Burcunuz:

Doğum saati:

By 20 Temmuz 2011
Aşk

O DA BENİ DÜŞÜNYOR MU?

Bazılarımız yastığa kafasını koyduğunda,bazılarımız ise iş ve sosyal hayattan vakit bulur bulmaz birilerini düşünür.Sevgi,aşk,birliktelik ve özlem.. Bu gibi durumlarda kişilerin sizi düşünüp düşünmediğini,aklına düşüp düşmediğinizi öğrenebilirsiniz.Bunun için en uygun fal çeşidi Yıldızname’dir. Tarot bize bu tip konularda çok da sağlıklı sonuçlar vermez.Diğer yazılarımda bahsettiğim gibi Yıldızname anlık bir fal çeşididir.Yani var oluşunuzdan şuan ki nefes aldığınız noktaya kadar herşeyi öğrenebilir , ölüm noktasına kadar da başınıza gelebilecek her türlü felaket,olumlu şeyler,sıkıntıları veya maddi açıdan yükselişinizi yada çöküşünüzü öğrenebilirsiniz.

Bazı medyumlar bu tip konularda sallamasyon/atmasyon cümleler kullanarak sizleri etkileyemeye çalışırlar.Bu konuda dikkatli olun çünkü hemen ardından bombayı patlatırlar ve tekliflerde bulunurlar.Teklif konusu yanlış anlaşılmasın kastettiğim nokta para karşılığı düşünmesini sağlamak..

O da beni düşünüyor mu ? diyen ziyaretçilerimiz Yıldızname hakkında bilgi almak için yıldızname kategorisinde ki yazılarımızı inceleyebilirler.Ha ben bu kadar yazıyı okuyamam yada okuyacak vaktim yok ama detaylı bilgi almak istiyorum diyorsanız lütfen iletişime geçin.

Medyum Atusa

O da Beni Düşünüyor mu ? Hakkında Yorumlar

hülya diyor ki:

Yıldızname baktırmak istiyorum 12 şubat 1988 dogumluyum.lütfen

yusuf diyor ki:

onu çok seviyorum ismi seher oda beni seviyormu

kadriye diyor ki:

yakın zamanda olacaklar o da beni düşünüyor mu

Ebru diyor ki:

onu cok seviom ismi serkan o beni seviomu

Selam adim canan gelecegime bakarmisiniz cok cektim benim ne zaman yuzum gulecek

Hızlı Yorum Yaz
Adınız & Soyadınız
Mail Adresiniz
Web Siteniz
Yorumunuz