Burcunuz:

Doğum saati:

By 27 Kasım 2010

Ziyaretçilerimizin son zamanlardır en çok merak ettiği aşk büyüsü konusunu bu gün ele alacağız.Aşk Büyüsü nedir ve ne amaçla hazırlanan bir tılsımdır,nasıl bir gücü ve tesiri vardır.İşte bu yazıda Aşk Büyüsü ile ilgili tüm merak ettiklerinizi bulabileceksiniz.

AŞK BÜYÜSÜ NEDİR

Aşk Büyüsü halk dilinde bir çok farklı isimlerde kullanılan (Canbar Aşk Büyüsü,Muhabbet Aşk Büyüsü gibi) çok tesirli ve güçlü bir büyü çeşididir.Aşk Büyüsü çok sevipde kavuşamayan,platonik aşıklara destek ve ayrı olan çiftlere yardim amacı ile yapılan bir tılsımdır.Aşk Büyüsü tesirini ve gücünü daha çok kişilerin arasında ki duygusal bağdan alır.Çünkü ilerleyen zaman içerisinde Aşk Büyüsü yapan kişi harici duygusal bir destek de isteyecektir.Aşk Büyüsü çok tesirli ve güçlü bir tılsım olduğu için bilinçsizce yapıldığında veya yanlış yöntemler ile yapıldığında kişilere zarar verir.

Aşk Büyüleri

Özel havas ve vefk ilimleri veya başka çeşitli yolları bulunmaktadır.Aşk Büyüsünün en büyük özelliklerinden biri çok tesirlidir ve kısa sürede tesiri dahada yoğunlaşır.Aşk Büyüsü aynı zamanda yatak ayrılıkları yaşayan işler için biçinde yapılır.Aşk Büyüsü yaptıran kişi istediği şahısı uğrunda deli divaneye çevirir gözünde şirin gözükür.Aşk Büyüsü

Aşk Büyüsü Hakkında Yorumlar

buse diyor ki:

Bana da yardımcı olur musunuz?

esra diyor ki:

atusa hanım merhaba,
bakım ücretiniz ne kadardır.yazmanız mümkün mü.

Dilan diyor ki:

yardiminiza ihtiyacim var.
4 Senedir birlikteyiz ve bana olan tavirlari cok degisti, asiri derecede hemde. eskiden cok farkliydi, beni el üstünde tutardi. Yine eskisi gibi olsun istiyorum.ne yapmaliyim ?

ya lütfen banada yardımcı olun yaaa sewdiqimi istiyorum 🙁

Vafa diyor ki:

Nolursunuz bana yardim edin ask buyusu nasil yapilir?? Benimci yapa bilirmisiniz?? Benim sevdiym insanin beni sevdiyinden pek emin degilim ve o hep benimle olsun gozu benden bawqasini gorsun isdemiyorum nolur yardim edin bana lutfen …(((()

Hızlı Yorum Yaz
Adınız & Soyadınız
Mail Adresiniz
Web Siteniz
Yorumunuz