Burcunuz:

Doğum saati:

By 18 Aralık 2010

Evlilik Yıkma Eşleri Ayırma Büyüleri

Aslında bu tarz bir başlıkta sizlere bir yazı yazarak yanlış bir şeye teşvik etmek istemem.Hele ki konumuz evlilik yıkma,ayırma vb.. gibi insanlara maddi,manevi her ne olursa olsun zarar verecek herşeye karşıyım.Ufuk kardeşimizin sorusuna istinaden açıklama yapma gereği duydum.

“Öncelikle çalışmalarınızda başarılar dileyerek soruma geçmek istiyorum.

Evliliğimin 4 yılına girmek üzereyim ancak eşimle aramızda olan problemler bir türlü sona ermedi.Her türlü yolu denedim ancak bir çözüm alamadım.Kafama takılan tek şey acaba tarafıma başkalarınca bir muskamı yapıldı sorusu olmaktadır.Eşimle aramızda daima aile kavgaları şiddetli bir şekilde devam etmekte ve bir sonu bulunamamakta.Sanki ailesince tarafıma kendi ailemden soğutarak kendi tarafına gerek kızlarını gerekse de beni çekmeleri için yapılmış bir muskanın olduğunu tahmin edebiliyorum.Insanlara yapılan muskalar nasıl tespit edilmektedir,iyilik için muskalar mevcutmudur bu konuda sizlerin bilgilerine ihtiyacım var.

Şimdiden teşekkür eder çalışmalarınızda başarılar dilerim.

Öncelikle yaşadığın trajedilerden dolayı üzüldüğümü belirtmek isterim.Burada felsefe yapmaktan ziyade,direk mesajında ki gibi sorulara cevap vermeyi uygun buluyorum.Hertürlü yolu denedim demişsin fakat birşeye dikkatini çekmek isterim.Hangi hertürlü yol ? Senin bildiğin hertürlü yol mu yoksa tüm insanlığın bildiği her türlü yol mu ? Sana karşı muska yada büyü yapıldığı hissine nereden kapıldın ? Evde herhangi bir madde veya eşyalarının üzerinde farklı bir şey dikkatini çekti mi ?

Hemen burada not düşmek istediğimde birşey var “Muska kötü amaçla yazılacak diye bir kural yoktur.”

Aileler arasında veya aileler ile eşlerin arasında problemler var ise seninde şüphelendiğin gibi bir girişim olmuş olabilir.Kişilere karşı yapılan uygulamalar yıldızname ile tespit edilmektedir.Bu yapılan uygulamaların iyi ve kötü olanlarıda mevcuttur.Bu bir çok kategoriye ve alana yayılmaktadır.Örnek vermek gerekirsek Kısmet Açma,Nazardan Korunma,Sıcaklık veya Ayırma,Aile Yıkma,Soğutma gibi..Bu tarz şüpheleriniz de veya bulduğunuz kağıda yazılı dualar,muska,büyü,değişik maddeler var ise hemen ehli kişiler ile iletişime geçin ve profesyonel yardım alın.

Daha detaylı bilgi için hemen iletişim bölümüne geçin.

Medyum Atusa

Evlilik Yıkma Eşleri Ayırma Büyüsü

Evlilik Yıkma Eşleri Ayırma Büyüleri Hakkında Yorumlar

ilknur diyor ki:

16 yıllık evlılıgım bır kadın yüzünden yıkılıyo eşımıe buyu yapılmış bızı kesınlıkle gozu gormuyo ıkı cocugım var ne olur yardım edın

zeliha diyor ki:

banada yardımcı olun lütfen

Hızlı Yorum Yaz
Adınız & Soyadınız
Mail Adresiniz
Web Siteniz
Yorumunuz