Burcunuz:

Doğum saati:

By 22 Ağustos 2011

ÖLDÜRME BÜYÜSÜ

Sorgusuz sualsiz bilgi vermediğim ve bilgi verilmesini tasvip etmediğim bir kara büyü çeşididir.Her ne olursa olsun bu tarz tılsımlardan uzakdurulmalıdır.

Öldürmenin Günahı

Rabbimizin verdiği canı kimse alamaz ve bu girişimde bulunamaz.Aksi taktirde ahirette cennet yüzü göremez.Hadis ve ayetlere baktığımız da ise :

“Kim bir mü’mini kasden öldürürse onun cezası, içinde ebedî kalmak üzere gireceği cehennemdir.” (Nisa Sûresi, 4/93)

Kim katil olmayan ve yeryüzünde fesat çıkarmayan bir kişiyi öldürürse sanki bütün insanları öldürmüş gibi olur. (Maide sûresi, 5/32)

“İki Müslüman kılıçları ile karşı karşıya geldiklerinde, öldüren de öldürülen de Cehennem’dedir.” (Müslim, Fiten 14; İbn Mace, Fiten 11)

Öldürme Büyüsü

İslam’da öldürmenin yeri yoktur!
İslam’da öldürmenin yeri yoktur.İnsanlara,bitkilere ve hayvanlara yani Rabbin yarattığı hiç bir şeyin canına kıyamazsınız,kimin ne kadar yiyecek ekmeği kaldı yada ne kadar daha nefes almaya devam edicek,bunlara siz karar veremezsiniz.Rabbin verdiği cana kıyamazsınız.Bazı ziyaretçilerimiz din uğruna öldürmenin islamda yeri var mıdır ? yada vatan hainlerini öldürmenin islamda yeri var mıdır ? şeklinde sorular yöneltiyorlar.Bakınız ; Peygamberimiz hem savunma hem de savunma gayesine bağlı olarak taarruz savaşı yapmışlardır. Bedir, Uhud, Hendek savaşları ve daha birçok seriyye savunma savaşı ise de Mekke’nin fethi taarruz savaşıdır. Kur’ân’ın savaş hakkındaki emirleri açıktır. Şu var ki İslâm’ın savaştan gayesi, adi menfaat sağlamak, toprak kazanmak, insan öldürmek değil; Allah’tan gelen hidayet nurunun, insanların kalplerini aydınlatmasına engel olan perdeleri yırtmaktır. Cihaddan maksat, insanlara gönüllerince inanma ve yaşama özgürlüğünü sağlamaktır. Yoksa kimseyi zorla dine sokmak değildir.

Sevgili okurlar eğer ölüm ile ilgili medyumlara taleplerde bulunuyorsanız bilin ki boşa paralarınızı harcayacaksınızdır.İnternet ortamında sabun vb.. gibi büyü çeşitleri ile insanları öldürebileceğini söyleyen Medyumlara yada Medyum Hocalara itimat etmeyin.Bu tarz insan istismarın da bulunan insanlar ancak ve ancak size maddi zararlar verir.

Medyum Atusa

Öldürme Büyüsü Hakkında Yorumlar

Hızlı Yorum Yaz
Adınız & Soyadınız
Mail Adresiniz
Web Siteniz
Yorumunuz