Burcunuz:

Doğum saati:

By 01 Aralık 2010

Medyumlar, trans haline geçerek öbür dünya ile bu dünya arasında ilişki kuran kisilerdir.  Bazilari bilimsel çalışmalar da yaparak bu olayın araştırılmasına katkıda bulunurlar. Fakat Önemli bir kısmı

Medyum

ise bu konuya pek değinmemektedir. Medyum, insanın üzerinde bulunan negatif enerjiyi kontrol altına almaya veya vücuttan dışarı atmaya yol göstermektedir. Kişiyi karşılaşabileceği tehlikelere karşı, geçmiş ve geleceğiyle ilgili bilgi verebilen kişidir.

Medyum Nedir ?

Medyumlar trans yöntemini kullanırlarlar. Trans ; yoğunluğunu vererek beyin enerjisi ile karşısındaki kişinin gizemli halini anlamaya çalışmaktır. Medyum, transa geçtiğinde karşısındaki kişide hissterriği nefatif enerjiyi ortadan kaldırmak amacıyla mistik güçlerden aldığı pozitif enerjiyi kendi enerjisine katmak suretiyle, karşısındakinin negatif enerjisini kontrol altına almaya çalışır. Bu durumların karşısında çoğu sefer kuvvetli olan enerjiye kendilerini kaybedip onun kontrolü altına girerler. Böyle bir durulma karşılaşan medyum, ağır beyin hasarları yaşayabilir. Bu olaydan sonra kendini kontrol etmesi ve olaylara sağlıklı bir bakış açısıyla bakabilmesi oldukça zor bir hal alır. Günümüzde negatif enerjilere teslim olmuş bir çok medyum bulunmaktadır.

Ünlü Medyumlar ve Hocalar

İnsanın, yapısından dolayı dış dünyada var olan bir takım ses ve görüntüleri algılayamıyor olması bilinen bir gerçektir. Bunun sebebi ise; insanın enerjisinin gücünü tam olarak kullanamaması veya kullanmayı bilmemesidir.  Medyum, sahip olduğu enerjiyi nasıl kullanacağını bilir ve bir çok insanın duyamadığı duyar ,göremediğini görür.

Medyum Nedir Hakkında Yorumlar

Ahmet C. diyor ki:

Teşekkürler tanımlar güzel yerinde kullanılmış.

Hızlı Yorum Yaz
Adınız & Soyadınız
Mail Adresiniz
Web Siteniz
Yorumunuz