Burcunuz:

Doğum saati:

By 09 Aralık 2010

Medyumlar ve Neler Yapabilirler
Medyum denince insanların aklına ilk olarak fal bakan,büyü yapan kişi gelir.Ancak bu kesinlikle doğru değildir,medyumluk çoğu ülkede ilerlemiş bir meslektir.Medyum kelimesi Latinceden gelmektedir ve anlamı cinler ile insanlar arasında bir köprü görevi yapıp onlarla iletişim kuran kişidir.

Medyumluk kişilere doğuştan gelen bir takım özelliklere bu konuda eğitim almasıyla oluşan bir meslektir ve bu özellikler kişiye Allah tarafından verilmektedir.

Medyumlar ve Neler Yapabilirler

Medyum Atusa

Medyumlar ve Neler Yapabilirler Hakkında Yorumlar

NURSEN diyor ki:

merhaba atusa ben nursen benim sıkıntım erkek arkadaşımla aramda devamlı küçük ve yersiz sorunlar çıkıyor ve büyümeye yüz tutup saman alevi gibi sönüyor ikimizde bu durumlardan şikayetçiyiz fakat karşı konulmaz bi şekilde devamlı bi husumet gibi bizi tetikliyor sorunun nedeni kimden ve neden olabilir yardımlarınıza ve önerilerinize ihtiyacım olacak şimdiden teşekkür ederim…

admin diyor ki:

Nursen hanım yıldızname bakımı yapmadan birşey dememiz doğru olmaz.Belkide sadece burun kırın yapıyorsunuzdur.. Sizden ricam lütfen ofis numaramızı arayarak benimle iletişime geçin..

Hızlı Yorum Yaz
Adınız & Soyadınız
Mail Adresiniz
Web Siteniz
Yorumunuz