Burcunuz:

Doğum saati:

Medyum

MEDYUM – MEDYUMLAR

İnsan sadece fizik yapıya sahip bir beden değildir. Aynı zamanda ruhsal yönü olan bir varlık olması nedeniyle bir çok beden içerir. Bunlar en incesinden en yoğununa kadar bir diziliş sürdürür.
Bu bedenlere astral bedenler denir. Ruhsal güç, maddi boyuta hakim olduğu için, madde onun enerjisine karşı koyamaz ve birden dağılır. Medyumlar ruhsal boyutlarla ilişki kurarken bu enerji bedenlerini evrensel boyutlara uyumlayarak trans haline girerler ( yarı uyku hali). Ve bu bedenlerinin yüksek enerjisini kullanarak bir etki alanı yaratır. Bu tamamen medyumun yeteneğine bağlıdır.

Medyumlarda ara bedenler daha güçlü durumdadır. Bu sayede kendi yeteneklerini çok kolay gösterebilir. Her medyumun enerji ve bilinç düzeyi farklıdır. Bu ara bedenler klasik spiritüalizmde perisperi olarak adlandırılır.

Duru Görü medyumluğu, duru işiti medyumluğu, sezgi medyumluğu otomatik yazı medyumluğu şifa medyumluğu en bilinenleridir. Medyum telepatik olabilir, duru görür olabilir, duru işiti medyumu olabilir. Aynı zamanda sezgi medyumluğu dediğimiz bir kavram vardır.

Ruhsal varlığın Medyuma direkt etkisi olduğu durumlara ise bedenlenme medyumluğu denir.
Burada medyumun hitap kabiliyeti çok fazladır. Konuşucu medyumluk da denir.

Yazıcı medyumlukta da yazının taklit edilmesi mümkün değildir. Tamamen ruhsal varlığın yazı stiline göre bir yazı çıkar ortaya. Bu çok ikna edici bir kanıttır. Medyumun yazı karakteri değişir, çok farklı tarzda yazmaya başlar ve bu yazma aralıksız sürebilir. Tamamen Ruhsal Varlık’ın kontrolü altındadır.

Medyumun enerjisi fizik bedenden dışarı taştığı zaman, şifacı medyumluk, darbeci medyumluk (tiptoloji), En son olarak, çok zor bir medyumluk olan Materyalizasyon medyumluğu da bu alana girer.

Ofis Tel: 0212 292 52 34 Ofis Tel 2: 0212 244 03 18 E-Posta: medyumatusa@gmail.com

Medyum Hakkında Yorumlar

Hızlı Yorum Yaz
Adınız & Soyadınız
Mail Adresiniz
Web Siteniz
Yorumunuz