Burcunuz:

Doğum saati:

By 31 Ağustos 2011

Değerli doğal taşlar hakkında ki merakımızı gidermek amaçlı yeni açtığımız kategorimizde yeni makaleler yayınlamaya başladım.Bu konu üzerine daha da değinmek istiyorum.Bu makalemizde Değerli Doğal Taşların Enerji Alanlarını inceleyeceğiz.

 

Değerli Doğal Taşlar ve Enerji Alanları

  Evrende ki tüm varlıkların bir enerji alanı olduğu gibi taşlarında enerji alanı vardır. Ayrıca unutmamak gereken bir nokta ise enerji alanlarının kesiştiği tüm varlıklar birbirinden etkilenmektedir. Yanlış bilinen bir yer vardır. Bu insan bedeninde ki formların maddelerden oluştuğudur. Fakat bu bir yanılgıdır. Çünkü bu formlar enerjiden meydana gelmektedir. Madde olan bilinen bu üç boyutlu formlar, belirli hızlarda titreşmekte olan enerjilerdir aslında. Yani bir madde diğer bir maddeyi sadece enerjisi ile etkileyebilir.

 

Hani bir taşı suya attığınız zaman  küçük dalgalar yayılıp, diğer dalgalarla iletişime geçer ya. İşte taşların enerjilerinin birbirlerine geçmeside veya taşlardaki enerjinin başka bir varlığa geçmeside bu şekilde olup, bahsedilen etkiyi vermektedir. Taşların enerji vermesi konusunu daha iyi anlayabilmek için ilk olarak geri kalmış materyalist çizgiden sıyrılıp, maddenin tam olarak ne olduğunu kavramak gerekmektedir. Genel olarak insanlar maddenin hissedilebilen, katı bir şey olduğunu söylerler. İlerleyen zamanlarda ise maddelerin elektrik ile alakalı farklı özellikleri keşfedilip, elektronlar bulundu. Elektronlarda ise insanların söyledikleri tarzda bir maddi bir şey görülmedi. Çünkü elektronlar görülemeyen ve sürekli hareket halinde ki elektrik yüküdür. Bununla birlikte şu kanıya varıldı. Sonuç olarak sadece enerji vardır ve insanlar titreşmekte olan bu enerjileri madde sanmaktadırlar.

Medyum Atusa

Değerli Doğal Taşlar ve Enerji Alanları Hakkında Yorumlar

Hızlı Yorum Yaz
Adınız & Soyadınız
Mail Adresiniz
Web Siteniz
Yorumunuz