Burcunuz:

Doğum saati:

By 02 Aralık 2010

Giden Sevgiliyi Geri Getirmek için uygulanacak bir çok yöntem ve taktikler bulunmaktadır.Bunu büyü çeşitleri ile vefk yöntemleri ve diğer uygulamalar
ile başarabilmeniz mümkündür.Ama unutmayın ki internette ve kitaplarda tarif edilen; giden sevgiliyi geri getirme büyüleri ve uygulamaları pekde sanıldığı kadar işe yaramamaktadır.Unutmayın ki
o kitapların %99.9’luk bütünü sadece ticari kaygılarla yazılmış ve satılıyordur.Burada size kalan tek şey bilgi edinmek ve bilir kişiler aracılığıyla bu yöntemler için yardım almaktır.
Çok güçlü ve emek istenen yöntem çeşitlerine girmektedir.Bunun için mezarlıklara gömülen özel hazırlanmış dualı yumurtalar,birbirine yüzyüze bağlanan kaşıklar,ocak üstünde çekilmemiş karabiberleri yakmak tabi dualarıyla birlikte.

İnternette: %100 Kesin Çözüm Bağlama Büyüsü,7 Günde Garantili Aşk Büyüsü gibi reklamlar görüyorum.Bunların hepsi aşk,sevgili,evlilik ve bağlama büyüleri ile ilgili.Bu şarlatanlara paralarınızı kaptırmayın.Onların fotokopi kağıtlarına veya karalama yaptıkları kağıtların hiç bir tesiri olmamaktadir.Kaldı ki bu insanların hayatta başarabildikleri sadece insanları kandırmak ve sömürmektir.

Giden sevgiliyi geri getirme uygulamaları için daha çok aşk büyüleri ve bağlama büyüleri tercih edilmektedir.Bunun için özel uygulamalar bulunmasına rağmen tesiri ve zaman açısından dolayı Aşk Büyüsü ve Bağlama Büyüleri uygulanır.
Giden Sevgiliyi Geri Getirme yöntemlerinde unutmamanız gereken birşey vardır,zaman zaman aralıklarla yapılan bu uygulamalar bilir kişi tarafından desteklenmeli ve kontrol edilmelidir.

 

Giden Sevgiliyi Geri Getirme Hakkında Yorumlar

ayse diyor ki:

Benim yorumvarımda yayınlanmadı

admin diyor ki:

sistemde bir tek yorumunuz var oda bu .. lütfen tekrar tarafımıza iletin

damla diyor ki:

niye artık kimse yorum yapmıyo arkadaşlar lütfen duygularınızı bizimle paylaşın

optimize diyor ki:

Herkes gizli ilimler ile ilgili sırrını paylaşmak istemeyebilir sonuç itibari ile sizlerin parmaklarından dökülen kelimeler burada yayınlanıyor herkes paylaşımcı olmayabilir damla hanım.

peri diyor ki:

5 aylık zorlu ve sabırlı bir süreç sonrası eşim tekrar görüşmek istediğini herşeyi unutmamız gerektiğini çocuklarımız için ve bizim bu süreci atlatamayacağımızı düşündüğünü söyledi yarın görüşüp konuşucaz herşeyi tekrar bir araya geliyoruz çok teşekkür ederim ablacım sana ne kadar teşekkür etsem azdır eşim barışmak istediğini söyledi inan mutluluktan ağlamaktan yazamıyorum çok teşekkür ederim ablacım çok

Hızlı Yorum Yaz
Adınız & Soyadınız
Mail Adresiniz
Web Siteniz
Yorumunuz