Burcunuz:

Doğum saati:

By 02 Eylül 2011Renk Falı Nedir ve Bakma Yöntemi: Fal Çeşitleri hakkında detaylı anlatımlara devam ediyoruz.Bu günkü makalemiz Renk Falı hakkında olacaktır.Renk falı nedir ? nasıl bakılır ve bakma methodları hakkında konulara değineceğiz.
Renk Falı Nedir ve Bakma Yöntemi
Çok eski toplulukların farklı farklı kültürleri vardı. Fakat her kültürde doğada bulunan her şeyin bir anlamı olduğunu iddaa ederler. Doğada göze çarpan ve görselliği en yoğun hissedilen kavram renklerdir. Bu farklı kültürler içinde her renk ayrı bir anlam ifade etmektedir. Hayatının sıradan olmayan tarafından bakanlarlar ve olağan dışı konuları inceleyen kişiler renklerin insan hayatına olumlu ya da olumsuz anlamda etki ettiklerini söylüyorlar. “Renk Falı Nedir ve Bakma Yöntemi

Bir çok renk vardır ve bu renklerin her biri farklı his ve duyguları ifade edebilir. Renklerin içerisinde barındırdıkları bu esrarengiz anlamlar insanların hayatında bir çok farkındalığı ortaya çıkartabilirler. Her bir rengin ayrı ayrı anlamı ve değişik etkileri bulunmaktadır. Renklerin içerdikleri anlamlar konusunda doğal olarak farklı fikirler ortaya çıkmıştır. Bu ayrım genel olarak insan aurası ile ilgili yapılan tüm konularda yaşanmaktadır. Bu arada aura insan bedenini kontrol eden enerji alanıdır. Auranın insanlara karşı manyetik ve elektriksel bir etkisi vardır. İnsan bedeninde ve bedeninin içinde doğada var olan ve olmayan bir çok rengi bünyesinde taşımaktadır. Renklerin farklılıkları, o renkleri taşıyan kişi ile alakalı bir çok etkene bağlı olmasının yanı sıra yine de renkler hakkında bazı durumlar kavranabilmektedir. Aura, yalnızca insanda bulunmazlar. Doğada var olan tüm canlılarda ve hatta minerallerde de bulunurlar. Genel olarak renklerin insan hayatında ki yerini özetledikten sonra. Bazı temel renklerin anlamlarını sizlerle paylaşalım.”Renk Falı Nedir ve Bakma Yöntemi
Renk Falı Anlamları ve Bakma Methodu
KIRMIZI: Kırmızı rengi hayatın hareketliliğini ve canlılığını yansıtan bir renktir. Bu rengin ilk olarak vücudun canlı olduğunu ve bedenin sağlıklı olduğunu deklare eden bir içeriği vardır. Aura da ise bu renk genitel bölgeye denk gelmektedir. Genel olarak kırmızı rengi, bedensel olarak atiklik ve canlılığı, bunun yanında düşünsel olarak da yaptığı iştekki istikrarı, sürekliliği ve tuttuğunu koparan bir durumda olduğunu ifade eder.

TURUNCU: Turuncu rengi, kimi uzmanlara göre yine kırmızı rengi gibi genital bölgeyi, kimi uzmanlara göre ise dalak bölgesini ifade ettiğini söylerler. Ayrıca turuncu rengi, yaptığınız işe katkınızı ve içsel duygularınızı lanse eder.

SARI: Uzmanlar tarafından sarı renginin mide bölgesine denk geldiği söylenmektedir. Bu renk ayrıca akıl, nezaket ve hızlı düşünebilme ile alakalıdır. İnsan yaşamı üzerinde de toplu halde yaşamayı simgelemektedir.

YEŞİL: Yeşil rengi, aynı zamanda yaşamıda simgeleyen kalbe denk geldiği söylenilir. Aurada yeşil rengi, hoş görülü ve sorunsuz yaşamıda simgelemektedir.

MAVİ: Mavi rengi insan bedeninde boğaz ve etrafına denk düşmektedir. Gökyüzünün de mavi olmasından kaynaklanan bir anlam ile sınır tanımamanın ve uç noktaları görebilmeyide ifade eder. Mavi rengi aynı zamanda içerisinde doğanın bitmeyen enerjisinide bünyesinde barındırır.

ÇİVİT MAVİSİ: Çivit mavisi, insan bedeninde en üst bölge olan kafa bölgesine denk gelmektedir. Çivit mavisinin kafa bölgesine denk gelmesi uzmanlara göre üçüncü göz kavramı ile alakalı olduğu ileri sürülmektedir. Aynı zamanda bu renk dürütlüğü, net olmayı ve olanüstü şeyleri görmeyide simgelemektedir.

MENEKŞE: Bu renk kafa bölgesinin en uç kısmına denk gelir. Menekşe rengi aynı zamanda içgüdüsel bir ferahlığı ve sonsuzluğu ifade etmektedir.

Renk Falı Nedir ve Bakma Yöntemleri makalemizi okuduğunuz için teşekkür ederiz.Online Ücretsiz Tarot Falınıza Bakmak istermisiniz? Ozaman TIKLAYIN

Medyum Atusa

Renk Falı Nedir ve Bakma Yöntemi Hakkında Yorumlar

Hızlı Yorum Yaz
Adınız & Soyadınız
Mail Adresiniz
Web Siteniz
Yorumunuz