Burcunuz:

Doğum saati:

By 03 Aralık 2010

Böyle bir durum ile karşılaştığımızda, bizlere düşen en önemli şey gereken önlemleri alabilmektir. Bunun pek çok yolu bulunmaktadır. Örneğin kendinize veya eşyalarınıza nazarlık takabilirsiniz. Ayetler okuyup üzerinizde taşıyabilirsiniz. Böylece üzerinizde bir kalkan taşımış olacaksınız. Mavi renkli nazarlık taşları zararlı ışınları emer. Mercan ve Turkuaz taşlarınında nazara karşı iyi bir önlem olduğu bilinmektedir. Ancak bu kalkanların ehliyetli birileri tarafından yazılmış olduklarından emin olmalısınız.
Nazar değmesi, genellikle yemek yenildiği sırada daha tehlikeli ve riskli bir hal almaktadır. Çünkü kötü gözün bakışlarındaki zehir yemek ile beraber kişinin vücuduna girebilir. Nazar değen kişilere, bu esnada gelen zararşlardan kurtulmanın belirli yolları bulunmaktadır. Bu yöntemlerden en önemli ve etkilisi vefk taşımaktır. Vefkler nazar konusunda da yazılabilir. Tesiri çok büyüktür. Kişiyi nazar karşısında tam olarak koruyabilmektedir. Usta bir el tarafından yazılmış bir nazar vefki en etkili korunma yoludur. Ayrıca kem gözlerden sakınabilmek için, göz resmi de kullanılır. Bir veyahut iki göz şeklindeki bir şey genel olarak koruma tılsımı olarak kullanılabilir. El şeklindeki muskalar eski uygarlıklar tarafından da kullanılmıştır. Nazar değmesine karşı en iyi korunma yolu nazarlıktır. Nazar değmesi sonucu rahatsızlanan bir hastayı, iyi bir hocaya götürüp hoca tarafından okutmak en etkili yollardan birisidir.

Nazardan Korunma

Medyum Atusa

Nazardan Korunmak Hakkında Yorumlar

Elif diyor ki:

Nazar boncuğu iyi bir çözüm allah nazarlardan saklasın düşmanımın basına bile vermesin.

Kaprisli diyor ki:

Elife canı gönülden katılıyorum, daha önce nazara gelenleri gördümde .. allah başlara vermesin cidden diyorum herkeste ufakta olsa aslında nazar boncugu taşıması gerekli

Okyanus diyor ki:

Kücük çocuklara da yeni dogdukları zaman nazar boncugu takarlar bu yüzden.

Hızlı Yorum Yaz
Adınız & Soyadınız
Mail Adresiniz
Web Siteniz
Yorumunuz