Burcunuz:

Doğum saati:

By 18 Eylül 2011

MEDYUM ATUSA HAKKINDA YORUMLAR

Öncelikle sitemize her gün girip çıkan,adeta alışkanlık edinmiş ziyaretçilerimize ve yorumlarını esirgemeyen destekçilerimize teşekkürlerimi bir borç bilirim.Biliyorsunuz ki bir kaç gün önce Medyumlara yapılan karalama

Medyum Atusa

kampanyaları hakkında bir yazı yayınladım.Sevgili ziyaretçilerim bu hazırlanan komplolar özellikle sektörde ismi sıkça duyulan medyumlara ve hocalara karşı düzenlenen bir

dalavereden başka birşey değildir.İnternetin ne kadar büyük bir derya olduğunu her yazımda dile getiriyorum.Dolandırıcı Medyumlar bin türlü oyun çevirip isimlerimizi kullanarak asılsız ve çok çirkin dille sahte rumuzlar  ile hakkımızda asılsız yorumlar yapıyorlar.Bu oyunlar tamami ile profesyonel Medyumları sektörden koparıp,dolandırma yöntemlerine devam etmek için tezgahlanıp hazırlanmaktadır.
Medyum Atusa Hakkında Yorumları merak edenler zaten çevrelerinden ve Medyum Atusa’dan hizmet almış kişilerden memnuniyetlerini veya memnuniyetsizliklerini öğrenebilirler.Bunun en büyük kanıtı gerçek kişilerdir.

Çok dikkatli olmanızı öneriyorum.Çünkü bu asılsız konulara kulak asarak ve bir şekilde bir yerde dile getirdikçe,sahtekar ve dolandırıcı Medyumların daha fazla insanı dolandırmasına müsama göstermiş olacaksınız.Duyarlı olalım!

Medyum Atusa

Medyum Atusa Hakkında Yorumlar Hakkında Yorumlar

canan diyor ki:

Siteyi tesadüfen gördüm. Bayağı bir dolaştım, mısır piramitleri ile ilgili emek harcanmış yazılar ilgimi çekti. Yıldızname konusu da hep ilgimi çekmiştir ama sitenin her yanında yer alan KANDIRMA; KANDIRILMA konuları nedeni ile hiç inandırıcı gelmedi. Acaba farkı ne ya da beni ikna edebilecek mi diye düşündüm. Tüm endişelerimi de içerir hatta sitede gezerken düşündüğüm olumlu olumsuz herşeyi içeren bir mail attım.. Ancak bir cevap bile gelmedi. Gelen cevap da muhtemelen numaralarımızla iletişime geçin olacaktı.. işte bu nedenle bana pek de farklı gelmedi.. umarım yanılıyorumdur..

admin diyor ki:

Özel hukuki sebeplerden dolayı ne e-mail nede yorumlar aracılığı ile tüm merakınızı giderebilirim.Tabi ki telefon aracılığı ile iletişimde olmak isteyeceğiz.Sebebi bunun çok açık!.. Samimiyet..E-mailinizin ana teması aslında güvensizlik.Siz bir telefon açma samimiyeti bile göstermezseniz benim sadece yazılara döktüğüm cümleler ile nasıl güven ilişkisi sağlayabiliriz ki ? .. Size e-mail gönderiyorum.

isim yokY diyor ki:

boyle biryorum sayfasinin acilmasi bilmeyen kisilerin bilgilenmesi icin cok iyi olmus..ben Atusa hanimi mart ayinda tanidim kendisi gercek bir medyum ve en onemlisi DURUST! zaten kendisini bir kere gormeniz yeterli oluyor..aylardir kendisiyle iletisim halindeyim bir gun bile bir kere bile red edilmedim Atusa hanim tarafindan.zaman zaman aradigim dakikada ulasamadim tabiki ( atusa hanimkn yogun calismasindan dolayi)ama o gun icinde yardimcisi illaki beni gorustirdu.valla ben hem kendisine hem yardimciskna MİNNETTARİM..her ikisi de oylesine iyi İNSANLARKi ALLAH razi olsun her ikisinden de..derler ya her iste bir hayir vardir diye sevdigim adama kavusmak icin gittim dileklerim icin mucizeler gerceklesmeye basladigi gibi yaninda harika iki insan kazandim hayatima..Kendilerini tanimis olmaktan cok mutluyum ve o guzel yureklerine beni evlat gibi kabul ettikleri icin kendilerine sonsuz TESEKKURLER..

Hızlı Yorum Yaz
Adınız & Soyadınız
Mail Adresiniz
Web Siteniz
Yorumunuz