Burcunuz:

Doğum saati:

By 13 Ağustos 2011

FAL / FALCILAR

Falcı Bacı

Çok iyi hatırlarım ufaklığımda sokaklarımız da ve herkesin hürmet ettiği mahalle hocalari vardı.Bu mahalle hocaları şimdi ki medyum hocalarımız gibi hastalığı olanlara şifa derdi olanlara derman dağıtır ve iki ekmek parasına yardımcı olurlardı.Tabi ozamanlar paranın kıymeti bu kadar yoktu ve bu işi paraya yorarak yapan ticari olaya döken hocalar yoktu.Eğer böyle bir meziyeti,yeteneği olan hocalar var ise hepsi Allah Rızası için çalışıyor ve üç beş ekmek parasını alıp el uzatana elini uzatmaya devam ederdi.

FALCILAR

Şimdi baktığımız da ise falcıların,medyumların,medyum hocaların cirit attığı bir dönemdeyiz.
Bu arada bazı ziyaretçilerim soruyor medyum ile medyum hoca arasında ki fark nedir.Bu konuyu bir çok makalemde açıkladım eğer kontrol edip okurlar ise medyum ile medyum hoca arasında ki farkları analiz edebilirler.
Neyse konumuzu dağıtmadan devam edelim .

 

Ücretsiz Online Tarot Falı Bakımı İçin Tıklayın!

 

 

FALCI BACI NE DIYOR ?

Herkesin mutlu birşeyler duymaya ihtiyacı var ve mutluluğu hak ediyor.Bunda hepimiz hem fikirdeyiz.Peki bu mutlu birşeyler duymaya ve mutluluğu hak eden insanların zaaflarıyla oynayanlar neyi hak ediyor ? Hak ettikleri yerlerdeler mi ? Bence değiller.

Bunalma derecesine geldiğim şarlatanlardan bahsetmek istemiyorum çünkü onlar için özel makaleler ve yazılar yazdıkça insanlar duymamışcasına onlara koşup ceplerini boşalttırıyorlar.

 

FALCI BACI nereler de ?

Fal psikolojik olarak mutluluk adına pozitif enerji veren en önemli kaynaklardan biridir.Herkesin bir Falcı Bacısı vardır ve herkesin gelecekten beklentileri vardır.

Sizin gelecekten beklentileriniz neler? Diye sorduklarında aşk,para ve aile saadeti ön safhada yer alır.Sanki sağlığa ihtiyacımız yok gibi..

“Hak Te`ala sifasini yaratmadigi hicbir dert yaratmamistir…
her kim o sifayi bilirse ilac edip kurtulur..
her kim bilemezse o dertle kalir..
fakat ölümün dermani yoktur….”
(Buhari, Et`ime)

Dedim ya eskiden mahalle aralarında ki hocalarımız derdine derman isteyene derman şifa isteyene şifa dağıtırdı.Şimdi ki gençliğimiz  ve milletimiz sanki artık şifaya,sağlığa ihtiyacı yok da sadece para ve aşka ihtiyacı var gibi temennilerde bulunup yardım isterler.
Unutmayın ki sağlığın olmadığı bir yaşamda ne aşk nede para tatlı gelir.

Medyum Atusa

Falcı Bacı Hakkında Yorumlar

Yavuz diyor ki:

Hocam yazılarınızı düzenli olarak takip ediyorum.Neden gazetelerde köşe yazarlığı yapmıyorsunuz ? Gerçekten sizin gibi insanlara ihtiyaç var!

Erzurumlu diyor ki:

Hocam başarılarınızın devamını dilerim

Erzurumlu

EMRE ŞENER diyor ki:

çocuk olcaamı

tesekurler

Hızlı Yorum Yaz
Adınız & Soyadınız
Mail Adresiniz
Web Siteniz
Yorumunuz