Burcunuz:

Doğum saati:

By 29 Kasım 2010

buyu-bozma

Büyü, kişinin enerji sistemine zarar veren bir eylem olduğundan dolayı, sadece enerjetik bir tedavi yöntemi ile ortadan kaldırılabilir. Büyü yapılan kişinin enerji dengesi, bu konularda uzman birisi tarafından normal seviyeye döndürülmelidir. Yapılan bu tedavi büyünün etkisini ortadan kaldırır. Tüm bunların yanında ayrıca kişiye tekrar büyü yapılmasını da zorlaştırır. Fakat büyünün tekrarını tamamen engelleyecek bir yöntem bulunmamaktadır.
Günümüzde bir çok medyum ve şifacı, büyülerin çözülmesi konusunda Kur’an ayetlerini okuma ve bir kağıda yazılarak kişinin üzerinde taşıması uygulamasını yapmaktadır. Bu bir yere kadar doğrudur. Fakat tedavi için yalnızca Kur’an okunması yeterli olmamaktadır. Örneğin kolu kırılan bir kişi için Kur’an okuyup Allah’a yalvarmak, onun iyileşmesinde elbet bir etki yaratmaktadır. Fakat sadece Kur’an okuyup tedavi etmek mümkün değildir. Bir ortopedi uzmanına da danışmak gerekmektedir. İslam bilimi de her konuda akıl ve bilimi her zaman el üzerinde tutmuştur.
Tüm bu nedenlerden dolayı, kendisine büyü yapılan kişinin önce bir tedavi görmesi, tedavinin yanında Kur’an okuyup Allah’a dua ederek sığınması en etkili yoldur.
Fakat günümüzde, zaten büyünün etkisiyle büyük manevi sıkıntı çeken kişiyi rahatlatmak adına yüzlerce kez sure ve dualar okutmaktır. Bazı alimler ise büyünün bozulması için haftalarca her gün 777 defa Felak ve Nas surelerinin okunmasını tavsiye ederler.
Tüm bu tavsiyeler hastayı hem dinden soğutur, hem de rahatlayıp büyüyü üzerinden atamamasına sebep olur. Yani kısaca büyünün bozulması için hem bir bilen kişiye danışıp enerjetik bir tedavi uygulanmalı, bunun yanında da Allah’a sığınılarak şifa beklenmelidir.

Büyü bozma ve Çözme Yöntemleri konusu başlığından önce Büyü Türleri Büyü Çeşitleri Büyü Belirtileri Aşk Büyüsü Büyüden Korunma Ak Büyü Kara Büyü Muhabbet Büyüsü Kara Büyü Çeşitleri Ak Büyü Çeşitleri‘ni incelemenizde fayda var.

Benzer Konular

Büyü Bozma ve Çözümü Hakkında Yorumlar

Ebru diyor ki:

Büyü Bozmak yürek ister herkes başaramaz.Ama siz bunu yapıyorsunuz!! İsminizi çok duydum Atusa Hanım

Hızlı Yorum Yaz
Adınız & Soyadınız
Mail Adresiniz
Web Siteniz
Yorumunuz