Burcunuz:

Doğum saati:

By 27 Kasım 2010

Ziyaretçilerimizin son zamanlardır en çok merak ettiği aşk büyüsü konusunu bu gün ele alacağız.Aşk Büyüsü nedir ve ne amaçla hazırlanan bir tılsımdır,nasıl bir gücü ve tesiri vardır.İşte bu yazıda Aşk Büyüsü ile ilgili tüm merak ettiklerinizi bulabileceksiniz.

AŞK BÜYÜSÜ NEDİR

Aşk Büyüsü halk dilinde bir çok farklı isimlerde kullanılan (Canbar Aşk Büyüsü,Muhabbet Aşk Büyüsü gibi) çok tesirli ve güçlü bir büyü çeşididir.Aşk Büyüsü çok sevipde kavuşamayan,platonik aşıklara destek ve ayrı olan çiftlere yardim amacı ile yapılan bir tılsımdır.Aşk Büyüsü tesirini ve gücünü daha çok kişilerin arasında ki duygusal bağdan alır.Çünkü ilerleyen zaman içerisinde Aşk Büyüsü yapan kişi harici duygusal bir destek de isteyecektir.Aşk Büyüsü çok tesirli ve güçlü bir tılsım olduğu için bilinçsizce yapıldığında veya yanlış yöntemler ile yapıldığında kişilere zarar verir.

Aşk Büyüleri

Özel havas ve vefk ilimleri veya başka çeşitli yolları bulunmaktadır.Aşk Büyüsünün en büyük özelliklerinden biri çok tesirlidir ve kısa sürede tesiri dahada yoğunlaşır.Aşk Büyüsü aynı zamanda yatak ayrılıkları yaşayan işler için biçinde yapılır.Aşk Büyüsü yaptıran kişi istediği şahısı uğrunda deli divaneye çevirir gözünde şirin gözükür.Aşk Büyüsü

Aşk Büyüsü Hakkında Yorumlar

yardım et

lütfen yardım etttttt

SH diyor ki:

Arkadas ne isin var buyuyle sihirle. Ellerini ac rabbine don DUA Et bu en guclu sandiginiz buyulerden felanlardan daha guclu ve etkilidir. Fakat dikatli ol, birsey isterken yada dilerken biraz da onunu gor arkadasim benden sana bir tavsiye sevdigin kisiyi ne yaptiysan kazanamadiysan bilki bunda bir hayir vardir. Tabi rabbim herkesin gonlune gore veriyor herseyi o ayri bir meselede… Bence soyle dua et; rabbim hakkimdan hayirlisini nasip et. Sevdigim hakkimdan hayirliysa yardim et rabbim, bizi kavustur ve birbirimize bagla, ama hayirsizsa onu asla nasip etme ve hayatimdan benden uzak tut de!

Unutma: ne istersn iste ama rabbinden iste. Hakkindan hayirlisi arkadas kib

damla diyor ki:

yazılarına cvp alan var mı

admin diyor ki:

Göndermiş olduğunuz yorumlara e-posta göndermiyoruz.Lütfen iletişim için ofis numaralarımızı arayın.

Hızlı Yorum Yaz
Adınız & Soyadınız
Mail Adresiniz
Web Siteniz
Yorumunuz