Burcunuz:

Doğum saati:

By 27 Kasım 2010

Bağlama Büyüsü ak büyü ve etkili tılsımlar arasında ki en güçlü uygulamalardan birtanesidir.Bağlama Büyüsü pek çok amaca göre kullanılmaktadır.Kara büyü içerine girebilecen bazı

Bağlama Büyüsü

amaçlara göre de kullanılabilir.Ama burada niyet çok önemlidir.Bağlama Büyüsü gücünü inanç ve duygusal bağlardan almaktadır.Konuya başlarken belirttiğimiz gibi Bağlama Büyüsü‘nün pek çok çeşidi olduğu için kendi içlerinde de uygulama yöntemlerinden dolayı ayrılmaktadırlar.

Toplum içerisinde en çok tercih edilme amaçlarından birisi eşler ve karı koca arasında ki,sevgililer ve nişanlılar arasında ki soğukluğu gidermesidir.Partnerinizin gözü sizden başkasını görmez.Arada ki soğukluk zamanla sıcaklığa dönüşür ve eski günlerinizi tekrar geri getirir.Çok özel bir tılsım olduğu için bozulması da zordur.

  Bağlama Büyüsünde en büyük amaç bir kişiyi kendine bağlamak içinyapılmasıdır.Bağlama büyüsü öle hemen yapılabilecek bir büyü değildir.Belirli bir şartlarıı ve koşulalrı sağlaması gerekmektedir. Mesela sevgiliniz ile bir ilişkinzi bulunmaktadır.Ancak ilişkiniz kötü yöne gidiyor bağlama büyüsü yaptırarak birbinizi birbirne daha çok bağlama imkanınız bulunmaktadır. Ancak aranızda hiç bir ilişki ve ya bir bağ yok ise ilk başta aşk büyüsü yaptırabilirsiniz. Bu sayede hem size aşık olacak hem de bağlanacaktır. Hiç tanımadığınız bir insan ve ya kişiye sizin hakkında hiç bir bilgisi olmasa bile o insana asla bağlama büyüsü yapılamaz ve zaaten biraz düşündüğümüz de böle bir şey olamıcağınız anlarız.

 

Bağlama büyüsü bu işin uzmanları tarafından yapılması gerekmetedir.Bağlam büyüsü her insan için yapılmadığından dolayı büyü yaptıracağınız kişiye bunu bilerek gitmenizde ve yaptıracağınız kişiye bunu bildirerek onların bilgisi hakkında ve güvenirliğini tespit edebilirsiniz. Kesin sonuca ulaşılması için elimizden geleni yapabiliriz.Bağlama büyüsünde en iyi sonuca ulaşmak için bağlama büyüsü yapılacak kişilerin özel bakım yöntemleri ile ilk başta güzel bir şekilde incelenir. Bağlama büyüsü gerçekten güzel bir umut vaad ettiğinden dolayı bu incelemelerin sonucunda eğer bir sonuca ulaşabileceksek bağlam büyüsü için çalışmalar yapılır.Ancak bağlama büyüsünde bir sonuç elde edemiceksek sizlere bu bildirir ve sizlere boş yere hayallerde gezdirmeyiz.

Bağlama Büyüleri ve Çeşitleri

Eşi kendine Bağlama Büyüsü
Kocayı Ev Bağlama Büyüsü
Kısmet Bağlama Büyüsü
Erkeklik Bağlama Büyüsü
Cinsellik Bağlama Büyüsü
Dili Ağzı Bağlama Büyüsü
Kader Kısmet Bağlama Büyüsü

vb.. gibi pek çok Bağlama Büyüleri mevcuttur.

 

Bağlama büyüsü genel olarak evli eşler rasında , sevgililer arasında i nşanlı ve sözlü çiftlere uygunlanmaktadır. Bağlama büyüsü sayesinde bağlama büyüsü yapılan çiftler başka kimselere bakmazlar , gözleri sadece birbirlerini görür , başkalarını sevemez sadece sizi severler , yalan dolan olmadan bir ilişki sürdürüsünüz , size sadık ve sizin her sözünüzü dinleyen bir eşiniz olur bağlama büyüsünde sonuçları bunlardır. Bağlama büyüsü yaptıracak olan kişi böle deli divane olacak iken kendinize tüm ipler sizin elinize geçer siz ilişkiye yön verip sizlere yöneten duruma geçersiniz. Bu bağlama büyüsü iki çift için mutluluğu adına yapıldığından büyü talep eden kişi onu üzecek bir şey ya da onu kaybedecek gibi ters durumlar yaptığı zaman büyü etkisini yitirir. Bu nedenle kötü bir niyetle bağlama büyüsü yapıp tüm iplerin elime geçsin ben dediğimi yaptırım amacı ile yapılmaması gerekmetedir.

 

Bağlama büyüsü sadece insanlara yapılmacağı gibi hayvanlarada yapılamabilmektedir. Sadece iyi bir yol için değil kötü bir şey için de yapıalbilir. Ancak bunları yaptırır iken gerçketen iyice düşünmeniz sonucların neler olacağını tahmin etmeniz gerekmektedir. Bu sayede sizler için istediğiniz için bağlama büyüsü yapılabilmektedir. Bağlama büyüsü dil bağlam ve ayak bağlama gibi yöntmeler içinde yapılabilemektedir.İnsanların yanından hayvanlar için bağlama büyüsü yapılacağı gibi çok beğendiğiniz ve ya sizlere ve çevrenizdekilere sürekli zarar veren hayvanlar için bağlama büyülerini yaptabilirsiniz. Bir çok yöntemi bulunan bağlama büyüsünün öncelikle ne için yaptıracağınız sizin için öenmlidir.Bunu bildikten sonra her bağlama büyüsünü yaptırabilirsiniz.

 

Bir çok kişi bağlama büyüsü yaptırabileceği gibi bunların başına yapılan bağlama büyülerini ise isterler ise çözebilem imkanı vardır. Eğer bir insan bağlam büyüsünü bilmez ise bir ömür boyunca o bağlama büyüsü ile yaşayabilir.  Bu nedenle aklınıza böle bir soru takıldığı zaman hemen bir uzmana başvuraup sizlerin bağlama büyüsü yaptırılıp yaptırılmadığını kolayca anlayabilir sorununuza çözüm bulabilirsiniz. Bağlama büyüsündeki bir çok kişi kendisi anlayamaycağı gibi daha çok çevresindeki kişilerin sölemesi ile daha anlaşır durum da olabilir ve onların tavsiyeleri ile gelebilirsiniz.

Bağlama Büyüsü Hakkında Yorumlar

taha diyor ki:

merhaba atusa hanım ben kız arkadaşımdan ayrıldım onu canımdan çok seviyorum bana geri dönmek istemedğini söylediği inanın yüzüm gülmüyor utanarak söylüyorum ama sizi aramak istiyorum çekiniyorum yorumları okudum bende yardım almak istiyorum yıldıznameye baktıktan sonra olup olmayacağını söylüyormuşsunuz dobralığınız beni gerçekten memnun etti bana bilgi verir misiniz ne yapmam gerekli ?? o bana geri gelirse dünyalar benim olurr. nolurr yardımcı olun ölüyorummm benn…..

ferda diyor ki:

gozu benden baskasını gormesın ıstıyorum

Mary Imanova diyor ki:

Sevdiyim bana geri donsun benden bawqasini gozu gormesin beni cok sevsin istiyorum

ercan battal diyor ki:

eşim le sorun larımız var bilmiyorum ne den dir ama cok seviyorum ama mahkemeligiz ayrılmak istemiyorum bir cocum var

eşim eve dön sün ben den başkasını gözü görmesim bana baglan masını istiyorum cünkü cok seviyorum

Hızlı Yorum Yaz
Adınız & Soyadınız
Mail Adresiniz
Web Siteniz
Yorumunuz