Burcunuz:

Doğum saati:

By 26 Ağustos 2011

FALCI TEYZE

Falcı

Birileri diyor ki “Falcı Teyze baksana falımıza öğrenelim evlenebilecek miyiz,geleceğimiz ne olacak,para pul sağlık sahibi olacakmıyız.”

Fala ne meraklı milletiz değil mi ? Belkide bu bir merak değil bir ihtiyaçtır! Her zaman savunduğum birşey vardır ki bazılarını nedense rahatsız eder.Eğer birşey sizi psikolojik olarak da rahatlatıyorsa ve bu bize fiziki,maddi ve manevi zarar vermiyor ise neden bundan mahrum kalalım.

Falcı Teyze Sonum Ne Olacak ?

Kaderin ne kadar değişken olduğunu ve bazen yaptıklarımızın hayatımızı ne derecede etkilediğini bir çok kez makalelerde yazdım.En ufak bir tercihimiz bile hayatımızda bir çok ayrıntıyı değiştirebilir.Bu gün beş kuruş paranız olmaya bilir ama keşfedemediğiniz bir yeteneğinizin gün yüzüne çıkması sizi milyoner yapabilir.

 

 

Falcı Teyze Evlenecek miyim?

O işte gerçekten muallak bir bilmece.Çünkü evlenmek isteyip evlenemeyen,maddi imkanları olmayan,mesheb farklılıklarının getirdiği bazı kısıtlamaları yaşayanlar,kısmeti kapalı olanlar,psikolojik problemleri olanlar vb.. gibi bir çok sebep yüzünden evlenemiyor olabilirsiniz.İlk önce bu problemlerin aşılması gerekiyor.

 

Ücretsiz Online Tarot Falı Bakımı İçin Tıklayın!

 

Falcı Teyze Zengin Olacakmıyım

İş hayatı ve kariyer yada statü sahibi değil iseniz bu soruyu sorup bir mucize bekliyor olmalısınız.Çünkü bir çok işsiz veya standart asgari maaşa çalışanların hayalidir Zengin olmak.Bu demek değildir ki asgari maaşla çalışan yada kariyer sahibi olmayan zengin olamaz.Bunun için önce hedefler belirlemeli ve bu hedeflere doğru yol almalısınız.Herkes’de ticaret kafası yoktur ama Rabbimizin verdiği yetenekler ve akıl vardır.İşte altın kuralda buradan geçiyor.

* Aklını Kullan!

Medyum Atusa

Falcı Teyze Hakkında Yorumlar

ismim Şhla yasim 30 ne zaman evlenecegimi bilmek istiyorum ve kiminle bu evlilikten memnun kalacakmiyim ya kalmayacagim

ismim Şehla

fatma diyor ki:

ismim fatma 13 12 1975 doğumluyum hayatımda hiç bi şey yolunda gitmiyor bekarım ve işsizim bakarmısınız teşekkürler

mavili diyor ki:

Beni etkileyen biri ile tanıştım. Sonra biraz soğukluk girdi. Sizce beni düşünüyormu?

Lale

Hızlı Yorum Yaz
Adınız & Soyadınız
Mail Adresiniz
Web Siteniz
Yorumunuz