Burcunuz:

Doğum saati:

By 17 Ocak 2011

Bir çok internet sitesinde Aşk Büyüsü Bağlama Büyüsü Canbar Aşk Büyüsü ve Muhabbet Büyüsü hakkında pek çok alıntı yazı bulunmaktadır.Farkettiyseniz hiç biri hakkında detaylı bir bilgi bulunmamaktadır.Bu tarz büyü türlerinin hepsi çok güçlü ve tesirli uygulamalardır.Bu tarz büyü çeşitlerinde bilgi ve birikim çok önemlidir.Aksi taktirde hiç bir sonuç alınamaz veya yapan,yaptıran kişi manevi zararlar görebilir.İnternette 7 gün geri getirme garantisi veren hiç bir medyum,hoca yada herhangi bir sıfata sahip insanlara kesinlikle güvenmeyin.7 günde bir böceği geri getiremezsiniz,bırakın insanı.Helede söz konusu eşinden,ailesinden veya sevdiğinden şiddet görmüş veya manevi duyguları  kırılmış bir kalp ise..bu sürede 7 günün katlarına çıkacaktır..

Medyum Atusa

Aşk Bağlama Canbar Muhabbet Büyüleri Hakkında Yorumlar

erkek arkadasimla ayrildik geri donmek ne yapmak lazim

swordfish diyor ki:

Sevdigim erkekle ben birbirimizi cok seviyoruz fakat cevreden ve isinden dolayi bosanmayi cesaret edemiyor. Yardimci bu konuda nasil yardimci olabilirsiniz? Gözü benden baska hic bir seyi görsün ve aklinda benden baska hic bir sey olsun istemiyorum.

ben hoshlandiqim bir erkegi kendime nasil ashik ede bilirim?

ben hoshlandiqim bir erkegi kendime nasil ashik ede bilirim

taner diyor ki:

Sn.Atusa ben canbar aşk büyüsü yaptırmak istiyorum ve yaptırmak istediğim kişi 2 ay evveline kadar nişanlımdı ki ona karşı birkaç yanlış yaptığım için nişanı ortak kararımızla bozduk ama ben çok pişmanım. Acaba bu konuda bana yardımcı olmanız mümkünmüdür.
Saygılarımla…

Hızlı Yorum Yaz
Adınız & Soyadınız
Mail Adresiniz
Web Siteniz
Yorumunuz