Burcunuz:

Doğum saati:

By 08 Aralık 2012

Son zamanlardır sektördeki dolandırıcı ve sahtekarların çoğalmasından dolayı yep yeni dolandırıcılık yöntemleri duyuyoruz.Geçtiğimiz günlerde yaptığım bir telefon görüşmesi beni adeta hayretler içerisine düşürdü.Sizlerinde duyduktan sonra aynı şekilde hayretler içerisine düşeceğinizi varsayarak ve bilinçlenmeniz gerektiği için sizlerle paylaşma kararı aldım.

Medyum Atusa

Bazı medyumlar taraflar ile parada veya başka taleplerinde anlaşma sağlanamadığında tehtidler edip zorla para alıyorlarmış.Çevreniz de ki bu tip gözü kara ve tehtidler savuran yada bu işi yaptığını idda edip çok cüzi miktarda paralar talep edenlere asla itibar etmeyin.200 tl gibi bir rakama yada 400 tl gibi bir rakama kişiler,çiftler ve evliliklerin bir araya gelebileceğini nasıl düşünebiliyorsunuz ? Kaldı ki bu medyumların ve hocaların bu hikmetleri var ise neden sizden 400 tl kazanmak için bu işi yapsın ? Kapısına sanatçıları ve iş adamlarını dizmezmiydi ? Kalkıpda bu denli vaadlerde bulunanlara inanmaya devam ettikçe dolandırılacaksınız.MedyumAtusa.Com adresi içerisinde medyumlar hakkında çarpıcı detaylar açıkladım.Biraz göz gezdirmek yerine kara tulumba hoca hoca gezmeye devam ederseniz ağzınız sütten yanmaya devam edicek.

Sahtekar Medyum ile Telefon Görüşmesi Örneği:

Kişi hocayı/medyumu arar ve bir derdinin olduğunu söyler.Hoca ise kişiye yardımcı olabileceğini hatta 7 gün 21 gün yada 41 gün gibi komik rakamlar ile başarabileceğini ve bunun karşılığında 400-500 tl alacağını söyler.Kişiyi inandırmak için boş vaad ve sözlerini bir zehir gibi saçar.Bunun ardından arayan kişi bu piyasada bir çok medyum ve hoca bulunduğu için diğerlerini aramak için bir düşüneyim der veya paranın çok olduğunu bahane ederek telefonu kapatmaya yönelir.Bunu anlayan medyum/hoca hemen şovuna başlar.

-Sana kara büyü yapan hemen söylediğim rakamı hesabıma yollayacaksın!

-Kara büyü ile hayatını mahfederim madem yaptırmıycaksın neden pazarlık yapıyorsun yolla hemen parayı yoksa kocan ile bir daha birlikte olamazsın!
-Tüm kısmetini ve basiretini bağlarım el yüzüne bakmaz sana kara büyü yaparım parayı hesabıma yolla!

Sizlerde bu yalancılara inanıp korkup para yolluyorsunuz yada telaşlara kapılıyorsunuz “bana kara büyü yapacak” diye.Yahu soruyorum size bu adamın böyle bir hikmeti var ise ve bu kadar da gözü kara ise gider banka da ki tüm insanları etkiler ve kasayı boşaltır.Hadi bu fantastik diyorsanız çok basite indirgiyelim.Bu kişiler bu hikmetlere sahip ise ve bu işide para için yapıyorlar ise 400 tl ile ne işi vaaaar ? Halk ile niye çalışsın ? Sanatçıları dizer kapısına, dünya devlet adamlarını dizer kapısına el pençe dururdu herkes önünde.15 kişi den para alacağına bir kişiden alırdı trilyonları vururdu kalkıpda 400 tl için dolandırıcılık yapmazdı!!

Dolandırıcılar sırf önlerini açabilmek için gerçek medyumların önlerini tıkamaya çalışıyorlar sahte web siteleri yaratarak karalamalar yapıyorlar.Bir ara medyum yorumları sitesi vardı medyumlardan 2000tl istiyordu yorum silmek için.İnsanların haklarını korumak adı ile açıldığını söyleyip zalimlerin arkasında para karşılığı duracaklardı.Bakın ne oldu ? Bu tarz sitelere itibar etmeyin çünki medyum şikayet ve yorumları ile alakalı tüm siteler medyumlar tarafından açılıyor.Ya birbirlerini karalıyorlar yada kendilerini ve kullandıkları diğer sahte isimleri övüyorlar.

Tüm makalelerimizde dolandırıcı medyumların çorap değiştirir gibi isim değiştirdiğini söylemiş ve bunları nasıl tespit edeceğinizi söylemiştik.Bazı kişiler belli ki bu söylediklerimizden bir ders çıkarmıyorlar.En büyük ispatını şimdi sizler ile paylaşayım.

Google.com.tr adresine giriş yaparak Medyum yazın ve aratın.Arama sonuçlarında en üstte arka planı sarı olan 3 web sitesi göreceksiniz.Aynı zamanda sağ tarafda sarı arka planlı alt alta dizilmiş 7-8 web sitesi göreceksiniz.Bu listeleri iki günde bir inceleyin göreceksiniz ki iki günde ve aralık bu periyodik zamanlarda devamlı birilerinin ismi gidiyor yeni bir isim geliyor.Aksini idda eden olursa buyursun hodri meydan.Artık gerçekleri görün bu sektörün gerçek isimleri zaten yıllardır var olanlar.Çok dikkatli olun çünki dolandırıcıların eli kulağında.

Eğer internet dünyasında bir medyum yada hoca arıyorsanız Rabbim yardımcınız olsun.Çünkü bu kadar çok dolandırıcı var iken aralarında ki gerçekleri seçmeniz mümkün değil.

Sana Kara Büyü Yaparım Para Yolla Diyenlere İnanmayın! Hakkında Yorumlar

Hızlı Yorum Yaz
Adınız & Soyadınız
Mail Adresiniz
Web Siteniz
Yorumunuz