Burcunuz:

Doğum saati:

By 24 Mart 2011

Kafamı en çok kurcalayan maillerin konusundan yola çıkarak birşeyler paylaşayım dedim.Hanımlar ve beyler ayrılık var mı diye merak edeceğimize ilişkilerimize pozitif yaklaşıp sorunları halletmeyi denesek ne güzel olur değil mi ? Biliyorsunuz ki adeta prensip edindiğim insanları bilinçlendirme projem için elimden geldiğince her sorunuza cevap yazmaya çalışıyorum.Ve her probleminizde gerçekten bir medyum hizmetine ihtiyacınız yok ise açıkça belirtiyorum.Beni bu kadar çok sizler tarafından sevilen bir kişi yapmasında ki en büyük etkendir bu.Karşılıklı saygıu ve güven alt yapısını iyi oluşturduğumuz için.Fakat son zamanlar da ki şiddetli geçimsizlik ve ayrılık var mı merak ediyorum başlıklı maillerden dolayı bir hayli üzüldüğümü belirtmek isterim.Sebebi ise meraktan çok neden birşeylerin olumlu sonuçlanması için çabalamıyoruz ? Ayrılık olduğunu öğrendiğiniz de neler değişecek ? Hemen dipnot geçeyim *huylu huyundan vazgeçer mi ?

Şiddetli geçimsizlik problemleri yaşayanlarında neden hala aynı evi paylaştıklarını da merak ederim.Onsuz daha nefes alamayacak mısınız? Rabbinizin emanet ettiği bu bedene ve ruha nasıl sahip çıkacaksınız ? Unutmayın ki bu dünyaya sadece ilişkiler kurmak veya aşklar yaşamaya gelmedik.Manevi bir çok görevimiz var ve bunların hepsini Allah Rızası için yapmalıyız.Konudan çok kopup ilmi araştırmalara girmek istemiyorum.Profesyonel medyum hizmeti almadan önce kendinize bunu dikkatli bir şekilde sormalısınız.Acaba aldığım medyum hizmeti isteklerimi karşılayacak mı ? Ya da beni gerçekten manevi olarak rahatlatacak mı ? Eşinizle geçinemiyorsanız ve ayrılık var mı diye merak ediyorsanız burada ki en büyük pusulanız Yıldızname’dir.Yıldızname ile geçmişte ki kırıklıkların,problemlerinizin ve gelecekte ilişkinizin hangi boyutlara geleceğini pek ala öğrenebilirsiniz.

Eşinizle geçinemiyorsanız ve ayrılık var mı diye merak ediyorsanız ve detaylı bilgi istiyorsanız hemen iletişime geçin.

Medyum Atusa

Medyum Ünlü Medyum Medyum Hoca Ünlülerin Medyumu Yıldızname Ünlü Medyumlar

 

Eşimle Geçinemiyoruz Ayrılık Var mı Hakkında Yorumlar

Şaziye diyor ki:

Sayın Medyumatusa
10.08.1964 doğumluyum.Anne adım mukadder. Eşim çok agresif biri. Küfürü ve hakaretleri bitmiyor. Benim 84 yaşında bakıma muhtaç bir anamdan başka kimsem yok, Ayrılmayada yaklaşmıyor lütfen bana yardım edin benim sonum ne olacak ?
Eşimin adı yener annesinin adı emriye şimdiden teşekkürler

saygılarımla

nergiz demirbağ diyor ki:

hocam merhaba,
esım bana durup dururken senden ayrılmak ıstıyorum.bekar olmak ıstıyorum senden sıkıldım vb.cumleler soyledı.su anda da evını ayrıdı.10 gunluk bır mevzu…12 yıldır tanısıyoruz 4 yıllıkta evlıyız.bu gune kadar cıddı problemımız hıc olmamıstı.anı sekılde boyl soylemesı bırsey yapılmaıs olabılecegını dusundurdu bana.ısmım nergız anne adım: Gulay.esımın ısmı serkan anne adı: hakıme. rıca etsem bakabılır mısınız bırsey varsa sızınle ırtıbata gecerım.

admin diyor ki:

Yıldızname Bakımı ücretlidir lütfen ofis numaralarımızdan irtibata geçiniz.

bagigul francis diyor ki:

esimle barisicakmiyiz ? ayrilik sebebimiz nedir ?

elvan diyor ki:

esimlen benim yildizname baktirmak istiyorum

Hızlı Yorum Yaz
Adınız & Soyadınız
Mail Adresiniz
Web Siteniz
Yorumunuz