Burcunuz:

Doğum saati:

By 31 Temmuz 2011

Fal Bakımı

FAL BAKIMI

Fal bakımı adına bir çok çeşit ve kategorilendirme yapabiliriz.Çünkü fal bakımı için uygulanan yöntemler kültürler,coğrafyalar ve yöntemlere göre değişmektedir.

Sokakta gördüğümüz el falına bakanlar,5 taştan bozma ufak taşlardan fala bakanların yöntemleri hiç bir şekilde doğru değildir.Sebebi ise bu tarz fal bakımlarında genelde hep aynı şeyler söylenir ve hepsi düzmecedir.

Bir çok fal bakım yöntemi bulunmaktadır ve şuanda ticari piyasada hepsi izini sürdürmektedir.Şuanda geçerliliğini sürdüren kahve falı,su falı,iskambil falı,tarot ve yıldızname falıdır. Tabi bu sadece Türkiye için geçerli bir unsurdur.Sebebi ise başka ülkelerde ve yerleşik coğrafi bölgelerde fal teknikleri farklı yöntemler ile uygulanıp çeşitlenmektedir.

El falı ne derecede bize bilgi verir?

El falı tahmin edemeyeceğiniz kadar gerçek bilgileri size sunabilir.Ancak gerçekten yorumcusunu yakalayabilirseniz.. Kaç kere evleneceğiniz ömrünüz,geçireceğiniz sakatlıklar,kaç kere boşanacağınız yada kaç çocuğunuzun olacağı,zengin veya fakir bir duruma geçeceğiniz hakkında bir çok bilgiyi size verebilir.Dediğim gibi ancak gibi bir durum söz konusu.

El falı çok ama çok eski bir yöntemdir ve ilgi azaldıkça yorumcularıda eksilmektedir.Helede sokaklara sahte falcıların eline düşünce kimse ilgilenmez oldu.

Renk ve sayı falı ise bize astronomik bilgiler vermektedir fakat sayı fallarının önemi çok büyüktür.Bir çok yöntemi mevcuttur fakat oda artık yerini yeni nesil fal çeşitlerine bırakmıştır.

İskambil falının tarot falına eş değer yorum özellikleri vardır hatta tarottan daha eski bir fal çeşididir.Yorumcusu tarot kadar yoktur ama gerçek bir yorumcuyu yakalarsanız ağzınızı açık bırakabilir.

Yıldızname,kahve falı ve tarot hakkında herhangi birşey yazmayı düşünmüyorum.Çünkü haklarında bir çok kaynakdan bilgi edinebiliyorsunuz ve günümüzün en çok popüler fal çeşitleridir.

Detaylı bilgi için hemen iletişime geçin.

Medyum Atusa

Fal Bakımı Hakkında Yorumlar

Dursun diyor ki:

Hocam fal medyumluk adına bu kadar doyurucu içeriği hazırlayıp bize sunduğunuz için Allah sizden razı olsun.Mükemmel bir site yapmışsınız

ayşe diyor ki:

merhaba kahve falına baktırmak istiyordum

fal baktırmak istiyorum ne yapmam gerek

geleceğimle ilgili falıma baktımak istitorum maddi yönden sıkıntılımı yoksa rahat mı geçicek öğrenmek istiyorum

turan kapusuz diyor ki:

dogum tarihi 22 haziran 1971

Hızlı Yorum Yaz
Adınız & Soyadınız
Mail Adresiniz
Web Siteniz
Yorumunuz