Burcunuz:

Doğum saati:

By 10 Haziran 2011
Etkileme Büyüsü

ETKİLEME BÜYÜSÜ

Etkileme büyüsü karşınız da ki kişiyi veya çevrenizin tüm gözlerini sizin üzerinize çekmesini,ilgi ve alakadar olmasını,aklına düşmesini sağlayan ak büyü çeşitleri arasında bulunan en tesirli ve güçlü tılsımlardan birtanesidir. Etkileme büyüsünün en büyük özelliği kalıcılığının bir ömür devam etmesidir.Etkileme büyüsü zaman içerisinde dahada kuvvetlenerek çevrenizin tüm dikkatlerini üzerinize çekmekte oldukça faydalıdır.İş yaşantınız da veya bulunduğunuz çevre de ki insanların konuşmanızdan,mimiklerinizden,kullandığınız cümlelerden dahi etkilenmelerini sağlar.

Etkileme büyüsü kendi içerisinde de bir çok alana ayrılmaktadır.Bu tarz büyü çeşitleri bir çok iş kaynağında da başarıya ulaştırmaktadır.
Kocayı etkileme,patronu etkileme,çevreyi etkileme,sevgiliyi etkileme,aileyi etkileme,arkadaş çevresini etkileme ve genel olarak yıldız yülseltme gibi tılsımlar ile de desteklenerek %100 başarıyla sonuçlanır.

Evlilik problemleri çekenler için bulunmaz bir fırsat olan etkileme büyüsü karşınız daki kişinin size hayır diyememesini sağlar..

Medyum Atusa

Büyü Çeşitleri Büyü Bozma Hükmetme Büyüsü Aşk Büyüsü Geri Döndürme Büyüsü

Etkileme Büyüsü Hakkında Yorumlar

hnd diyor ki:

peki, nasıl yapılıyor bu büyü?

Hızlı Yorum Yaz
Adınız & Soyadınız
Mail Adresiniz
Web Siteniz
Yorumunuz