Burcunuz:

Doğum saati:

By 24 Ağustos 2011

EVLİLİK FALI

Falcı falcı gezip kısmetim kapalı mı diyen gençlerimiz,belli bir yaşa gelip hiç evlenememiş yada ayrıldıkdan sonra evlilikten korkan çevremizin gelecekte nasıl birisi ile evleneceğini merak etmesi kadar doğal birşey yoktur herhalde.Bu nedenle bu gün yazacağımız makalede evlilik  pusulası olan evlilik falı’nı ele alacağız.

Evlilik Falı Sıradan Bir Fal Çeşidi mi ?

Evlilik falı daha çok meraklısına değil ihtiyacı olana bakılan bir fal çeşididir.Bazılarımız içinden “sonuçta fal öyle de böyle de birşeyler diycek” dediğini duyar gibiyim.Hayır, yanılıyorsunuz ve bunu defalarca makalelerimde ele aldım.Fal çeşitleri arasında öyle fallar vardır ki dinleyeni şaşkına çevirecek cinsen yorum tekniklerine sahiptir.

Evlilik falı’da bunlardan birtanesidir.Sizlere Hızır Orucunu hatırlatmak isterim! Alevi dostlarımızın yakından bildiği ama diğer mesheb sahiplerinin hiç duymadığı yada kulaktan duyma bilgiler ile bilgi sahibi olduğu rüyaya yatılan niyet şeklidir.

Konuyu dağıtmadan toparlayalım çünkü bazıları makaleyi yarım okuyup hızır orucu ile alakalı birşeyler yazdığımızı düşünebilirler ama benim verdiğim hızır orucu örneği sadece  önemli ve ufak bir detaydır.
Evlilik falı çeşitli fal yöntemleri ile bakılsa da içlerinden en iyi sonucu veren tabi ki yıldızname‘dir.

 

Yıldızname Yorumcuları Evlilik Falı Bakabilirler mi ?

Hayır tabi ki bakamazlar.Çünkü evlilik falı yıldızname bakımında farklı bir yorumlama yöntemidir.Sadece evliliğinize ve şuan ki birlikteliğinize odaklanılarak analiz edilir. Evlilik falı normal olaylar dışında kaderinizin önemli noktalarını değiştiren yolları ele alır.Biliyorsunuz kader değişimi ile ilgili bir çok makale yayınladım ve inanılmaz derecede ilgi gördüler.Çünkü hem bir medyumun hemde sizlerin gözünden ve zihninden yorumladım.

Evlilik Falı’nın Tarihi

İlk paragraflarımda yazdığım gibi evlilik falının bir çok yöntemi bulunmaktadır.Tarihe doğru ele aldığımızda insanoğlunun fala merakından başlamaktadır.Yaradılışımızdan itibaren her zaman birşeyleri sorguladık ve sorgulamamamız gereken bir çok şey ise cazip geldi.

Ücretsiz Online Tarot Falı Bakımı İçin Tıklayın!

 

 

Evlilik Falı Neler Söyler

Evlilik falı ne zaman evleneceğinizi,nasıl bir insan ile evleneceğinizi,evleneceğinizden çocuğunuz olacak mı olmayacak mı,sağlıklı olacak mı yoksa olmayacak mı,kaç evlilik yapacağınız,evliliğinizden olan çocuklarınızın başarılı olup olmayacağı gibi bir çok konuda cevaplar verebilir.

Zaman mevzuhatını bazılarımız gün saat olarak algılayabilir.Ama fal çeşitlerinde hiç bir zaman yarın yada bir hafta sonra şu saat şu tarih kavramları bulunmamaktadır.3 vakte kadar deyimi buradan gelmektedir.Ancak ve ancak belirgin aylar olarak tarih vermek doğru olur.Buda 7 ay gibi bir süreç,8 ay gibi bir süreç olarak kullanılır..

Medyum Atusa

Evlilik Falı Hakkında Yorumlar

nuray diyor ki:

slm ben ne zaman evlenecegimi bilmek istiyorum

esma barutçu diyor ki:

sizce 6 yıllık beraberliğim ne zaman evlilikle sonuçlanacak

hande çelik diyor ki:

adım hande 1992 doğumluyum ne zaman evleniceğim?

birsen çakmak diyor ki:

tekrar ne zaman evlenebilecekmiyim

ne zaman evlenıcem

Hızlı Yorum Yaz
Adınız & Soyadınız
Mail Adresiniz
Web Siteniz
Yorumunuz