekten çok iyisiniz.

Sizinle gerçekten tanışmayı çok istiyorum..

Gamze diyor ki:

Akrebim ve bi akrepe aşık oldum :*( napıcam been?

Hızlı Yorum Yaz
Adınız & Soyadınız
Mail Adresiniz
Web Siteniz
Yorumunuz