Burcunuz:

Doğum saati:

By 26 Kasım 2010

BALIK BURCU KADINI

 Sürekli gerçeklerden kaçtığınızın farkındamısınız ? Bu cümleyi sadece son dönemlerde değil hayatınızın tüm bölümünde duyduğunuza eminim. Tabi ki Yanlış da sayılmaz. Yaşamın gerçekleri

Balık Burcu

sizi pek de enterese etmez.Hayal kurmayı seviyor ve hayatı bu dünyanın içinde akışa bırakmasınıda seviyorsunuz.Bunun yanı sıra çalışıp didinmek, hayatın inişli çıkışlı yollarında ilerlemek konularında çok zorlandığınız söylenemez. Bunun sırrı tabi ki de bu dünyada kendiniz dahil hiçbir şeyi ciddiye almamanızdan kaynaklanmaktadır. Siz soyut olan her şeye ilgi duyarsınız. Bulunduğunuz ortamlarda sempatikliğiniz,hareketleriniz,mimiklerinizle konuşmanız ve sevecenliğiniz ile pek çok kişinin dikkatini çekebilir ve arkadaş edinirsiniz. Can sıkıcı ortamlara bile ayak uydurabilir ve saatlerce kalabilirsiniz tabi ki uyumazsanız. Kimsenin üzülmesine kesinlikle tahammül edemezsiniz ve bir çıkar yolu bulmak için manevi destek vermekten kaçınmazsınız. Kendinizi tam olarak veremeseniz de yardıma ihtiyacı olanların hemen yanında olursunuz. Hayal dünyanız o kadar geniştir ki karşınızdakiler sizi ancak bir sanat dalı ile uğraştığınız zaman anlayabilirler. Aksi takdirde onlar için tam bir muammasınızdır. Sanatın tüm dallarında mutlaka başarılı Balık kadınları bulunur. Duygusal yaşamınızda sevecenliğiniz ve sadakatiniz, cana yakınlığınızla kolayca sever,sevilirsiniz.Bulunduğunuz ortamda ki tüm gözleri karakteristik yapınız sayesinde biranda üstünüze çekebilirsiniz. Tabii platonik aşkların peşinden gitmeyi bırakırsanız.

Anahtar sözcüğünüz: “İnsan büyük ve küçük sonsuzluk arasına sıkışmış bir toz parçasıdır.

BALIK BURCU

BALIK BURCU TAŞLARI

Ametis: Bu taş bağışıklık sistemini güçlendirir, korku ve uyumsuzlukları ortadan kaldırır. Meditasyona yardımcı olarak enerji verir.

Aytaşı: Lenf bezlerinin temizlenmesine yardımcı olurken, duygusal dengenin sağlanmasında etkendir.

Pembe k Kuvars: Aşk taşı olarak bilinen bu taş, duygularımızı dengelememize yardımcı olur.

Mercan: Yaşamsal enerji verir.

Balık Burcu Kadını Hakkında Yorumlar

Özge diyor ki:

Ben balık burcuyum ismim özge 25 yaşındayım Atasu hanım güzel bir işim var ancak aşk hayatım hakkında pek bir ilerleme kaydedemedim.Biz Balıklarada gün doğacakmıdır aşk konusunda ?

Ahmet diyor ki:

Merhaba

Benim eşim de balık burcu, gerçekten burada yazdığınız tüm özellikler eşimde var.

Atusa hanım gerçekten size ne kadar teşekkür etsem az, artık eşimi nasıl mutlu edeceğimi çok iyi biliyorum.

Her şey için çok sağolun, yorumlarınız için gerçekten teşekkür ederim.

Belki de sayenizde kurtardım ilişkimi.

Buse diyor ki:

Merhaba, ben buse.

Ben de balık burcuyum. Aşk ve aile hayatım gerçekten çok güzel. Çok mutluyum, sayenizde insanlara nasıl yaklaşmam gerektiğini daha iyi biliyorum..

2013 yılında bazı iş projelerine girmeyi düşünüyorum, atusa hanım sizce 2013 yılını beklemeli miyim iş dünyasına adım atmak için?

Merhaba ben Evin yeni 1 aylık evliyim aslan burcuyum beni bu sene evlilik hayatındaa neler bekliyor asık olarak evlendim bu yıl sürprizler varmı ?.. qercekten merak ediyorum yanıtlarsanız sevinirim.

Hızlı Yorum Yaz
Adınız & Soyadınız
Mail Adresiniz
Web Siteniz
Yorumunuz