Burcunuz:

Doğum saati:

By 13 Eylül 2012

SAHTE ATUSA’LARA DIKKAT EDIN

Sahtekar ve Dolandırıcılar Yine İş Başında

Sevgili okurlarım iki gün önce gelen bir telefon beni hayretler içerisine düşürdü.Ankara’da ve belli büyük şehirlerde kendilerini Medyum Atusa diye tanıtıp insanlara yıldızname bakımı yapıp yardım edeceği vaadlerinde bulunan kişiler varmış.Sakın bu şahıslara inanmayın ve dolandırılmayın.

Medyum Atusa Türkiye’nin en ünlü ve en iyi medyumu olduğu için popülerliği her geçen gün artmaktadır.Bunu fırsat bilen bazı sahtekarlar Atusa ismi ile insanlara facebook ve twitter aracılığı ile ulaşıyor ve bakım yapacaklarını söyleyip para talebinde bulunuyorlarmış.

Medyum Atusa sabit bir ofise ve telefon hattına sahiptir ikamet yeri İSTANBUL‘dur. Medyum Atusa’ya ait resmi web sitesi www.medyumatusa.com ve www.medyumatusa.com.tr adresidir.Sadece iki adet ofis telefon numarası bulunmaktadır ve bunlar 0212 244 03 18 – 0212 292 52 34‘dür.Resmi e-posta adresi  medyumatusa@gmail.com‘dur.

Medyum Atusa’ya Ait Resmi Sosyal Sayfalar

Resmi twitter sayfası : http://twitter.com/medyumatusa
Resmi facebook sayfası : http://www.facebook.com/medyumatusacomtr

Kendisini Atusa diye tanıtan kişilere dikkat edin Medyum Atusa’ya ulaşabileceğiniz resmi telefon numaralarımız ve e-posta adresimiz web sitemizde yer almaktadır.

Resmi İletişim bilgileri:

Ofis Tel: 0212 292 52 34
Ofis Tel 2 : 0212 244 03 18
E-Posta: medyumatusa@gmail.com

Medyum Atusa

Sahte Atusa’lara Dikkat Edin! Hakkında Yorumlar

kamer diyor ki:

atusa hanım mail adresinize mail attım cevabınızı en kısa zamanda bekliy0rum.saygılar..

Hızlı Yorum Yaz
Adınız & Soyadınız
Mail Adresiniz
Web Siteniz
Yorumunuz