Burcunuz:

Doğum saati:

By 26 Ağustos 2011

 

 Domino Falı Nedir ve Nasıl Bakılır

Domino falı kendinizinde rahatlıkla bakabileceği koyal bir fal çeşididir. Fakat domino falını ayda bir kez yapmanız gerekmektedir. Çünkü Domino Falı sadece ayda bir defa gelecek hakkında bilgi verebilmektedir. Dediğimiz gibi evinizde ki Domino taşları ile bu fala bakabiliyorsunuz. Peki bu Domino Falına nasıl bakılır? Hangi taşlar neyi ifade eder? Sorularınızın yanıtlarını sizlerle paylaşacağız.

  Domino Falı Nedir öğrendikten sonra hemen domino falı nasıl bakılır bölümüne geçiyoruz.İlk olarak Domino Falı taşlarınızı rakamları aşağı gelecek tarzda kapatık karıştırıyorsunuz. Karıştırma işlemini bitirdikten sonra, taşlar arasından bir taş seçiyorsunuz. Seçtiğiniz taşın rakamlarına göre taşı yorumluyorsunuz. Sonra tekrar taşları karıştırıyorsunuz. İkinci taşınızı çektikten sonra yine aynı işlemi yapıyorsunuz. Son olarak bir taş daha çekiyor, taşı yorumluyor ve Domino falını bitiriyorsunuz. Eğer taş çekme işlemlerinde aynı rakamları seçerseniz, ekstra bir taş daha çekebiliyorsunuz.

Daha önce söylediğimiz gibi bu falı ayda bir kez bakmalısınız. Ayda birden fazla Domino Falına baktığınız zaman yorumların hiç bir manası kalmaz. Bunun yanı sıra falda üç taştan fazla taş çekmeyiniz. Şimdi gelelim taşların teker teker anlamlarına.

domino falı nasıl bakılır

Domino Falı Taşların Anlamları

6-6: Ekonominiz adına güzel şeyler olacağın göstergesidir. Sözlü veya nişanlı olan bayanlar için de varlıklı bir yaşam süreceklerinin işaretidir.

6-5: Taşın şifresi için sebat kelimesini kullanabiliriz. Üzüldüğünüz konu mali bir konu ise o konu için tekrardan faaliyete geçin. Sorun sağlığınız ile alakalı bir durum ise, zaman içerisinde yılmadan iyileşmek için çaba gösterin. Eğer sorun aşkınız ile ilgili ise, kesinlikle kafanıza takmayın size daha çok değer veren birileri var bu Dünya’da.

 6-4: Güzel bir takamdır. Genç yaşta evlenip, bir çok çocuk yapacağınıza ve refah içinde yaşamanız için size yetecek mali geliri sağlayacağınıza işarettir.

6-3: Evlilik zamanı gelmiş olanların veya bir evlilik söz konusu ise bu işin olumlu bir şekilde gerçekleşecek demektir.

6-2: Çaşılma disiplini olan, yalansız bir iş yapan ve işi konusunda hassas olanlar için ümit veren bir seçimdir. Kendi ailesini kurmuş olanlar için ise huzurun ve mutluluğu simgelemektedir.

6-1: Daha önce evlilik geçirmemiş kişiler için,  başından iki evlilik geçeceğine işarettir. Evlenmiş olan kişiler için ise ilerleyen zamanlarda şansınızın döneceğini simgeler.

 6-0: Olumsuz taşlardan bir tanesidir. Mutsuzluk, mali zorluk ve ölümlerin işaretidir.

5-5: Hangi işler uğraşırsa olumlu şekilde sonuçlanacak. güzel başarılara ve çok kazanca işarettir.

5-4:  Aşk evliliği yapmış bayanların, eşlerinin bazı yanlışlarını affedebileceğini gösterir. Bir işe girmek için iyi bir zaman olmadığını belirtir.

5-3: Huzurlu bir hayat süreceğinizi işaret eder. Çok parası olan fakirleşmeyecek, fakir olan ise ekonomisinin düzeleceğini gösterir. Genç çiftler için ise, zamanın bolluk ve bereket getireceğini gösterir.

5-2: Ciddi ilişkileri olanlar için evlilik gözükmemektedir. Evliler için ise boşanmaya kadar gidebilecek tatsızlaıkların habercisidir.

5-1: Hızlı ve güzel bir yaşamın işaretidir. Ailenize yeni bir bireyin geleceğini gösterir. Ekonomik olarak ise büyük bir yıkım söz konusudur.

5-0: Bayanlar için kendilerinden hoşlanan erkeğin dürüst olmadığının habercisidir. Evli bayanların ise ekonomilerine dikkat etmeleri gerekir. Erkek ise bencillikten ve dikkatsizlikten kendisini arındırmalıdır.

4-4: Sanat icracıları için olumlu, sanat dışı işlerle uğraşanlar için olumsuz bir anlamda şans söz konusudur. Yakın zamanda evlenebileceğinizi gösterir.

4-3: Erken evlilik ve süslü Dünya’dan uzak bir yaşamın işaretidir. Evli çiftler için yeni bir çocuğunda habercisidir.

4-2: Hayatınızın tüm alanlarında farklılıklar meydana gelebilir. Yavaş ilerleyen işinizde de olumlu bir anlamda farklılık görülecektir.

4-1: Taşlar arasında zenginliği en net işaret eden taştır. Dünya’ya düşen her yağmur damlası kadar para kazanacaktır.

4-0: Aşk hayatınızda umduğunuzu bulamayacaksınız. Sözlü veya nişanlı olmanıza rağmen evlilik gerçekleşmeyecek. Gebe bayanların ikiz veya üçüz çocuğu olarbilir.

 3-3: Rahat bir yaşam ve çok paraya işarettir. Gerekli özen gösterilir ise ekonominiz çok üst düzeye gelebilir.

3-2: Hayatınızın tüm anlamlarının birleşmesine işarettir. Seyahat içinde uygun bir zaman olduğunu gösterir.

 3-1: Asılsız bir haberin canınızı sıkacağına işarettir.

3-0: Gürültü ve patırtının işaretidir. Erkekler için ise eşinin geçimsiz olduğunu gösterir.

2-2: İşinizde istediğiniz yerlere gelip, huzurlu ve mutlu bir ailece kuracağınızın işaretidir. Evli olanlar ise çocuk sagibi olacaklar.

2-1: Bayanlar için refah düzeyinide yükseltecek bir evliliğin habercisidir. Evlenmemiş erkek için ise keyifli bir yaşama işaret eder.

2-0:  Taşı çeken bir bayan ise, eşi veya sevgilisi tarafından aldatıldığını gösterir ve şanssız bir dönemin habercisidir.

1-1: Sevgiliniz veya eşinizle birlikte mutlu bir hayatı işaret eder. Bu mutluluğun yanında bol para ve güvenin de habercisidir.

0-0:  Taşlar arasında ki en uğursuz en lanet taştır. Bu taş kötülerin dışında herkese düş kırıklığı yaşatır ve mutsuzluk getirir.

Unutmadan:

Ücretsiz online tarot falı bölümümüz açılmıştır.Tarot falınıza bakmak için TIKLAYIN!

Medyum Atusa

Domino Falı Nedir ve Nasıl Bakılır Hakkında Yorumlar

Hızlı Yorum Yaz
Adınız & Soyadınız
Mail Adresiniz
Web Siteniz
Yorumunuz