Burcunuz:

Doğum saati:

By 14 Nisan 2012

PAPAZ BÜYÜSÜ

Papaz Büyüsü Nedir ?

Papaz Büyüsü kişiyi,sevdiğini,eşini kendine delicesine bağlanması yada giden kişiyi geri getirip eskisi gibi aşık olması amaçlı yapılan en tesirli ve güçlü bağlama büyüsü çeşididir.Papaz Büyüsü diğer tılsımlara göre yapılması en meşakkatli olan bir büyü çeşidi olmak ile beraber yapanlarınında bulunması pek hayli zor olan bir büyüdür.

Papaz Büyüleri

Papaz Büyüleri varoluşundan bu yana yapılışı hiç bir şekilde bozulmayan nadir büyülerdir.Papazlar ve medyumların geleneklerine dayalı yöntemlere sahip oldukları için ,kişiden kişiye nesillerce taşınan özel methodlara sahiptir.

Papaz Büyüsü Tarifi

Papaz Büyüsü, aforoz edilmiş papaz ve medyumların bir arada çalışarak yaptıkları özel bir çalışmadır.İşlemin %90’ı papaz tarafından yapılır ve diğer destek veren uygulamalar medyum tarafından uygulanır.Halk arasında ve internet ortamında yazılan papaz büyüsü tariflerinin%99.9’u hurafe ve uydurmadır.Genellikle ticari amaçlar ile basılan büyü kitaplarından alıntıdır ki bunların bir geçerliliği olsa herkes birbirine büyü vs yapabilir.Olabilecek kaosu düşünebiliyor musunuz ? Bu yüzden internet ortamında yer alan tılsım,vefk ve büyü çeşitlerine kesinlikle inanmamalı,bunları denemeye kalkmamalısınız.

Papaz Büyüsü Yapan

Türkiye’de Papaz Büyüsünü gerçekten yapabilenlerinin sayısı malesef ki bir elin beş parmağını geçmemektedir.Hatta bu sayı daha da aza düşmüştür çünkü bu yöntemi kullanan papaz sayısı çok azalmıştır.Papaz Büyüsü Tarifi başlığı altında yazdığım gibi Papaz Büyüsü kendini gelenek ve yöntemleri ile nesillerce taşıyan bir büyü çeşididir.

Papaz Büyüsü Hakkında Yorumlar

cansel diyor ki:

sevgilimle aramızda sorunlar var papaz büyüsü yaptırıp onun benimle aşık olup evlenmesini istiyorum lütfen geri dönermisiniz tşkler

iisimsiz diyor ki:

Ben rüyamda eski erkek arkadaşımın nişanlanacağı insanın o na rum büyüsü yaptırdığını görmüştüm. Rum mezarlığınıda simsiyah bir göz yazı vardı. Acaba gerçekten de böyle bir büyü var mı?

filiz diyor ki:

sizinme oel gorusmek istiorum mimkunmu

birgül diyor ki:

mrh.. çevremdeki insanlar birlikte oldum kişiyle beni çekemiyorlar sürekli kavga edip ayrılıyoruz ve hep bir sürü laf duyuyorum şüpheleniyorum bize büyü yaptılar diye çünkü korktuğum bir kaç kişi var ilginiz için tşkr..

benim13 senelik hayat arkadasimi benden ayirdilar ailesi cevre beynine girip isvece gitmesine neden oldular benden sogutup uzaklastirdilar ne yapmam lazim bana yardimci olun nasil getirebiliriz ve ucreti nedir

Hızlı Yorum Yaz
Adınız & Soyadınız
Mail Adresiniz
Web Siteniz
Yorumunuz