Burcunuz:

Doğum saati:

By 02 Aralık 2010

Giden Sevgiliyi Geri Getirmek için uygulanacak bir çok yöntem ve taktikler bulunmaktadır.Bunu büyü çeşitleri ile vefk yöntemleri ve diğer uygulamalar
ile başarabilmeniz mümkündür.Ama unutmayın ki internette ve kitaplarda tarif edilen; giden sevgiliyi geri getirme büyüleri ve uygulamaları pekde sanıldığı kadar işe yaramamaktadır.Unutmayın ki
o kitapların %99.9’luk bütünü sadece ticari kaygılarla yazılmış ve satılıyordur.Burada size kalan tek şey bilgi edinmek ve bilir kişiler aracılığıyla bu yöntemler için yardım almaktır.
Çok güçlü ve emek istenen yöntem çeşitlerine girmektedir.Bunun için mezarlıklara gömülen özel hazırlanmış dualı yumurtalar,birbirine yüzyüze bağlanan kaşıklar,ocak üstünde çekilmemiş karabiberleri yakmak tabi dualarıyla birlikte.

İnternette: %100 Kesin Çözüm Bağlama Büyüsü,7 Günde Garantili Aşk Büyüsü gibi reklamlar görüyorum.Bunların hepsi aşk,sevgili,evlilik ve bağlama büyüleri ile ilgili.Bu şarlatanlara paralarınızı kaptırmayın.Onların fotokopi kağıtlarına veya karalama yaptıkları kağıtların hiç bir tesiri olmamaktadir.Kaldı ki bu insanların hayatta başarabildikleri sadece insanları kandırmak ve sömürmektir.

Giden sevgiliyi geri getirme uygulamaları için daha çok aşk büyüleri ve bağlama büyüleri tercih edilmektedir.Bunun için özel uygulamalar bulunmasına rağmen tesiri ve zaman açısından dolayı Aşk Büyüsü ve Bağlama Büyüleri uygulanır.
Giden Sevgiliyi Geri Getirme yöntemlerinde unutmamanız gereken birşey vardır,zaman zaman aralıklarla yapılan bu uygulamalar bilir kişi tarafından desteklenmeli ve kontrol edilmelidir.

 

Giden Sevgiliyi Geri Getirme Hakkında Yorumlar

sedef akın diyor ki:

noluyor yahu

esmerim diyor ki:

eminmisin admin benim daha once ginderdigimi yayinlamadin

admin diyor ki:

Tekrar ve sonkez söylüyorum mutlaka gözümüzden kaçmıştır yoksa yorumların yayınlanmama gibi bir lüksü yok zaten yayınlanması için yorum yapabilmeniz için eleştirilerinizi yada fikirlerinizi paylaşabilmeniz için yorum bölümümüz mevcuttur.

Not:Sahte e-mail adresleri ile yollanan hiç bir yorum sistemimize eklenmez.Belki burada bir yanlışlık yapmış olabilirsiniz.Yorumlarda gerçek e-maillerinizi kullanmak zorundasınız aksi taktirde güven problemi teşkil eder.

gamze diyor ki:

eşimden boşanmak üzereyim lütfen yardım edin

Isimsiz diyor ki:

Lutfen kavusanlar burdan yorumlarinizi paylasin bize morel olsun

Hızlı Yorum Yaz
Adınız & Soyadınız
Mail Adresiniz
Web Siteniz
Yorumunuz