Burcunuz:

Doğum saati:

By 29 Kasım 2010

karabuyu2[1]

Kara Büyü Nedir ve Nasıl Yapılır yazı başlığımızda kara büyüyü ve yapabileceklerini,nasil yapildiklarini ele almıştık.Biraz daha detaylara inelim diyorum ve kara büyünün çeşitlerine bakacak olursak, ülkemizde genellikle kullanılan kara büyü çeşitleri aşağıdakilerdir:

41 iğneli sabun büyüsü
İğneli bebek büyüsü
Kilit Büyüsü
Kiriş Büyüsü
Yumurta Büyüsü
Tırnak büyüsü
Kartal Kanı
İç çamaşırına yapılan büyü
Domuz yağı büyüsü
Balmumu büyüsü
Nohut ve fasulye büyüsü
Kaşık büyüsü
Dardahan tohumu büyüsü
Yarasa kanı ve yarasa kemiği ile yapılan büyü
..

Ve daha bunlar gibi  sayamayacağımız binlerce kara büyü yöntemleri ve uygulamaları bulunmaktadır.

Kara Büyü Çeşitleri Nelerdir

Medyum Atusa

Kara Büyü Çeşitleri Hakkında Yorumlar

ben evimde insan şeklinde bir ibranice yazımlı büyü gördüm ve buna benzerleride gördüm bunlar ne büyüsüdür

admin diyor ki:

Uygulamayı görmeden birşey demek doğru olmaz.

DİLEK diyor ki:

iyi günler erkek arkadaşımın bayan kuzeni örtülü değilim ve de benimle zaman geçiriyor onlara zaman ayırmıyor diyebeni sevmiyor ve aileye benim basit biri olduğumu ve akla alınmayacak sözler söyleyerek beni olmadığım bir kişi gibi gösteriyor.Erkek arkadaşımla iyi ve saygın bir ilişkimiz var ama ne zaman onun konusu geçse ikimiz de kırıcı oluyoruz.Bayan kocasından ayrılmış ve ailede de herkes hakkında konuşan dedikodu yapan sevilmeyen biri bir tek benimki sahip çıkmış yanında çalıştırıyor.onun yanında telefonlarım bile açılmıyor ama benim yanımda aranırsa onun tel açılıyor.sizden isteğim sabun büyüsü için gerekli olan tarifi bana iletmeniz ya da ondan kurtulmam için başka bir şey varsa o da olur.
geçen hafta kardeşiyle konuştum bana kuzeninden ayrılayım diye büyü yaptırmış kötüdür dikkatli ol diye söyledi.Gerçekten 1 haftadır kendimi çok halsiz hissediyorum.herşey üzerime geliyor iş yerindeki bölümüm kapatıldı ve toplu işten çıkartma yapıldı bunlardan biri de bendim.zor durumdayım ne olur acilen yardım edin Allah rızası için.

Sinem diyor ki:

Dilekcim sabun buyusuyle ilgili bilgi bulabildin mi?? benim de cok ihtiyacim var. eger bulduysan bana perperik26@gmail.com adresinden ulasabilirsin, yardimci olrsan cok sevinirim

gulbenergen18 diyor ki:

AYBAŞI KANI BÜYÜSÜ

Sevgi ve karşı cinsi bağlama için yapılan bir büyü şeklidir. Yapılan özel işlemlerden geçen aybaşı (regl) kanı tatlı yiyeceklerle karıştırılarak sevgisi kazanılacak erkeğe yedirilir.

EŞEK DİLİ BÜYÜSÜ

Kadınların kocalarına kendi sözlerini dinlemesi amacıyla yaptırdıkları çok bilinen bir büyüdür. Bazı okumalar yapılmış eşek dilini kocasına yemeklerle birlikte yedirmesiyle yapılır. Kocaları eşlerine karşı sesini çıkaramaz, susar ve karısının dediklerini yapar.

SABUN VE SAÇ BÜYÜSÜ

Sabun ve saçla yapılan bu büyü öldürücüdür. Büyü yapılmak istenen kimsenin saçından birkaç tel alınır. Hiç kullanılmamış bir kalıp sabuna sarılır. Sabuna kırık bir iğne batırılır ve belirli bir dua okunur. Sonra bu sabun kör bir kuyuya atılır. Sabun suda eridikçe büyü yapılan kişi de evinde erimeye başlar ve yatağa düşer.

KAŞIK BÜYÜSÜ

İki sevgili, eşler ya da kardeşler için yapılan bir büyüdür. İki tahta kaşığın üzerinde işlemler yapılır. Yeni ölmüş birinin mezarı açılarak kefeninden bir parça yırtılır ve kaşıklara sarılır. Belirli işlemler sonrası eğer iki tahta kaşık yüz yüze gömülürse, büyü yapılan kişi büyü yaptırana bağlanır, etkisi altına girer, onu kalbinden ve beyninden çıkaramaz. Kötü niyetle yapılırsa, iki tahta kaşık ters olarak mezarlığa gömülür. Bu işlem, bir insanın diğerinden kopması, nefret etmesi, ondan uzaklaşarak kin duyması amacını güder.

DOMUZ YAĞI BÜYÜSÜ

Eşleri ayırmak için çok kullanılan şeylerden biri de domuz yağıdır. Büyüyü yapacak olan kimse bir parça domuz yağını alır, koynuna sokar. Sonra bir kiliseye giderek rahipten kendisini okumasını ister. Rahip bu isteği kabul ederek o kimseyi okursa maksat gerçekleşir. O insan okunurken koynunda gizli domuz yağı da okunmuş olur. Bu okunmuş domuz yağını çiftin yattığı yatağa koyarsa, o zaman karı koca birbirini domuz gibi görmeye başlar, birbirinden nefret ederler. Büyüyü yapan kişi, eğer yatağa koyamıyorsa, sokak kapısına sürer, bu da tartışma ve kavgalara yol açar. Domuz yağı, iki kişiyi birbirinden ayırmak, ticari hayatı yok edip dağıtmak, itibarın kaybolması, yıldızın düşmesi gibi bir çok kötü amaç için kullanılabilir.

ÖLÜ TOPRAĞI BÜYÜSÜ

Ayırmak için yapılan büyülerde ölü toprağı kullanılır. Ölü toprağı bir mezardan alınarak ayırmak istenilen kişilerin yatağına serpilir. Çift o andan itibaren birbirinden ayrılır. Ölü toprağı serpilirken belirli dualar ve sözler söylemek gerekir.

KİLİT BÜYÜSÜ
İnsanın nasibini ve kısmetini kapatma amacı güden bu büyü çeşidi, özellikle genç kızların çekemeyenleri tarafından evlenmemesi amacıyla yapılır. Kısmeti çıktığında herhangi bir sebeple evlenme gerçekleşmez ya nişanlıdan ayrılır ya da isteyenler vazgeçer. Kilit büyüsü ile bir kişinin iş hayatı sona erdirilmeye de çalışılır. Açık olan bir asma kilide okumalar yapıldıktan sonra kilit kapatılarak yapılan bir büyüdür.

YUMURTA BÜYÜSÜ

İyi ya da kötü amaçlarla kullanılabilir. Önce, yumurta delinerek içi tamamen boşaltılır. Ya alevli ateşte yakılır ya da içine tılsımlar konularak toprağa gömülür. Bereketsizlik için kullanıldığı gibi eşleri birleştirmek içinde yapılabilir.

PAMUK ÇEKİRDEĞİ BÜYÜSÜ

Üç pamuk çekirdeğinin üstüne birer defa “Tuncina” duası okunur. Sonra kızla evlenmesi istenen erkeğin ismi söylenir ve çekirdekler adamın kapısının eşiğine gömülür. Kısa süre sonra erkeğin kızla evlendiği söylenir.

KURŞUN BÜYÜSÜ

Bir levha kurşunun üzerine istenen kimsenin ve annesinin adları yazılır. Sonra “Tuncina” duasının baş kısmı yazılarak ateşe atılır. Kurşunu atarken de “Bu kurşun nasıl erirse…..da benim için öyle erisin bana gelsin!” denir. Kurşun eridiğinde o kişinin dayanamayarak geldiği söylenir.

SAYGI BÜYÜSÜ

Sevdirmek için bu büyüden de yararlanılır. Böylece kendisini sevmeyen, beğenmeyen birini bile kolaylıkla bağlar. Bu büyü yapıldığı zaman büyülenen kimse deli gibi aşık olur. Büyü yapanı görmediği zamanlar kederinden ölecek hale gelir. Pek çok çeşit “MUHABBET BÜYÜSÜ” vardır. Büyülenen bir yiyeceği istenen kimseye yedirmek veya okunmuş çiçeği koklatmak yeterlidir.

AT NALI BÜYÜSÜ

Eski bir at nalının üzerine sevmesi istenilen kişinin adı ve “Ayet-el Kürsi” suresi yazılır. Küllü bir ateşin dibine nal yerleştirilir, yalnız bu ateş hiç sönmeyecektir. Ancak ateş yandığı sürece o kişinin aşkı devam edecektir.

KARABİBER BÜYÜSÜ

Akrep, çıyan, yılan gibi zehirli hayvanların sokmaması için yapılan efsunlarda, genellikle kara biber kullanılır. Efsunlanan kişiyi hayatı boyunca hiçbir zehirli hayvan sokmaz. Ayrıca, sevgi amaçlı yapılırsa, 41 adet karabiber okunur, metal bir levha üzerinde 7 gün boyunca yakılır.

BAKIR BÜYÜSÜ

Bir bakır levha üzerine Allah’ın sıfatları yazılır ve yüksek bir yere asılır. Her gün seher vaktinde kalkılıp bu bakıra bakılarak istenen kimsenin helal sevgisi için dua edilir. Böylece o kimse gelir ve bakır orda durduğu sürece bir daha ayrılmaz.

YARASA KANI BÜYÜSÜ

Yarasa kesilerek kanı sevilen kimsenin eşyasına yahut üstüne sürülür. Veya bu kandan bir iki damlası istenen kişinin içeceği bir şeye karıştırılır. Yarasanın ölüsü de o kimsenin kapısının eşiğine gömülür. Büyülen kimse aşık olur ve bir daha ayrılmaz.

YARASA KEMİĞİ BÜYÜSÜ

Yarasanın çatal kemiği ile yapılan bu büyü, çok etkili ve şiddetli. Muhabbet ya da bağlama amacıyla yapılırsa, kişinin bütün duyguları esir alınır. Amaç, büyüyü yaptıran kişinin, büyü yapılanı dilediği gibi kullanması.
TIRNAK BÜYÜSÜ

Bir kadının kestiği tırnak, bir kapta yakılıp kömür haline getirilir ve ince ince dövülerek toz haline getirilir. Bu toz, sevmesi istenen kimsenin yiyeceğine veya içeceğine karıştırılır. O kimse bunu yedikten sonra bağlanır ve bir daha ayrılmaz.

NOHUT BÜYÜSÜ
Kırk bir tane nohudun her birinin üstüne bir “İhlas” duası okunur. Sonra nohutlar bir kaba konularak ağır ağır pişirilirken sevmesi istenen kimsenin adı tekrarlanır. Nohutlar iyice pişince o kişinin içine büyük bir aşk ateşi düşer. Her şeyi terk ederek koşa koşa geldiği söylenir.

İÇ ÇAMAŞIRINA YAPILAN BÜYÜ

Sevilen kişinin giydiği eşyasını alarak da büyü yapılabilir. Özellikle tene giyilen şeylerden çok yararlanılır. Böyle bir eşyanın bir parçası yırtılarak üstüne “Tuncina” duası yazılır. Sonra parça ateşe atılır. O kimse başkasına bağlı olsa da ona yüz çevirir ve büyüyü yapan kişiye gelir

KİRİŞ BÜYÜSÜ (CİRİŞ BÜYÜSÜ)
Bu büyü çeşidinin çok yönlü amaçları vardır. Kiriş ya da çiriş denilen bir tür bağırsak kullanılır. Kiriş artık piyasada bulunmayan bir ip şeklidir. İnsanların nasip ve kısmetleri ile dillerinin bağlanması, erkeklik ya da kadınlık duygularının yok edilmesi için sıkça başvurulur. Kirişin toprağa gömülmesi ve toprakta erimesi nedeniyle son derece etkilidir.

KURU ÜZÜM BÜYÜSÜ

Yirmi bir tane kuru üzümün üstüne bir “Yasin” okunur. Sonra bunlar bir kapta ağır ağır kavrulur. Üzümler kavrulurken bir kara dut, bir beyaz dut çubuğu ile bunlar karıştırılır. Bir yandan da “Falanın oğlu ya da kızı… aşkımdan ak dut gibi sararsın, kara dut gibi kararsın. Yemesin içmesin, gözüne uyku girmesin, beni görmedikçe rahat etmesin!” diye tekrarlanır. Üzümler kavrulduktan sonra iki gün içinde büyü yapılan çıkagelir.

SAÇ BÜYÜSÜ

Sevilen kimsenin yedi tel saçına “Ya Vedût” esması okunur ve saçlar ateşe atılarak yakılır. O kimse aşktan delirecek gibi olur ve yapan kişiye gelir.

SABUN BÜYÜSÜ

Kişinin yavaş yavaş erimesi, ticari hayatının dağılıp, başarısızlıkla sonuçlanması için yapılır. Sabuna 41 iğne batırılarak bazı işlemler uygulanır. Ardından sabun suya atılır. Sabun suda eridikçe sonuca ulaşılır.

İĞNELİ BEBEK BÜYÜSÜ

Bu büyü çeşidinin ulaşmak istediği nihai amaç ölüm. İğneli bebek büyüsü ile önce insanın psikolojisi, daha sonra da bedeni hedef alınıyor. Yaşanan sıkıntıların, ölümle sonuçlanması amaçlanıyor.

SİCİM BÜYÜSÜ

Bir sicime kırk bir düğüm atılır. Bu istenen kişinin geleceği sırada kapının önüne bir paspasın altına yerleştirilir. O kimse oraya bastığı an bağlanmış olur. Bir daha da ayrılmayı düşünmez. Yalnız her düğümü atarken o kimsenin adını söylemelidir.

BAKLA BÜYÜSÜ

Kırk bir tane baklanın üstlerine bir adet Esma çekilir. Ondan sonra baklaların her gece bir tanesi ateşe atılarak, “…benim aşkımdan yanıp tutuşsun ve hemen gelsin” denilir. Kırk bir gece içinde istenen kişinin geldiği söylenir. Bazen daha birkaç bakla yakıldığı halde gelebilir, o durumda diğer baklaları yakmaya devam etmek gerekir. Aksi halde büyü yarım kalacağı için gelen kimse de birden soğuyarak geri dönebilir.

GÜL BÜYÜSÜ

Bir gülün üstüne bir adet Esma ve “Tuncina” suresi okunur ve bu, beğenilen kimseye verilir. Kendisi bu çiçeği koklar ve bir daha ayrılmamak üzere aşık olur. Ancak böyle bir çiçeği büyü yapılacak kişinin eline vermek, başkalarıyla yollamamak gerekir.

ŞEKER BÜYÜSÜ

Bir şeker veya tatlı üzerine kırk bir adet “Bismillahirrahmanirrahim” okunur ve sevilen kimseye yedirilir. O kimse o andan itibaren neşe, huzur ve sevgi duyar. Aslında diğer büyülerle karıştırmamak gerekir. Bu iş iyi niyetle yapılırsa bir zararı yoktur. Çünkü tatlı yiyen kimsede sadece huzur ve mutluluk olur. Bunun etkisi de uzun süreli değildir.

İNCİR BÜYÜSÜ

Taze bir incirin üstüne Ya Bedduh, Ya Kısmet, Ya Muhabbet sözleri bin kere okunur ve sonra sevilen kimseye yedirilir. Böylece o kimse aşık olur ve kalbiyle bağlanır bir daha da ayrılmayı istemez.

MUM BÜYÜSÜ

Bir mum üzerine istenen kişinin annesinin adı ve isteklinin kendi adı yazılır. Bunun üzerine de bin Esma okunur. Gece yarısından sonra büyüyü yapan kimse, ´Bu mum nasıl yanıyorsa, sende benim için öyle yan´ diyerek mumu yakar. Ama mumun yedide biri yanınca söndürür. Ertesi gece yine aynı şeyi tekrarlar. Böylece mumu yedi gecede yakar. Erimiş mumu da harlı ateşe atar ve yine aynı sözleri tekrarlar. Böylece o insan sevgiden yana yana çıkagelir.

KABAK BÜYÜSÜ

Sevgisi sönen, unutan, bıkan ve giden birini geri getirmek için de büyüden yararlanılır. Pek çok muhabbet büyüsü sönen aşkı canlandırmaya yeter. Ancak araya soğukluk girdiyse ve o kimse çok uzaklardaysa, o vakit çok daha kuvvetli bir büyü gerekebilir. Bir bal kabağı oyulur ve yandan çekirdekleri çıkarılır. Bu çekirdeklere onbir Esma okunur. Sonra bu çekirdekler tekrar kabağın içine konur. Kabak gidenin gelebileceği tarafa, yüksek bir yere asılır. Orada kurumaya bırakılır. Kabak kuruyup düştüğü gün, o kaçan, unutan, giden kimse büyük bir sevgi ve istekle geri döner. Bir daha da ayrılmaz.

BALMUMU BÜYÜSÜ

Balmumu insan ya da başka şekiller haline getirilir. İğneli ya da iğnesiz olarak üzerinde işlemler yapılır. İyi niyetle kullanılırsa, muhabbet, kaynaşma ve aile ortamının güzelleşmesine yol açar. Kötü niyetle büyü yapılırsa, kişinin ailesini dağıtmak, ticari hayatı olumsuz etkilemek, toplum içindeki itibarını düşürmek hedeflenir.

NOHUT BÜYÜSÜ VEYA FASULYE BÜYÜSÜ

Nohut veya fasulyeler belli işlemlerden geçirilir. Daha sonra bunlar içi su dolu bir kavanoza atılıyor. Nohut ve fasulyeler şiştikçe beklenen amaç gerçekleşir. Bu büyü çeşidi ile hem nefs, hem de beden bağlanmaya çalışılıyor. Mesela, hırsızlık yapan bir kişinin pişmanlık duyup çaldığı malı geri getirmesi amaçlanır.

DARDAĞAN DARISI BÜYÜSÜ

Ilgın tohumu da denilen bu bitkiyle büyü yapılan kişiye huzursuzluk vermek, aile ortamının ve işinin dağılması gibi amaçlar hedeflenir. Bu büyü türü, birbirini çok seven iki insan arasındaki duyguların yok olması amacıyla yapılır.

SAFRAN BÜYÜSÜ

Büyülerin iptalinde ve kişilerin tıp dışındaki sorunlarının giderilmesinde safran kullanılır. Safran ve misk-i amber karışımı ile temiz bir beyaz kâğıt üzerine gerekli yazılar yazılıp suya atılır veya toprağa gömülür.

BAKIR LEVHA BÜYÜSÜ

Vefk şeklinde koruma olarak kullanılır. Bakır levhanın üzerine bazı ayetlerle birlikte tılsımlı rakamlar yazılır. Kişinin çeşitli etkilerden kurtulması ve rahatlaması hedeflenir.

GÜMÜŞ LEVHA BÜYÜSÜ

Bir gümüş levha veya yüzük üzerine belli tılsımlar kazınır. Kişinin büyüye karşı korunması, başkalarına şirin görünmesi, iş ve özel hayatında başarılı olması hedeflenir.

DEFNE YAPRAĞI BÜYÜSÜ

7 ya da 14 adet defne yaprağı üzerlerine bazı dualar ve tılsımlar yazılarak alevli ateşte yakılır. Sonuçta sevgi ve muhabbet gelir.

KOKA TESPİHİ BÜYÜSÜ

Koka ağacı tespihi kullanılır. Sevgi ve muhabbet için 3 veya 7 adet tespih tanesi üzerine yazılar yazılarak veya okunarak 3 veya 7 gün yakılır.

CEVİZ BÜYÜSÜ
Bir kişiyi etki altına almak için ceviz kabuklarının üzerine tılsım ve dualar yazılır. Ardından iki kabuk birleştirilerek toprağa gömülür.

BİLEZİK BÜYÜSÜ

Düğünlerde geline takılan bileziklere yapılan bir büyüdür. Tılsımlar uygulanan bileziği takan gelinin evlilik sonrasında zamansız bayılmalarına neden olur.

ÖLÜM BÜYÜSÜ

Çeşitli iplere sarılmış küçük heykelcikler veya insan figürleriyle yapılan bir büyüdür. Amacı yapılan kişiyi öldürmektir. Bu küçük heykellerin mezarlıklara gömülmesiyle kişinin ölümü hedeflenir.

KÖTÜLÜK BÜYÜSÜ

İnsanlara zarar vermek için yapılan en etkili büyülerden biridir. Büyünün yapımında yılan zehri kullanılır. Büyü yapılan kişi, anlaşılmayan bir şekilde sürekli kötülük ve şerli işlere karışır. Toplumda kabul görmeyen işleri yapmaktan zevk alır.

YILAN BÜYÜSÜ

Eskiden aktarlarda bulunan yılan suyu ile yapılan bu büyü yılan suyunun kolayca bulunmayışı sebebiyle fazla ilgi görmese de çok kolay bir büyü olması ve etkisinin kesinliği sebebiyle büyücülerin tercihi olmuştur. Yılan büyüsü rakibin mal mülk kaybı için bulunduğu mekâna, ticarethanesine, işyerinin kapısına dökülerek sonuç alınır.

Hızlı Yorum Yaz
Adınız & Soyadınız
Mail Adresiniz
Web Siteniz
Yorumunuz