Burcunuz:

Doğum saati:

By 26 Kasım 2010

KOVA BURCU KADINI

Monarşi,Baskı,Kısıtlanmak, Aşırı Disiplin ve Otorite. İşte sizi çılgına çevirecek 3 kelime. Yaşamınızın sürekli bir monarşi ilişkiler ile geçmemesinin tek şartı bağımsız olmanızdan geçer.

Kova Burcu

Miladını doldurmuş,modası geçmiş,kısacası eski olan her şey ruhunuzu karartmaktadır. Her tür yenilik ise sizi büyük bir coşku ve heyecan getirir, yaşama 4 elle bağlar. “İşte çağdaş bir kadın” denildiğinde bir Kova kadınını karşınızda bulacaksınızdır. Bulunduğunuz her ortamda açık fikirliliğiniz,dobralılığınız,toleransınız, insan sevginizle odak noktası olursunuz. Sizin için hiçbir şey sıradışı,ulaşılamaz ve acayip değildir. Aksine acayip denilen her şey size normal görünmektedir. Duygusal yaşamınızda bağlanmaktan korkar ve çekinirsiniz. Yine de sizinle iyi arkadaş olan biri ile uzun süre beraber kalabilirsiniz. Yaratıcılık gerektiren her tür meslekte başarılı olursunuz yeter ki başınızda bir otorite ve monarşi yaklaşımlar olmasın.
Anahtar sözcüğünüz: “Benim için çok normal.”

KOVA BURCU


KOVA BURCU TAŞLARI

Burç Taşları : Hematit, Granat, Ametist
Ritm Taşları : Sardonlks, Lapla, Agat, Jasper
Tılsım Taşları : Heliotrop
Horoskop Taşları : Ateş Opal, Kırmızı Opal
Enerji Taşları : Safir, Opal
Element : Ateş
Gezegen : Mars (Güç ve Enerjinin Simgesi)
Renk : Turuncu, Sarı, Kırmızı


Kova Burcu Kadını Hakkında Yorumlar

kadriye diyor ki:

Baskıya gerçekten gelemiyorum.Tüm ilişkilerimde sırf bu yüzden ayrılmak zorunda kaldım sevsemde.Bazen sevgi de yeterli olmuyor demekki

Murat diyor ki:

Hayatım boyunca belki de işime yarıyacak bilgileri sizden edindim. Sizi tanımıyorum ama gerçekten seviyorum ve büyük saygı duyuyorum.

Şuanki kız arkadaşımla ilk buluşmaya gittiğim zaman nelerden hoşlandığı hakkında hiç bir fikrim yoktu, sadece facebook’ta doğum gününü görmüştüm o kadar.

Daha sonra yolum sitenize düştü ve burada bahsettiğiniz bilgileri kullanarak ilk buluşmaya gittim..

Şuan çok mutluyuz atusa hanım, kendisine söylemedim ama ben sanırım bu ilişkimi size borçluyum. Çok çok teşekkür ederim.

Feriha diyor ki:

Kadriye hanım gerçekten çok haklısınız.

Hayatımda hiç bir zaman baskıya dayanamadım, baskı nedeniyle benim de hiç uzun süreli bir ilişkim olmadı. Evde kalıcam diye gerçekten çok korkuyorum..

Atusa hanım, kova burcunu aşk ne zaman bulacak? =(

Hızlı Yorum Yaz
Adınız & Soyadınız
Mail Adresiniz
Web Siteniz
Yorumunuz