Burcunuz:

Doğum saati:

By 01 Aralık 2010

fal-buyu[1]

Fal günümüzde meraklilarin cok olduğu bir cesit eglence bicimidir.Meraksız biri olsanız bile mutlaka “ Fala inanmayın ama falsızda kalmayın… “ sözünü duyduktan sonra mutlaka merak içerisine girmişsinizdir. Herkes yaratılış gereği yaşamındaki evreleri merak eder ve sorgular.Hele ki özel dönemlerde bu ilgi ve merak daha da artar ve o dönemlerde neler olacağını düşünür.Gelecekle ilgili cevapları merak eder ve bunun arayışına girer.Peki bu nasıl yapılabilir ?
Bunun cevabını herkes biliyor ! FAL. Peki fal nasıl bakılır yada hangisi kesin sonuç verir diye düşünebilirsiniz.Dünyada bilinen fal sayısı binden fazla olduğu söylenmektedir.Belirli metotlar ve mekanlar kullanarak gelecek yine görülebilir.Bir bakıma gelecek veya bilinmeyen geçmiş hakkında haber verme iddiası anlamına da gelir.
Fallardaki amaç bellidir,geleceğin görülmesi.Ama bunların birçoğu için oldukça fazla bilgi ya da doğuştan gelen bazı yetenekler gerekir.Bu yetenekler doğrultusunda algıları açık olan insanlardan gelecekten haber aldığına inanır ve çeşitli yöntemlerle,mekanları kullanarak insanların meraklarını gidermeye çalışırlar.Falcılığın tarihi oldukça eski zamanlara dayanmaktadır,M.Ö. 4000 yıllarında falcılık yapıldığını gösteren belgeler bulunmuştur. Falcılık tarih boyunca batıl din mensuplarınca rağbet görmüş ve hekimlerin tamamlayıcı unsuru olarak ta kullanılmıştır.
Varoluşundan beri insan oğlu merak ve öğrenme iç güdülerini bir türlü yenememiştir. Birazda olsa bunu yatıştırmak ve ihtiyaçlarını gidermek için fal bir nebze çözüm olmuştur.Bununla beraber de bu işi meslek haline getiren insanlar çıkmış ve yüzyıllardır süre gelen bir meslek haline gelmiştir.

Fal Nedir Tüm Çıplaklığıyla ( Nasıl Yapılır,Nasıl Bakılır)

Medyum Atusa

Fal Nedir ve Nasil Bakilir Hakkında Yorumlar

Burcu Şimşek diyor ki:

Süper açıklayıcı ve yararlı bir anlatım olmuş.Rabbim sizi başımızdan eksik etmesin atusa hanım

Bella diyor ki:

benim hayatım değişti 1 yıl önce gayet mmeuunnm ozamanlar bana teefonda destek veren ve her sorumu cevaplayan atusa hanıma çok teşekkürederim . çok sabırlı ve anlayışlı bir kişiydi .

Hızlı Yorum Yaz
Adınız & Soyadınız
Mail Adresiniz
Web Siteniz
Yorumunuz