Burcunuz:

Doğum saati:

By 11 Nisan 2011

Gelecekte Sizi Neler Bekliyor

Gelecekte sizi neler bekliyor biliyor musunuz ? Kader çizginizin süreci boyunca yaşıyacağınız hayati riskler,kazalar veya başarıya ulaşacağınız noktaya ne kadar yakınsınız ? Yıldızname hakkında neler biliyorsunuz ? Eğer kulaktan

Fal

dolma bilgiler ile tahminlerde bulunuyorsanız direk üstadlarından ne anlama geldiğini öğrenmenizi şiddetle tavsiye ederim.Bu yazım sadece Yıldızname hakkında bilgi sahibi olmak isteyenlere fikir vericek bir makale niteliğindedir.Sadece yıldızname hakkında atıp tutan ve sadece yıldızname hakkında fikir üreten kesimin gözünden kaçırdığı ufak bir noktaya değinmek istiyorum.Hemen hemen hepimiz günlük ,haftalık veya senelik burç yorumlarına bakarız.Yıldızların burçlarla olan ilgisi ve burçların karakteristik yapımız üzerinde ne gibi değişikliklere yol açtığını tüm dünya insanları olarak biliyoruz.Ozaman hemen dikkatinizi şuraya çekmek istiyorum Yıldızname dışında bu kadar köklü ve burçlarla hareket eden başka hangi fal çeşidi mevcut?

Eğer burçlara bu kadar inanıyorsak neden yıldızname’ye başka bir gezegenden gelme bir obje olarak bakıyoruz.Peki tarot nedir ? Gerçi tarotcu dediğim için kızacaklar kendileri astrolog denmelerini istiyor ama yıldız haritası çıkart dediğimize dur ben analizde bulunayım derler:.”E illa istiyorum” derseniz bir kaç gün sonra mailinizde yada adresinize postalarım derler.Yıldızname nedir ve yıldızname hakkında bir çok bilgiyi internet ortamında ya da satılan kitaplarda bulabilirsiniz..Yıldızname tüm gerçekliğiyle başladığı andan itinaren bir filim şeridi halinde ele alınır.Olayları anlık aktarır ve iki hafta sonrasında bize farklı birşeyler söyleyebilir.Sebebi ise herhangi bir davranış veya kararımızın hayatımızı çok farklı bir şekilde değiştirmesi.

Ücretsiz Online Tarot Falı Bakımı İçin Tıklayın!

Dikkatinizi çekmek istediğim bir nokta var yıldızname yıldız hareketlerinden ve gizli ilimlerden beslenen bir bakım çeşididir.Tarot kağıtları her açtığınızda aynı düşmesi milyonda bir’dir..Dolayısıyla her açtığınızda farklı yorumlar getirebilirsiniz.Bu kahve falı içinde geçerli.Fakat yıldızname her açılışında kaderinizde herhangi bir değişiklik olmadığı sürece aynı cevapları verir.

Gelecekte Sizi Neler Bekliyor Hakkında Yorumlar

NASIF diyor ki:

geleceimle ilgili neler olacagini orenmek itiyorum ve su anda yurt disinda calisiyorum ve esim beni aldatiyo mu onu orenmek istiyorum bana karsi dusunceleri nedir ismi Radka

kakiv jivot me ocakva i kak wte sam finansovo

admin diyor ki:

Ne razbiram Bulgarski.Pi6e Turski ili Angliski!

hayatimda neler olacani bilmek istiorum

para kazanacami

Hızlı Yorum Yaz
Adınız & Soyadınız
Mail Adresiniz
Web Siteniz
Yorumunuz