Burcunuz:

Doğum saati:

By 26 Temmuz 2011
Fal Baktırmak

FAL  BAKTIRMAK İSTİYORUM

Fal baktırmak istiyorum ama fallar hakkında bir bilgim yok diyorsanız  fal kategorimizden fal ceşitleri hakkında bir çok detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.Fal meraklıların en büyük problemi olan “hangi fal bana uygun” sorusu için bir çok yazımda fal çeşitlerinin sizleri ne derecede tatmin edeceğini belirttim. Fallar kendi içlerinde bir çok kategoriye ayrılmaktadır.Bu kategoriler kültürlere göre bakım farklılığı ve yorum farklılığı getirmektedir.Fallar arasında sizi en çok tatmin edecek ve gerçekleri tek dile getirebilecek fal çeşidi Yıldızname‘dir.Yıldızname hakkında kategorimizden bir çok bilgiye ve ne derecede yorumlama sistemine sahip olduğu hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Bir çoğumuzun adeta alışkanlık haline gelen fal çeşitleri : Kahve falı,Tarot falı,İskamil Falı,Su falı ve Yıldızname’dir. Kahve falı ve tarot falı cafe ortamına düştükten sonra geçerliliğini neredeyse yetirecek hale gelmiştir.Sebebi ise bir çok kişinin bunu ticari kaygılarla yapmasından dolayı kaynaklanmaktadır.Buna rağmen bazı cafelerde çok ünlü tarot ve kahve falı bakanlar mevcuttur.Ve bu ünlü bir kaç arkadaş da işinin ehlidir. Fakat bu fal çeşitleri sizi ne derecede tatmin edecek orası meçhul.

Ücretsiz Online Tarot Falı Bakımı İçin Tıklayın!

Çünkü bu iş artık ticari kaygılarla beslendiği için karşı tarafın sizi başından sağmak yada kestirip atmak için sadece 5 ile 10 dakikasını harcayacaktır.Bir başka müşteriyi almak istediğinden yada almaya mecbur olmasından dolayı yorum kabiliyetini tam anlamıyla %100 performanslıda kullanamayacaktır.

Fal Baktırmak İstiyorum Hakkında Yorumlar

ekrem öksüzer diyor ki:

işlerim nasıl olacak

serpil koç diyor ki:

işlerim ve aile hayatım nasıl olack

sarey axmedova diyor ki:

ozel hayatim nasil olacak?

ev alacagizmi

Ask hayatim bu sene nasil gececek 🙁

Hızlı Yorum Yaz
Adınız & Soyadınız
Mail Adresiniz
Web Siteniz
Yorumunuz