Burcunuz:

Doğum saati:

By 25 Şubat 2011

Bir çok yazımda umutlarımızın ve ümitlerimizin para tacirleri tarafından adeta sömürüldüğünden defalarca bahsetmişimdir.Hele de internet Türkiye’de yaygınlaşınca bu akım daha da tehlikeli hale gelmiştir.İnternet reklamları,aldatıcı blog ve siteler,sahte isimlerle promosyonlar,aynı kişinin 10 adet farklı isimle reklam ağaçlarına katılması,insanlara para vererek yanıltıcı vidyolar hazırlatıp internet ortamında yayılmasını sağlanması gibi bir çok sahtekarlık girişim ve eğilimlerine rastlamamız mümkün.Çok basit bir örnek vermek istiyorum www.google.com.tr girin ve medyum diye aratın.Sağ tarafta ve üstte çıkan reklamlara dikkatinizi çekmek istiyorum.Bazı reklam verenlerin başka isimlerlede çalıştığını görebileceksiniz.Peki neden ? Sebebini hemen söyleyeyim insanlara vaadlerde bulunup umutlarıyla oynadıkdan sonra deşifre olan bu insanlar tekrar aynı isimle çalışamayacaklarını biliyorlar.Bunu bırakın gelecek için yatırımlarda bulunanlar bile var 🙂 Deşifre olduğunda bir sonra ki günde kan emmeye devam etmek istediği için şimdiden başka isimlerle kendilerine yer bile edinmeye çalışanlar var.Sevgili kardeşlerim aklınızı başınıza devşirin.Bunca milletin ahını alıp servete kavuşsanız ne olacak ? Öbür taraf da sizi neler karşılayacak ? Bu fani dünyanın hesabı kitabı kimden sorulacak ? Bunca ahın hesabını nasıl vereceksiniz ? Medyum veya hoca sıfatıyla insanların umutlarını sömürerek nasıl oluyor da rahat uyuyabiliyorsunuz ? Çoluğunuzun çocuğunuzun boğazından nasıl oluyor da o haram lokmayı geçirebiliyorsunuz ? Herkesi duyarlı olmaya çağırıyorum.

Not: Bu yazının hiç bir cümlesinde hiç bir medyum veya hocanın ne ismi nede internet adresi geçmektedir.Üstlerine alınanlar ellerini kalplerinin üstüne koyup vicdan muhasebesi yapsınlar.

Medyum Atusa

Medyum Ünlü Medyum Yıldızname Ünlü Falcılar Ünlü Medyumlar

Sahte Medyumların Taktikleri Hakkında Yorumlar

Salih Atacan diyor ki:

O kan emicilere dünyalarımı kaptırdım.Hele bir tanesi var ki arabamı sattırdı bana karımı getireceğini söylemişti.Aman medyum ….,medyum … ve niceleri gibi sahtekarlara sakın inanmayın.Tüm paranızı kaptırırsınız benim gibi.Atusa hanım ofisinize geldiğinizde ayaklarınızdan öpücüm Allah sizden razı olsun her yardım isteyişimde her telefon açışımda bir kere olsun reddetmedi.

Adminden not:Rica üzerine medyumların isimleri yorumdan silinmiştir.

Bedri Pınar diyor ki:

Hocam sahte medyumlardan kurtulmak için birbirimize destek olmalıyız.Bu dolandırıcıları kendimizden ve bilhassa çevremizden uzak tutmalıyız.Yazılarınıza ve görüşlerinize canı gönülden katılıyor saygılarımı gönderiyorum hocam.

Bedri Pınar

ayşe diyor ki:

ben de gerçek bir medyum arıyorum ama nasıl analyacağım, nasıl güveneceğim bilemedim

Hızlı Yorum Yaz
Adınız & Soyadınız
Mail Adresiniz
Web Siteniz
Yorumunuz